Eibar

Baszk-veréssel maradt életben a Sporting - videó

Feltöltve: 2016, április 29 - 22:40

A spanyol bajnokság, a La Liga 36. fordulójának nyitómeccsén a kiesés ellen küzdő Sporting Gijon fogadta az Eibart. A baszk kis csapat az ősszel remekelt, azonban tavasszal az egyik legrosszabb formában lévő csapat. A hazaiak ezt ki is használták, és nagyon fontos három pontot zsebeltek be, amivel a 17. helyen állnak, még éppen bent maradást érő pozícióban.

Felnégyelte ellenfelét a Real Madrid - videó

Feltöltve: 2016, április 9 - 18:11

A spanyol bajnokság 32. fordulójában a Real Madrid 4-0-ra győzött az Eibar ellen. A madridiak már az első félidőben beállították a végeredményt, J. Rodríguez, Vazquez, C. Ronaldo és Jesé is betalált.

Messi-dupla, Barca-négyes, dübörögnek az arany felé - videó

Feltöltve: 2016, március 6 - 19:19

Hozta a kötelezőt, méghozzá kiütéssel a Barcelona: a katalánok 4-0-ra győztek az Eibar otthonában, Lionel Messi duplázott, de betalált a fiatal Munír és Luis Suárez is. A gránátvörös-kékek 10 fordulóval a vége előtt 11 ponttal vezetnek az este pályára lépő Atlético, és 12 ponttal a Real Madrid előtt.

Videó: Megvan Torres 100. gólja az Atléticóban

Feltöltve: 2016, február 6 - 20:10

A spanyol bajnokság 23. fordulójában az Atlético Madrid 3-1-re győzte le az Eibar csapatát. A találkozó 91. percében Fernando Torres is betalált, aki így 295. meccsén megszerezte 100. gólját csapata színeiben.

Videó: Dupla dupla és 7 gólos meccs Bilbaóban

Feltöltve: 2016, január 24 - 15:19

5-2-re verte hazai pályán, vasárnap az Athletic Bilbao az Eibart, a spanyol bajnokság 21. fordulójában. A hazaiaknál Aduriz, a vendégeknél Borja Baston duplázott.

C. Ronaldo és Bale góljával javított a Real Madrid - videó

Feltöltve: 2015, november 29 - 19:10

Javított a 4-0-ra elveszített El Clásico után a Real Madrid, és Bale 43. percben született fejesgóljával, valamint Cristiano Ronaldo 82. percben értékesített büntetőjével elhozta a három pontot az Eibar otthonából. Íme, a gólok!

A Barca tökutolsó, a Real középcsapat a spanyol bajnokságban - meglepő tabella

Feltöltve: 2015, november 20 - 13:05

A hétvégi El Clásico egyfajta felvezetéseként elkészítették azt a tabellát, amelyen csak a spanyol gólok által elért eredmények számítanak. Meglepő képet mutat a speciális táblázat. A BL címvédője az utolsó, az Európa Ligáé is majdnem kiesőhelyen áll, a két madridi gigász pedig középcsapat.

Videó: Barca-siker lesgóllal és Suárez-triplával

Feltöltve: 2015, október 25 - 21:38

Hátrányból fordítva, Luis Suárez mesterhármasával 3-1-re győzött a Barcelona az Eibar elleni bajnokin, így tartja a lépést a listavezető Real Madriddal. A katalánok tíz emberrel fejezték be a meccset (Mascherano állt ki a 84. percben), az uruguayi klasszis pedig lesről fejelte az egyenlítő gólt. Az összefoglaló.

Videó: Torres vezérletével nyert az Atlético

Feltöltve: 2015, szeptember 19 - 23:26

Az Atlético Madrid idegenben 2-0-ra legyőzte az Eibar együttesét. A madridiak részéről Fernando Torresnek kulcsszerepe volt a sikerben, a spanyol csatárt góllal és gólpasszal vette ki a részét a három pont megszerzéséből. Nézd meg a meccs összefoglalóját videón!

Videó: C. Ronaldo, ahogy még nem láttad

Feltöltve: 2015, április 12 - 15:42

A közvetlenül a pálya széléről rögzített képekből vágtak össze egy anyagot Cristiano Ronaldóról, és az Eibar elleni bajnokin bemutatott legemlékezetesebb jeleneteiről, illetve reakcióiról.

