Feltöltve: 2016, május 29 - 07:00

Nem hosszabbít szerződést az Espanyol vezetősége a spanyol futballcsapat eddigi trénerével, Constantin Galcával.

Katalán csapatot vert az Atlético - videó

Feltöltve: 2016, április 9 - 20:42

A spanyol bajnokság 32. fordulójában az Atlético Madrid 3-1-re győzött az Espanyol otthonában.

A Real egy hatossal küldte haza a katalánokat - videó

Feltöltve: 2016, január 31 - 23:55

Cristiano Ronaldo triplával duplával járult hozzá a Real Madrid 6-0-s vasárnapi sikeréhez a barcelonai Espanyol ellen, a spanyol bajnokság 22. fordulójában. Az összefoglaló.

C. Ronaldo mágikus gólját évekig mutogatni fogják - videó

Feltöltve: 2016, január 31 - 22:31

4-0-ra vezetett (végül 6-0-ra nyert) a Real Madrid az Espanyol elleni bajnokiján, egy félidőt követően. A játékrész zárásaként Cristiano Ronaldo már a második gólját szerezte, a portugál egészen zseniális cselek után talált a barcelonai kapuba. Érdemes megnézni!

Videó: "Messi, te milyen kicsi vagy!" - a választól lehidalt a védő

Feltöltve: 2016, január 14 - 10:53

Álvaro, az Espanyol védője zrikálta a pályán Lionel Messit, a Barcelona csillagát a két csapat szerdai kupaderbijén. "Te milyen kicsi vagy" - szólt oda a bekk az argentinnek, aki így válaszolt: "Te pedig milyen rossz focista". Álvaro a meccsen meglepődött és elröhögte a magát, a találkozót követően pedig azt mondta: "Azt hiszem, mindkettőnknek igaza volt".

Kettős győzelemmel ment tovább a Barca a kupában - videó

Feltöltve: 2016, január 14 - 00:04

A spanyol Király Kupa nyolcaddöntőjének visszavágóján a Barcelona El Haddadi duplájával 2-0-ra győzött az Espanyol otthonában. Luis Enrique csapata egy héttel ezelőtt az odavágót is 4-1-re megnyerte, így a Barca kettős sikerrel ment tovább a következő körbe.

Videó: Suárezt anyázták, majd eltiltották

Feltöltve: 2016, január 8 - 17:21

További utózöngéi is vannak az öt góllal, két piros lappal és öltözői keménykedéssel is tarkított barcelonai kupaderbinek. Luis Suárezt például két mérkőzésre eltiltotta a spanyol szövetség, miután a vád szerint a Barcelona uruguayi támadója a játékoskijáróban sértegette a városi rivális Espanyol futballistáit (a Barca fellebbez az ítélet ellen). A vendégektől kiállított Papakouli Diopot pedig sikerült annyira felhúznia a pályán, hogy ellenfele egy cifrát k...anyázott a Camp Nouban.

Videó: Brutálisan megtaposták Messit

Feltöltve: 2016, január 7 - 10:13

Pau Lopez, az Espanyol kapusa alighanem egy piros lapot, Lionel Messi, a Barcelona argentin támadója pedig egy súlyos sérülést úszott meg a két csapat szerdai kupaderbijén (4-1), amikor a hálóőr a visszajátszások szerint szándékosan rálépett a négyszeres Aranylabdás lábára, miközben Messi a földön ült a kapu előtt.

Király Kupa: Messi-parádéval lépett nagyot a Barca a továbbjutás felé - videó

Feltöltve: 2016, január 6 - 23:23

A spanyol Király Kupa nyolcaddöntőjében a Barcelona 4-1-re legyőzte az Espanyol csapatát. A hazaiak hamar hátrányba kerültek, de Lionel Messi még a szünet előtt duplázott, a fordulást követően pedig Piqué góljánál az előkészítésben is jeleskedett. A végeredményt Neymar állította be, így Luis Enrique csapata nagyot lépett a továbbjutás felé.

Videó: Rasszisták és huhogók szidták a Barca-játékosokat a derbin

Feltöltve: 2016, január 3 - 16:13

A 0-0-ra végződött barcelonai derbin az Espanyol szurkolóinak egy része rasszista módon inzultálták a Barcelona játékosait és edzői stábját, a szidalmakból kijutott Luis Enriquének és Messinek is, Neymart pedig huhogók egy csoportja találta meg a pályán.

