Everton

Kegyetlenül megszívatták a csatárcsillagot a FIFA-ban - videó

Feltöltve: 2016, május 27 - 10:09

Remek poén áldozata lett Romelu Lukaku, a belga válogatott támadója, aki azt hitte, hogy a belga női válogatott csillagával, Cécile De Gernier-vel méri össze az erejét a FIFA 16-ban. Valójában azonban Koen Weijland, a világ jelenlegi legjobb FIFA-játékosa volt az ellenfele, aki természetesen lemosta a virtuális pályáról az Everton csatárát. Lukaku arca és gesztusai komoly megkönnyebbülésről árulkodtak, amikor kiderült a turpisság...

Bejelentettek egy edzőváltást a Premier League-ben

Feltöltve: 2016, május 13 - 06:43

A kisebbik liverpooli csapat, az Everton tavaszi szereplését látva tulajdonképpen nem meglepetés, hogy távozik az edző.

PL: Vardy vezérletével először nyert bajnokként a Leicester

Feltöltve: 2016, május 7 - 20:21

A Premier League 37. fordulójában a Leicester City immáron bajnokként 3-1-re verte az Evertont. A Chelsea 3-2-es vereséget szenvedett a Sunderland ellen, míg a Manchester United Juan Mata góljával 1-0-ra győzött a kiesés ellen küzdő Norwich City otthonában.

Búcsúzik az Everton "magyar" kapusa - így kell elköszönni egy játékostól

Feltöltve: 2016, április 30 - 13:02

Az Everton bejelentette, hogy az utolsó két hazai bajnokin Tim Howard áll majd a kapuban, hogy így búcsúzhasson el nyári távozása előtt a szurkolóktól

FA-kupa: A 93. percben jutott a döntőbe az MU - videó

Feltöltve: 2016, április 23 - 20:29

Az Fa-kupa elődöntőjében a Manchester United 2-1-re győzött az Everton otthonában. A döntő találatot Anthony Martial szerezte a 93. percben, így a Vörös Ördögök jutottak a fináléba.

Klopp kiröhögte a saját játékosát a pocsék lövés után - videó

Feltöltve: 2016, április 21 - 14:45

Hatalmas reakció: a Liverpool német edzője, Jürgen Klopp saját játékosa, a brazil Lucas Leiva rettenetes lövését röhögte ki látványosan az Everton elleni városi derbin. A középpályás is kimosolygott a kispad felé.

MU: Az 1000. góllal köszöntötték a legendát - videó

Feltöltve: 2016, április 3 - 19:18

1-0-ra győzött a Manchester United az Everton ellen vasárnap, ezzel a rekordbajnok továbbra is éles versenyben van a BL-indulást jelentő negyedik helyért a városi rivális City-vel és a West Ham Uniteddel. A Vörös Ördögök 1000. Premier League-gólját szerezte az Old Traffordon a francia Martial, ezzel köszöntve a legendás Sir Bobby Charltont, akiről elnevezték a stadion egyik lelátóját is a meccs előtt.

PL: Tovább robog a Leicester a bajnoki cím felé - videók

Feltöltve: 2016, március 19 - 18:58

A Premier League 31. fordulójában a Leicester City 1-0-ra győzött a Crystal Palace otthonában. A Chelsea 2-2-es döntetlent játszott a West Hammel, míg az Arsenal 2-0-ra nyert az Everton otthonában.

Elképesztő: D. Costa lefejelte és megharapta ellenfelét - videó

Feltöltve: 2016, március 12 - 22:04

Az Everton-Chelsea (2-0) FA-kupa meccs 84. percében Diego Costa elképesztő kakaskodásba kezdett Gareth Barry-vel: a csatár előbb lökdösődött, majd megpróbálta lefejelni és megharapni (!) ellenfelét. Az esetet követően a spanyol támadót második sárgával kiállították.

Lebőgött a Chelsea az FA-kupában is - videó

Feltöltve: 2016, március 12 - 21:54

Az FA-kupa negyeddöntőjében az Everton Romelu Lukaku duplájával 2-0-ra verte a Chelsea-t. Nézd meg a gólokat!

Új szerződést kapott Angliában a Fradi legdrágább játékosa

Feltöltve: 2016, március 1 - 12:01

Új, 2021-ig szóló szerződést kötött az Everton csapatával a bosnyák válogatott Muhamed Besic, aki 2014 nyarán, az akkori hírek szerint rekordösszeget jelentő 4,8 millió euróért igazolt Angliába a Ferencvárostól, ezzel a klub történetének legdrágább játékosa lett, igaz, az összegnek csak egy része vándorolt a zöld-fehérek kasszájába.

