Bundesliga II

Megvan Kalmár első gólja új csapata színeiben - videó

Feltöltve: 2016, március 2 - 21:42

A német másodosztályban az FSV Frankfurt együttese 3-3-as döntetlent játszott a Duisburg csapatával. A hazaiaknál a fiatal magyar középpályás, Kalmár Zsolt kezdőként kapott szerepet, és a 48. percben megszerezte első találatát a klubja színeiben, miután egy visszagurított labdát remekül lőtt a kapuba.

Stieber ezúttal is kezdett új csapatában

Feltöltve: 2016, február 16 - 10:50

A Nürnberg együttese 1-1-es döntetlent játszott a Bochum csapatával. A hazaiaknál Stieber Zoltán kezdőként kapott szerepet, a második félidőben cserélték le.

Hivatalos: Kalmár a Frankfurtban folytatja

Feltöltve: 2016, január 28 - 16:23

Hivatalossá vált, hogy Kalmár Zsolt a tavaszi szezont a Bundesliga II 14. helyén álló FSV Frankfurt csapatában tölti. A magyar középpályás kölcsönben kerül az RB Leipzigtől új klubjába.

Eldőlt: A Hamburg kölcsönadja Stiebert - ez lesz az új csapata

Feltöltve: 2016, január 16 - 15:29

A német labdarúgó-bajnokságban szereplő Hamburger SV sportigazgatója bejelentette, hogy magyar válogatott játékosukat, Stieber Zoltánt kölcsönadják a másodosztályú Nürnbergnek.

Kalmár: "Storck egyértelművé tette, mi kell az Eb-részvételemhez"

Feltöltve: 2016, január 13 - 22:02

A Red Bull Leipzig magyar válogatott középpályása, Kalmár Zsolt elmondta, rendszeres játéklehetőségre van szüksége ahhoz, hogy ott lehessen a nyári Európa-bajnokságon. A labdarúgó szerint 2-3 kiló izmot fel kell szednie, hogy több párharcot tudjon megnyerni.

Az edző Simonról: "Nekem ő túl csendes"

Feltöltve: 2015, szeptember 2 - 19:31

Némi kritikával illette az 1860 München színeiben szereplő Simon Krisztiánt a csapat menedzsere, Torsten Fröhling. A tréner szerint a játékosnak nagyon jó képességei vannak, de számára túl csendesnek számít.

Videó: Ibrát idézte a német liga hihetetlen öngólja

Feltöltve: 2015, május 5 - 11:12

A VfR Aalen hazai pályán szenvedett 4-2-es vereséget a Bochum ellen a Bundesliga II-ben. A találkozó legszebb gólját Collin Quaner, a hazaiak játékosa szerezte egy Zlatan Ibrahimovicot idéző mozdulattal. A szépséghiba annyi, hogy a labdarúgó a saját kapuját vette be.

Videó: Győztes gólt lőtt Kalmárék kapusa a 93. percben

Feltöltve: 2015, április 25 - 19:13

Legenda lett a Darmstadt elleni bajnokin Fabio Coltorti, a Kalmár Zsoltot is foglalkoztató RB Leipzig kapusa. Mivel a házigazdák csak egy győzelemmel maradtak versenyben a feljutásért, a hálóőr 1-1-es állásnál előrement egy szöglethez a 93. percben. Elé is került a labda, levette, majd bevágta a jobb sarokba, így csapata 2-1-re nyert. A magyar légiós a 86. percben lépett pályára, azaz a történteket a gyepen élhette át.

Kiesőhelyre csúszhat Simon Krisztián csapata

Feltöltve: 2015, április 11 - 15:18

A Simon Krisztiánt végig a soraiban tudó 1860 München 2-0-s vereséget szenvedett a Braunschweig otthonában a Bundesliga II-ben, így a fordulót akár kiesőhelyen is zárhatja az eredmények szerencsétlen alakulása esetén.

Pontlevonás segíti Simon Krisztiánékat a Bundesliga II-ben

Feltöltve: 2015, március 25 - 14:11

Váratlan segítséget kapott Simon Krisztián együttese, a Bundesliga II-ben szereplő 1860 München a kiesés elleni harcban. A Német Futball Liga (DFL) két pontot levont a rivális VfR Aalen együttesétől a licencszabályzat ismételt megsértése miatt.