Botlott a Barca: pontot csent az Espanyol a katalán derbin

Feltöltve: 2016, január 2 - 18:47

A spanyol bajnokság 18. fordulójában az Espanyol odahaza 0-0-s döntetlen játszott a Barcelonával. A katalánok Lionel Messi és Luis Suárez révén kétszer is eltalálták a kapufát, gólt azonban ezúttal nem tudtak szerezni, így meglepetésre megosztoztak a pontokon a felek.

Videó: Griezmann volt az Atlético nyerőembere

Feltöltve: 2015, november 28 - 21:05

A spanyol bajnokság 13. fordulójában az Atlético Madrid Antonie Griezmann 3. percben szerzett találatával odahaza 1-0-ra legyőzte az Espanyol együttesét, így a Barcelona mögött továbbra is a második helyen áll a tabellán. Nézd meg a találatot!

Videó: Óriási gólt lőttek a spanyol bajnokságban - nézd meg!

Feltöltve: 2015, november 8 - 16:51

Inaki Williams, az Athletic Bilbao játékosa parádés gólt szerzett egy átemelős cselt és egy remek kapáslövést követően vasárnap, az Espanyol elleni spanyol bajnokin. Ezzel a góllal szereztek vezetést a baszkok, akik végül 2-1-re le is győzték a barcelonai gárdát.

Madrid után Barcelonában vettek focicsapatot a kínaiak

Feltöltve: 2015, november 2 - 23:03

A kínai Rastar cégcsoport jelentős tulajdonrészt vásárol a spanyol labdarúgó-bajnokságban szereplő Espanyol csapatát működtető gazdasági társaságban.

Videó: CR csodaötöse és a Real hatosa

Feltöltve: 2015, szeptember 12 - 21:16

Amint arról korábban beszámoltunk, a Real Madrid 6-0-ra verte Barcelonában az Espanyolt, a meccsen Cristiano Ronaldo ötször volt eredményes (Benzema talált még a hálóba). Nézd meg a gólokat videón!

Barca: "Az Espanyol nagyobb rivális a Realnál"

Feltöltve: 2015, július 22 - 07:00

A Barcelona német kapusát, Marc-André ter Stegen-t egy interjú során arról kérdezték, hogy kit tart a katalán együttes legnagyobb riválisának, a hálóőr pedig sokak meglepődésére először nem a Real Madridot nevezte meg.

Szép gólokkal nyerte meg a derbit a Barcelona - videó

Feltöltve: 2015, április 25 - 17:50

A Barcelona 2-0-s győzelmet aratott az Espanyol otthonában a spanyol bajnokság városi rangadóján. A katalánok Neymar és Lionel Messi egyaránt mutatós találatával már az első félidőben eldöntötték a három pont sorsát, és azt is elbírták, hogy Jordi Alba kiállítása miatt 35 percen át tíz emberrel küzdöttek. Nézd meg a gólokat és a piros lapot!

Videó: Botlott az Atlético, valósággal kiütöttek egy játékost

Feltöltve: 2015, március 14 - 19:05

Gól nélküli döntetlent játszott az Atlético Madrid az Espanyol otthonában. A madridi csapatnak nem volt egyszerű dolga, amit csak nehezített, hogy az első félidő végén Miranda valósággal kiütötte az ellenfél egyik játékosát, amiért kiállította őt a játékvezető. Nézd meg a durva jelenetet videón!
Espanyol - Atlético Madrid 0-0

Videó: Válogatott kapusé a hétvége bakija Spanyolországban

Feltöltve: 2015, március 10 - 10:04

A Real Sociedad Sergio Canales találatával verte hazai pályán 1-0-ra az Espanyolt a spanyol bajnokságban. A futballistának az ellenfél válogatott kapusa, Kiko Casilla adta a gólpasszt. Nézd meg a jelenetet 0.50-nél!

Videó: A Valencia kaszált a kimaradt ziccerekkel

Feltöltve: 2015, február 8 - 22:50

2-1-re győzött vasárnap este a Valencia az Espanyol otthonában lejátszott spanyol bajnokin, és ezzel feljött a táblázat negyedik helyére. A barcelonai gárda csak saját magát okolhatja a vereség miatt, az alábbi összefoglalóból az is kiderül, miért.