Slovan Bratislava

Priskin góljával ért véget a szlovák bajnokság

Feltöltve: 2016, május 21 - 10:35

Priskin Tamás a szlovák bajnokság zárófordulójában a 92. percben talált be, csapata ezzel ért el döntetlent. A Slovan a második helyen fejezte be a bajnokságot, Priskin 12 gólt szerzett a szezonban.

Nagy góllal tért vissza Priskin - videó

Feltöltve: 2016, május 14 - 09:53

Március 20-án lépett utoljára pályára klubcsapatában, a pozsonyi Slovanban Priskin Tamás, aki a horvátok elleni felkészülési mérkőzésen sérült meg. Tegnap újra játszhatott, kezdett a Nagymihály ellen. Nem is akárhogy sikerült a kezdés, már a harmadik percben hatalmas gólt lőtt. Ez volt Priskin 11. gólja a bajnokságban.
Később a kiesés ellen menekülő Nagymihály egyenlített, az 1-1 pedig azt jelenti, hogy a Slovan biztosan második a szlovák bajnokságban, függetlenül az utolsó forduló eredményeitől.

Rekordbüntetést kapott a Dunaszerdahely-Slovan meccs bírója

Feltöltve: 2016, április 8 - 11:04

Megtárgyalta a Szlovák Labdarúgó Szövetség Játékvezetői Bizottsága a Dunaszerdahely hivatalos panaszát, amelyet a DAC-Slovan bajnoki mérkőzés játékvezetője, Peter Kráľovič ellen nyújtott be. A bizottság elismerte, hogy a bíró több esetben is tévedett, rendre a DAC kárára, emiatt rekordbüntetésben részesült.

"Felháborító" - közleményt adott ki a DAC Dunaszerdahely

Feltöltve: 2016, április 4 - 21:48

Az FC DAC 1904 futballklub álláspontja a szombati DAC-Slovan bajnoki mérkőzés játékvezetőinek tevékenységével kapcsolatban.

Rossz hír: Hetekre lesérült Priskin a magyar-horvát meccsen

Feltöltve: 2016, március 28 - 17:33

Priskin Tamás 4-5 hétig nem léphet pályára, miután megsérült a Horvátország elleni, szombati felkészülési találkozón a magyar válogatottban. A rossz hírről ő maga számolt be az egyik közösségi oldalon. A Dunaszerdahely elleni hétvégi rangadón sem játszhat így a Slovan Bratislava csatára.

Priskin vezérletével jutott elődöntőbe a Slovan a kupában

Feltöltve: 2016, március 15 - 21:47

A Slovan Bratislava büntetőkkel jutott be a Szlovák Kupa elődöntőjébe. A találkozó egyetlen pozsonyi gólját Priskin Tamás szerezte, a magyar válogatott csatár egy tizenegyest is értékesített.

Priskin jelentette a különbséget: a 92. percben döntött a Slovan javára - videó

Feltöltve: 2016, március 9 - 21:50

A magyar válogatott csatára, Priskin Tamás a 92. percben szerzett három pontot érő találatot a Slovan Bratislava színeiben.

Priskin szlovák rangadót döntött el - egy magyarral is versenyez a gólkirályi címért

Feltöltve: 2016, február 29 - 16:47

Priskin Tamás ismét betalált a hétvégén a szlovák bajnokságban, már 9 találatnál jár a Slovan Bratislava válogatott támadója, aki így versenyben van a gólkirályi címért is, egyik riválisa ráadásul szintén egy magyar játékos. A magyar válogatott sikeres Eb-pótselejtezőinek egyik hőse egy igazi rangadón, Trencsénben volt eredményes, a 2-0-s siker pedig azt jelenti, hogy ismét nyílt a verseny az aranyéremért, szeptember óta csak Priskinék tudták megverni, ráadásul hazai pályán az éllovast. A magyar támadó szerint úgy, hogy minden pontosan úgy történt, ahogy eltervezték.

Priskin most a Slovan mezében lőtt óriási gólt - videó

Feltöltve: 2016, február 14 - 17:21

Ismét elsült Priskin Tamás lába: a magyar válogatott támadó klubja, a Slovan Bratislava mezében talált be remekül a dán Aalborg elleni felkészülési mérkőzés (3-3) 54. percében.

Priskinre a Slovannál is büszkék

Feltöltve: 2016, január 19 - 15:27

Mint köztudott, Priskin Tamásé lett az Év gólja. A pótselejtezőn a norvégoknak lőtt gólja a pozsonyi csapattársainak és a Slovan vezetőinek is elnyerte a tetszését.

A Slovan kétszeres bajnok fiataljával erősített a Puskás Akadémia - hivatalos

Feltöltve: 2016, január 16 - 19:14

A Puskás Akadémia a hivatalos honlapján jelentette be, hogy leigazolta a Slovan Bratislava kétszeres szlovák bajnok középpályását, Karol Mészárost. A szlovák korosztályos válogatott hároméves szerződést írt alá.