Korcsmár jobbhátvéd volt, csapata ikszelt

Feltöltve: 2015, március 7 - 15:54

Korcsmár Zsolt csapata, a Greuther Fürth a magyar válogatott játékost végig a soraiban tudva ért el 1-1-es döntetlent az ugyancsak az alsóházhoz tartozó Aalen otthonában a Bundesliga II 24. fordulójában. A futballista jobbhátvédet játszott.

Videó: Meghatóan állt ki az egész stadion a rákos focista mellett

Feltöltve: 2015, február 9 - 17:48

Nemrégiben rákos megbetegedést diagnosztizáltak az orvosok a Bundesliga II-ben szereplő Union Berlin játékosánál, Benjamin Köhlernél. A klub azonnal meghosszabbította a futballista szerződését, a Bochum elleni hétvégi bajnokin pedig egy emberként állt ki mindenki a szerencsétlen sorsú játékos mellett. Köhler mezszámára utalva a 7. percben megállt a játék a találkozón, és a piros-fehérek többek között egy drapit is maguk elé vettek, amelyen az állt, társuk maradjon erős. A labdarúgó természetesen megkapta a lelátóról is a támogatást.

Simon: "30 méteren 3,79-et tudok" - edzője is dicsérte a bemutatkozás után

Feltöltve: 2015, február 4 - 20:25

Simon Krisztián elégedett a bemutatkozásával új csapatában, és az 1860 München edzője, Markus von Ahlen is dicsérte a magyar labdarúgót az Unterhaching ellen megnyert edzőmérkőzést követően, mondván az jó értelemben véve szemtelenül futballozott. Az Újpestről kiigazolt szélső arról is beszélt a sajtó képviselőinek, hogy mennyi a legjobb ideje 30 méteren.

Kalmárék jobbnak bizonyultak Korcsmáréknál

Feltöltve: 2014, december 12 - 21:32

A Bundesliga II 17. fordulójában 1-0-ra győzött a Greuther Fürth otthonában a Leipzig csapata. A találkozón Korcsmár Zsolt és Kalmár Zsolt is pályára lépett, mindketten csereként álltak be a második félidőben.

Kirúgta Monizt az 1860 München - hivatalos

Feltöltve: 2014, szeptember 24 - 10:38

A Sandhausen ellen elszenvedett 1-0-s vereséget követően menesztette Ricardo Moniz vezetőedzőt az 1860 München vezetése. A Greuther Fürth ellen segítője irányíthatja az együttest.

Forradalom készülhet Moniz ellen Münchenben - a hajhúzás volt Király bűne

Feltöltve: 2014, augusztus 12 - 09:41

Egybehangzó német lapértesülések szerint amiatt került a második csapathoz az 1860 München kapusa, Király Gábor, hogy az RB Leipzig elleni meccsen megtépte csapattársa, Gary Kagelmacher haját. Közben néhol azt írják, puccs készül Ricardo Moniz vezetőedző ellen az öltözőben.

Király 11-est védett, mégis melegszik Moniz helyzete

Feltöltve: 2014, augusztus 10 - 17:24

Király Gábor büntetőt hárított az 1860 München RB Leipzig elleni összecsapásán, az újonc ennek ellenére 3-0-ra nyert az Allianz Arenában. Ricardo Moniz helyzete máris melegszik, hiszen az Oroszlánok két vereséggel rajtoltak. A vendégeknél Kalmár Zsolt egyelőre még nem volt kerettag.

Moniz megerősítette: Leonardo Münchenbe tart

Feltöltve: 2014, július 16 - 09:29

Ricardo Moniz megerősítette a csakfoci.hu információját, amely szerint Leonardo az 1860 Münchenhez igazolhat. A holland szakember a Bildnek elmondta, pont olyan típusú labdarúgót keresnek, mint a brazil.

Leonardo Monizhoz igazolhat a Bundesliga II-be

Feltöltve: 2014, július 14 - 11:19

A csakfoci.hu információi szerint Németországban, a Ricardo Moniz vezette 1860 Münchennél folytathatja pályafutását Leonardo, aki a napokban bontott szerződést a Ferencvárosnál.

Videó: Abszolút újonc jutott fel a Bundesligába

Feltöltve: 2014, május 13 - 15:03

Abszolút újonc is lesz a Bundesliga mezőnyében a következő idényben. Az SC Paderborn a VfR Aalen ellen aratott 2-1-es győzelemmel története során először került fel a legjobbak közé. Aztán természetesen jöhetett a parti...