Óriási gesztus a szurkolóktól: Milliókat gyűjtöttek össze - videó

Feltöltve: 2016, február 1 - 08:28

Több mint 9000 fontot, nagyjából 3,7 millió forintot gyűjtöttek már össze az angol Everton drukkerei a vasárnapi FA-kupa riválisuknak, a negyedosztályú Carlisle United csapatának, amelynek stadionját elöntötte az árvíz decemberben.

Nagy csatában jutott kupadöntőbe a City - videó

Feltöltve: 2016, január 27 - 23:51

Az angol Ligakupa elődöntőjének visszavágóján a Manchester City hamar hátrányba került az Everton ellen, de végül 3-1-re győzött, és 4-3-as összesítéssel bejutott a sorozat döntőjébe, ahol a Liverpool lesz majd Manuel Pellegrini csapatának az ellenfele.

Mozgássérült kisfiúé a hétvége legmeghatóbb gólja - videó

Feltöltve: 2016, január 26 - 15:44

A cerebrális parézissel, született mozgásfogyatékossággal küzdő 9 éves szurkoló, George Shaw gólt lőhetett az Everton otthonában, a Goodison Parkban, a Swansea elleni bajnokin. A spanyol szélső, Gerard Deulofeu meghívására érkezett a meccsre, ahol átélhette a hétvége legmeghatóbb pillanatát.

Kirabolhatja a Premier League-et a Barca és a Real Madrid - nemzetközi körkép

Feltöltve: 2016, január 10 - 19:47

A Premier League-ben vásárolhat be a Barcelona és a Real Madrid is, két angol és egy walesi válogatott játékos kerülhet a spanyol, illetve katalán óriáshoz. A szigetországi topcsapatok sem ülnek tétlenül, a Bayern München világklasszisát például három topgárda is elvinné a bajoroktól, akár 70 millió fontért, az Arsenal pedig a középpályáját izmosítaná meg komoly összegből. A Juve és az Inter ugyanazt a játékost nézte ki magának. A vasárnapi körkép.

A Real 100 milliót adna a Juve klasszisáért, Kloppnak a Bayern csillaga kell - nemzetközi körkép

Feltöltve: 2016, január 9 - 21:01

A Real Madrid 100 millió fontot sem sajnálna a Juventus fiatal klasszisárért kifizetni, a Manchester United már megtalálta Louis van Gaal utódját, míg a Chelsea komoly erősítést készül végrehajtani a csatársorában. Jürgen Klopp újra együtt dolgozna Mario Götzével és visszahozhatja Európába Alexandre Patót, Rafa Benítez kiszemeltje pedig a távozása ellenére is Madridba kerülhet. A szombati átigazolási hírek.

Hátrányban a Manchester City a Ligakupában - videó

Feltöltve: 2016, január 6 - 23:57

Az angol Ligakupa elődöntőjének odavágóján a Manchester City 2-1-es vereséget szenvedett az Everton otthonában. A vezetést Mori szerezte meg a hazaiak számára, Jesus Navas azonban a 76. percben egyenlített. Manuel Pellegrini csapatának az öröme azonban nem tarthatott sokáig, Lukaku ugyanis két perc múlva beállította a végeredményt.

Videó: Volt játékosa rúgott óriási gólt a Tottenhamnek

Feltöltve: 2016, január 3 - 21:18

1-1-s döntetlennel ért véget az Everton és a Tottenham vasárnapi angol bajnokija a Premier League 20. fordulójában. A liverpooliak a korábbi Spurs-játékos, Aaron Lennon nagyszerű bombájával szereztek vezetést, amire a szintén angol válogatott Delle Alli egy ugyancsak látványos találattal válaszolt.

Hajléktalanokat vendégelt meg karácsonyi vacsorával az Everton játékosa - fotók

Feltöltve: 2015, december 10 - 20:38

Az Everton skót labdarúgója, Steven Naismith évek óta szívügyének érzi a rászorulók támogatását. Idén egy jótékonysági szervezettel együttműködve több száz hajléktalannak biztosított karácsonyi vacsorát Glasgow-ban, amelyek felszolgálásából ő is kivette a részét.

Videó: Tripla és 8 gólos meccs Liverpoolban

Feltöltve: 2015, november 1 - 19:21

6-2-re kiütötte az Everton a Sunderlandet a Premier League-ben és fellépett a 8. helyre. A vendégek 0-2 után még egyenlíteni tudtak, de aztán beindult a liverpooli henger. Kone triplázni tudott a hazaiaknál.