C. Ronaldo most potyagólt lőtt: félgőzzel is nyert a Real - videó

Feltöltve: 2015, április 11 - 17:58

A Real Madrid takaréklángon is sima, 3-0-s győzelmet aratott hazai pályán az Eibar ellen a spanyol bajnokságban. A királyi gárda találatait Cristiano Ronaldo, Javier Hernandez és Jesé Rodriguez szerezték. Nézd meg a gólokat!

Videó: Az Atlético fél óra alatt döntött a sárban

Feltöltve: 2015, január 31 - 21:03

Az Atlético Madrid 3-1-es győzelmet aratott az Eibar otthonában a spanyol bajnokságban. Diego Simeone együttese fél óra alatt mindent eldöntött a nagy sárban lejátszott összecsapáson. Nézd meg a gólokat!

Videó: 9 másodperc után esett gól a spanyol bajnokságban

Feltöltve: 2015, január 17 - 17:19

Úgy kapott gólt az Eibar 9 másodperc után a Córdoba elleni spanyol bajnokin, hogy saját maga végezte el a középkezdést… A meccs vége 1-1 lett.

Videó: Ötöt vágott a spanyol liga abszolút újonca

Feltöltve: 2014, december 8 - 20:54

Tovább folytatja jó szereplését a spanyol élvonal baszk újonca, az Eibar: a kiscsapat hétfőn 5-2-re verte az Almeríát és már 9. a tabellán. Az összefoglaló.

Videó: Down-kóros szurkolónak adta a mezét a Real játékosa

Feltöltve: 2014, november 25 - 17:41

Az Eibar otthonában 4-0-ra megnyert bajnokit követően nemes gesztust tett Álvaro Arbeloa, a Real Madrid védője. A bekk egy, a hazai szektorban helyet foglaló, de felszerelése alapján a királyi gárdával is szimpatizáló Down-szindrómás szurkolónak dobta ki a mezét. A dressz beesett a kispad és a lelátó közé, de a játékos közbenjárására egy biztonsági ember segített a dolgon.

Videó: Sergio Ramos kilőtte a lelátó tetején lévő kamerát

Feltöltve: 2014, november 24 - 16:37

A Real Madrid védője, Sergio Ramos megcsinálta azt a bravúrt az Eibar ellen 4-0-ra megnyert idegenbeli meccsen, hogy eltalálta a labdával a nézőtér tetején elhelyezett kamerát.

Videó: C. Ronaldo nem értette, miért anyázzák a szurkolók

Feltöltve: 2014, november 24 - 12:20

A Real Madrid a kétgólos és gólpasszos Cristiano Ronaldo vezetésével nyert 4-0-ra az Eibar otthonában a spanyol bajnokságban. A hazai szurkolók édesanyját emlegetve mocskolták a portugált, aki láthatóan nem értette, hogy miért volt erre szükség, és nemtetszésének félreérthetetlen gesztusokkal hangot is adott.

Videó: Lesről rúgta az első gólt a Real Madrid

Feltöltve: 2014, november 22 - 21:08

Magabiztos, 4-0-s győzelmet aratott a Real Madrid az újonc Eibar otthonában a spanyol bajnokságban, ezzel megerősítette vezető helyét a táblázaton. Cristiano Ronaldo kétszer is eredményes volt, rajta kívül James Rodríguez és Karim Benzema talált még be. A blancók első gólját les előzte meg. Nézd meg a meccs legfontosabb pillanatait!

C. Ronaldo duplázott, a Real Madrid négyet lőtt - videó

Feltöltve: 2014, november 22 - 20:58

Videó: Ancelotti a kispadnál másolta C. Ronaldo gólörömét

Feltöltve: 2014, november 22 - 20:37

Miután Cristiano Ronaldo gólt szerzett az Eibar otthonában lejátszott bajnokin, és egyik szokásos mozdulatával ünnepelt, a kispadnál Carlo Ancelotti is megpróbálta reprodukálni a csatár mozdulatát. Nem is csinálta rosszul…