Videó: Priskin közelről lőtte szét a kaput a rangadón

Feltöltve: 2015, december 7 - 11:26

Mint arról beszámoltunk, Priskin Tamás csereként pályára a Slovanban a szlovák bajnokság 19. fordulójában, a Zsolna ellen, és nagy erejű lövésével végül eldöntötte a csatát, megszerezve 8. bajnoki gólját Szlovákiában. Nézd meg Priskin találatát 4:42-től az összefoglalóban!

Priskin gólja döntött, nyert a Slovan

Feltöltve: 2015, december 6 - 17:47

Priskin Tamás csereként lépett pályára a Slovanban a szlovák bajnokság 19. fordulójában.Bő félóra játék is elég volt neki ahhoz, hogy eldöntse a meccset. Ez volt a támadó 8. gólja a bajnokságban.

Priskin: Remélem, így megbocsátják nekem a Slovant a szurkolók

Feltöltve: 2015, november 20 - 12:28

Priskin Tamás reményei szerint a norvégok elleni pótselejtezőn szerzett bombagóljával a Sovanhoz igazolása miatt neheztelő szurkolók is megenyhülnek majd az irányába, a csatár elmondása szerint kluváltásával nem akart senkit megbántani és bízik a helyzet megfordulásában. A 29 éves támadó elmesélte, hogyan szerezte hatalmas gólját a pótselejtezőn, miért kellett Pintér, Dárdai és Storck is a sikerhez, és hogy gondolt-e arra korábban, hogy a magyar helyett a szlovák válogatott mezét viselje.

Priskinnek három pontot köszönhet a Slovan

Feltöltve: 2015, november 7 - 20:44

A magyar válogatott csatára, Priskin Tamás győztes gólt szerzett a Slovan Bratislava FK Senica elleni bajnoki mérkőzésén. A pozsonyiak az első félidőben hátrányba kerültek, Saláta Kornél viszont egyenlített, a végeredményt pedig végül a magyar támadó állította be.

Videó: Priskin gólja is kellett a Slovan kupasikeréhez

Feltöltve: 2015, október 21 - 21:35

A Slovan Bratislava a Szlovák Kupa 4. fordulójában 3-2-es sikert aratott a Nyitra elleni, idegenbeli találkozón. A pozsonyiaknál kezdőként kapott szerepet a magyar válogatott csatára, Priskin Tamás, aki a gárda első találatát szerezte. Nézd meg a gólt (2.20-tól) videón!

Slovan: “Meccs közben magyarul beszélünk a pályán”

Feltöltve: 2015, augusztus 12 - 16:53

Megszerezte első élvonalbeli találatát a Slovan Bratislava magyar középhátvédje, Hudák Dávid, aki az ennek apropóján adott interjújában elmondta, a pályán a szintén a védelemben szereplő Saláta Kornéllal magyarul beszélnek egymással a pályán, így túljárnak a szlovák csatárok eszén. A labdarúgó az Újpestnél töltött időszakáról is mesélt, amely szerinte elsősorban Nebojsa Vignjevic vezetőedző miatt nem úgy jött össze, mint ahogy azt előzetesen eltervezte.

Videó: Priskin most győztes gólt szerzett a Slovanban

Feltöltve: 2015, augusztus 10 - 10:48

Ismét betalált a Slovan Bratislava színeiben Priskin Tamás: a nyáron igazolt magyar válogatott támadó a Rózsahegy elleni vasárnapi bajnokin a győztes találatot jegyezte, mellette pedig az a Hudák Dávid is eredményes volt a pozsonyiaknál, aki tavasszal még Újpesten futballozott kölcsönjátékosként. A szlovák góllövőlistát 3 találattal, holtversenyben vezető Priskin gólja 1:12-től a videón!

EL: Kiesett a West Ham, Priskin csapata és a Fradi legyőzője is - eredmények

Feltöltve: 2015, augusztus 6 - 22:10

Nem jutott tovább az Európa-liga rájátszásába a Ferencvárost kiejtő bosnyák Zeljeznicar csapata, ahogy a Priskin Tamást is foglalkoztató - a magyar csatár nem lépett pályára - Slovan Bratislava és az angol West Ham sem. Eredmények.

Videó: "Nélküled" - zseniális DAC-tábor a Slovan-meccs előtt

Feltöltve: 2015, augusztus 4 - 09:34

Ez egyszerűen zseniális: Dunaszerdahelyen a hazai szurkolók a Slovan Bratislava elleni rangadó előtt is elénekelték az Ismerős Arcok "Nélküled" c. dalát. Ilyen volt a hangulat...