videó

Váratlan pofont kaptak a spanyolok az Eb előtt - videó

Feltöltve: 2016, június 7 - 22:52

A spanyol válogatott az Európa-bajnokság előtti utolsó felkészülési mérkőzésén 1-0-s vereséget szenvedett Grúzia csapatától. A győztes találatot Tornike Okriashvili szerezte a 40. percben.

"A nézését meg a járását": Így táncolt Pintér Attila a csapatával - videó

Feltöltve: 2016, június 7 - 16:51

A magyar válogatott által favorizált "Jolly" és a "Nézését meg a járását" c. sláger is felbukkant a Mezőkövesd feljutással színezett vasárnapi stadionavatóján, és a nótára együtt ropta a csapat, Pintér Attila vezetőedző, sőt Tállai András elnök is. A boon.hu felvétele.

Így sikerült az olaszok Eb-főpróbája - videó

Feltöltve: 2016, június 7 - 16:34

2-0-ra győzött Olaszország utolsó Eb előtti felkészülési mérkőzésén, Finnország ellen. Candreva 11-esből, De Rossi fejjel volt eredményes.

Megfenyegette C. Ronaldót a világ legerősebb embere - videó

Feltöltve: 2016, június 7 - 10:49

Hafþór Júlíus "Thor" Björnsson, a Trónok Harca c. sorozatból ismert „Hegy”, akit sokan a világ legerősebb emberének is neveznek (alig 205 centiméter magas és mintegy 180 kilogram súlyú a sportember) vicces üzenetet küldött az Eb-n hazája, Izland csapatával is összecsapó Portugália csillagának, Cristiano Ronaldónak.

Copa América: Messi nélkül is megverte a címvédőt Argentína - videó

Feltöltve: 2016, június 7 - 09:26

2-1-re győzött első mérkőzésén, a címvédő Chile elleni rangadón Argentína a Copa Americán. A sérült Lionel Messi még hiányzott csapatából, amely ennek ellenére meg tudta verni riválisát, Di María és Banega góljával. A chileiek csak a lefújás előtt tudtak szépíteni Fuenzalida találatával. A D-csoport másik meccsén Panama története első Copáján győzelemmel mutatkozott be, ugyancsak 2–1-re nyert Bolívia ellen.

Óriási góllal és K.O.-val hangolt a magyar Eb-rivális - videó

Feltöltve: 2016, június 7 - 08:25

Kiütéssel, 4-0-ra nyerte meg utolsó, az Európa-bajnokság előtt lejátszott meccsét a magyar válogatottal egy csoportban szereplő Izland. Az északiak 4-0-ra verték Reykjavíkban Liechtensteint, és már az első félidőben eldöntötték a kissé egyoldalú csatát. Saevarsson óriási gólt rúgott a 20. percben, a második játékrészben pedig a csereként beállt veterán izlandi sztár, Eidur Gudjohnsen is a kapuba talált.

Kalmár és Mervó is Győrben készül - videó

Feltöltve: 2016, június 7 - 07:29

Mervó Bence és Kalmár Zsolt már Győrben készül a következő idényre.

Durva: Jótékonysági meccsen rúgta agyon Davidsot a tévés - videó

Feltöltve: 2016, június 6 - 15:54

Nem véletlenül kritizálták ezrek a különböző közösségi oldalakon Ben Shepherd brit tévést, aki a "Soccer Aid 2016" nevet viselő jótékonysági mérkőzésen (az angol hírességek és focilegendák meccseltek a világválogatottal) nagyon durván beleszállt a holland Edgar Davidsba.

Kínos himnusz-baki után végre gólok a Copán - Mexikó rangadót nyert

Feltöltve: 2016, június 6 - 08:57

Az Egyesült Államokban zajló centenáriumi Copa América eddigi leggólgazdagabb meccsén, a C-csoportban Mexikó 3-1-re legyőzte Uruguayt. Guardado, illetve Vecino is piros lapot kapott, a közép-amerikaiak a hajrában őrölték fel a Luis Suárezt sérülése miatt még nélkülöző urukat. A találkozót egy kínos baki előzte meg, ugyanis véletlenül Chile himnuszát játszották le Uruguaynak. A másik meccsen Venezuela 1-0-ra győzött Jamaica válogatottja ellen.

Elsírta magát a feljutott Pintér: "Nem érdemeltem meg azt a bánásmódot, amit a magyar focitól kaptam"

Feltöltve: 2016, június 5 - 22:08

Pintér Attila meghatottan értékelte csapata, a Mezőkövesd vasárnapi feljutását az élvonalba, az NB II ezüstérmesének szakvezetője gratulált csapatának, miközben a klubvezetésnek, a szurkolóknak és mindazoknak köszönetet mondott, aki csapata és mellé állt. A korábbi szövetségi kapitány könnyek között jegyezte meg azt is, hogy nem érdemelte meg azt a bánásmódot, amit a magyar futballtól az utóbbi időben kapott.

3 perc alatt fordított a titkos Eb-esélyes Norvégia ellen - videó

Feltöltve: 2016, június 5 - 20:50

Belgium 2-1-s hátrányba került a második félidő elején, de a játékrész közepén, három perc alatt kétszer is betalált Norvégia ellen, így megnyerte utolsó felkészülési mérkőzését az Európa-bajnokság előtt. Lukaku, Eden Hazard és Ciman volt eredményes a hazaiaknál Brüsszelben.

Csődöt mondott a walesi védelem Ibráék ellen - videó

Feltöltve: 2016, június 5 - 18:43

3-0-ra győzött Svédország Wales ellen, a két Eb-résztvevő vasárnapi, solnai felkészülési meccsén. Zlatan Ibrahimovic az első gólt készítette elő a találkozón, az északiak pedig simán felőrölték a gyengén védekező szigetországiakat. A vendégeknél Gareth Bale félórát játszott.

Bombagólokat lőttek Cech-nek az Eb-főpróbán - videó

Feltöltve: 2016, június 5 - 17:56

Két parádés, az első félidőben született góllal győzött 2-1-re Dél-Korea Csehország ellen idegenben, az európai válogatott utolsó meccsén a kontinenstorna előtt. Bár a csehek a csereként beállt Suchy megpattanó lövésével gyorsan szépítettek a szünet után, Theodor Gebre Selassie kiállítása után, tíz emberrel az egyenlítés már nem jött össze nekik a vasárnapi prágai találkozón. Az ázsiaiak pár napja egy hatost kaptak a spanyoloktól.

Gusztustalan köpéssel hangolt az Eb-re leendő riválisunk - videó

Feltöltve: 2016, június 5 - 16:20

Nem éppen gusztusos jelenetet hozott össze Marko Arnautovic, a magyar válogatottal a jövő héten az Európa-bajnokságon találkozó Ausztria támadója a hollandik elleni előkészületi meccsen (0-2). A Stoke City csatára nemes egyszerűséggel közelről leköpte Kenny Tetét, az Oranje védőjét. A játékvezető csak figyelmeztette sportszerűtlen tette miatt.

Megdőlt egy óriási világcsúcs a fociban - videó

Feltöltve: 2016, június 5 - 15:55

Mostantól hivatalosan is 52 büntetőt jelent a világ leghosszabb 11-es párbaja: a cseh ötödosztályú SK Batov 1903 és FC Frystak mérkőzésén (a rendes játékidőben 3-3 volt az eredmény) több mint félszázszor álltak oda a játékosok a mészpontra, 21-20-ra győzött a hazai csapat a különcsatában. Végül a Frystak középpályása, Jan Hrebacka a léc fölé lőtt, ezzel dőlt el a 26. körben a büntető-show. Az eddigi Guinness-rekordot a KK Palace és a Civics namíbiai kupameccse tartotta 2005-ből, akkor a két gárda összesen 48 büntetőt végzett el.

Copa: A brazilok beragadtak a rajton - videók

Feltöltve: 2016, június 5 - 10:24

Az Egyesült Államokban zajló Copa Américán a brazil válogatott nem kis meglepetésre csak 0-0-s döntetlent ért el Ecuadorral szemben. Crsitian Ramirez, a Ferencváros ecuadori védője nem kapott lehetőséget a mérkőzésen.

Eb: Ausztria is kétgólos vereséggel hangolt - videó!

Feltöltve: 2016, június 4 - 22:33

Ausztria szintén vereséggel hangolt az Eb-re, a horvátok tízet rúgtak. Eredmények.

12 éve Torghelle duplájával vertük a németeket - videó

Feltöltve: 2016, június 4 - 11:57

Két nap híján napra pontosan 12 éve győzte le egy felkészülési mérkőzés keretében a magyar válogatott 2-0-ra Németországot Kaiserslauternben. A mieink mindkét találatát a jelenleg az MTK-ban futballozó Torghelle Sándor szerezte. RetroGól.

Ha nem láttad a sorozat eddigi részeit, itt bepótolhatod: az összes RETROGÓL ITT és ITT - kattints!

Copa América: Kolumbia legyőzte a házigazdát a nyitányon - videó

Feltöltve: 2016, június 4 - 09:54

Szombat hajnalban kezdetét vette a centenáriumi Copa América, amelynek nyitómeccsén Kolumbia Cristian Zapata és James Rodríguez találatával 2-0-ra legyőzte a házigazda Egyesült Államok csapatát.

Adócsalás: Messi vallomást tett a bíróság előtt - videó

Feltöltve: 2016, június 3 - 15:21

Vallomást tett és tagadta bűnösségét Lionel Messi, akinek csütörtök volt jelenése a bíróságon. A Barcelona argentin világsztárját, illetve édesapját (egyben menedzserét) azzal vádolják, hogy 2007 és 2009 között 4.1 millió eurót felejtett el befizetni a spanyol államkasszába. Messiék az ügy 2013-as kirobbanása óta 5 millió euró adóhátralékot már befizettek, de ha végül mégis bűnösnek nyilvánítják őket, akár két év börtönt is kaphatnak.