A Chelsea hivatalos honlapján jelentette be, hogy sikerült megállapodniuk John Terryvel. A korábbi angol válogatott labdarúgó így további egy évig marad a londoni klubnál.

Bundaügy: Conte nem megy börtönbe - helyette fizethet

Feltöltve: 2016, május 17 - 07:31

Felmentették Antonio Contét, az olasz labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányát abban a bundaügyben, amelyben korábban fél év felfüggesztett börtönbüntetést és 8000 eurós (2,5 millió forintos) pénzbírságot kért vele szemben a cremonai ügyész.

Arsenal-ezüst a végén, Bogdán védte a Liverpool kapuját a csonka zárófordulóban - videó

Feltöltve: 2016, május 15 - 17:58

Bár elsősorban a bombafenyegetés miatt elhalasztott MU-Bournemouth találkozó miatt marad emlékezetes a Premier League utolsó, 38. fordulója, a többi pályán is történtek fontos események. A már bajnok Leicester a hajrában mentett pontot a tavalyi aranyérmes Chelsea otthonában, a második helyről is lecsúszott a Tottenham, miután kikapott a kieső és több mint 20 percet emberhátrányban futballozó Newcastle otthonában, az Arsenal viszont megverte az Aston Villát és előzött. A Manchester City 1-1-re végzett a Swansea otthonában, így 99 százalék, hogy az MU meccsétől függetlenül megszerezte a BL-indulást jelentő 4. helyet a tabellán. Bogdán Ádám védte a Pool kapuját a West Brom ellen. Eredmények, videók!

PL: Bogdánék a 92. percben mentettek pontot a Chelsea ellen, kiesett a Newcastle - videó

Feltöltve: 2016, május 11 - 22:59

A Premier League szerdai játéknapján a Liverpool hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a Chelsea-vel. A vendégek vezető találatát Eden Hazard szerezte, amelyre a 92. percben Cristian Benteke válaszolt. A mérkőzést a cserekapus sérülése miatt Bogdán Ádám a kispadról nézhette végig. Nyert a Sunderland is, ami azt jelenti, hogy a Norwich City egy, a Newcastle hat év után búcsúzik a Premier League-ből.

PL: Vardy vezérletével először nyert bajnokként a Leicester

Feltöltve: 2016, május 7 - 20:21

A Premier League 37. fordulójában a Leicester City immáron bajnokként 3-1-re verte az Evertont. A Chelsea 3-2-es vereséget szenvedett a Sunderland ellen, míg a Manchester United Juan Mata góljával 1-0-ra győzött a kiesés ellen küzdő Norwich City otthonában.

A 70 éves Hiddink padlózott a meccs utáni tömegbunyóban - videó

Feltöltve: 2016, május 3 - 11:00

A meccs után óriási lökdösődés alakult ki a Chelsea-Tottenham (2-2) angol bajnokit követően (amelyen eldőlt, hogy a Spurs nem lehet már bajnok). A heves lökdösődés szenvedő alanya a Kékek 70 éves holland trénere, Guus Hiddink lett, aki a földre zuhant a játékoskijárónál lezajlott csetepaté során. Szerencsére nem esett komoly baja az idősödő mesternek, akit a biztonságiak segítettek fel.

Megtörtént a csoda: Bajnok a Leicester City!

Feltöltve: 2016, május 2 - 23:00

Megnyerte a Premier League-t a Leicester City, miután a Tottenham csak 2-2-es döntetlent ért el a Chelsea otthonában. Az üldöző már 2-0-ra is vezetett a londoni derbin, ám végül a Chelsea kiegyenlített, mindez pedig eldöntötte a bajnoki cím sorsát.

PL: Hazard megszerezte első idei góljait a Chelsea-ben

Feltöltve: 2016, április 23 - 18:28

A Premier League 35. fordulójában a Liverpool 2-2-es döntetlent játszott a Newcastle ellen, míg a Chelsea 4-1-es sikert aratott a Bournemouth otthonában, Eden Hazard pedig megszerezte első idei bajnoki góljait a csapat színeiben. A Manchester City hazai pályán 4-0-ra győzte le a Stoke City csapatát, így jó előjelekkel várhatja a Real Madrid elleni, hétközi Bajnokok Ligája-elődöntőt.

PL: Agüero egymaga kivégezte a Chelsea-t

Feltöltve: 2016, április 16 - 20:20

A Premier League 34. fordulójában a Manchester City Sergio Agüero mesterhármasával idegenben 3-0-ra verte a Chelsea-t. A Manchester United Marcus Rashford góljával 1-0-ra győzött az Aston Villa ellen, amely így búcsúzott az angol élvonaltól. A West Bromwich 1-0-ra kikapott, úgy, hogy Saido Berahino két büntetőt is elhibázott, míg a Sunderland 3-0-ra verte a Norwichot a két csapat kiesési rangadóján.

PL: Győzött a City, történelmi Chelsea-vereség, Carroll sokkolta az Arsenalt - videók

Feltöltve: 2016, április 9 - 20:31

A Premier League 33. fordulójában a Manchester City 2-1-re verte a West Bromwich csapatát. A Chelsea 1-0-ra kikapott a Swansea City vendégeként, ilyenre pedig még sosem volt példa az angol bajnokságban. Az Arsenal fordulatos mérkőzésen 3-3-as döntetlent játszott a West Ham otthonában. Az Ágyúsok már két góllal is vezettek, amelyet követően Andy Carroll mesterhármast lőve egyedül megfordította a meccset, végül azonban Koscielny találata után csak egy-egy ponttal gazdagodtak a felek.

Hivatalos: Conte a Chelsea új menedzsere!

Feltöltve: 2016, április 4 - 14:19

A Chelsea hétfőn kora délután hivatalosan is bejelentette, hogy Antonio Conte lesz a londoni gárda új menedzsere a nyártól, három évre szóló szerződést kötöttek az olasz válogatottól az Európa-bajnokságot követően távozó szakemberrel.

Óriási doppingbotrány rázhatja meg a Premier League-et

Feltöltve: 2016, április 4 - 06:58

Tömeges doppinghasználat gyanúja miatt indított vizsgálatot vasárnap a brit kormány, miután egy feltáró riport szerint egy brit orvos élvonalbeli sportolóknak írt fel tiltott teljesítményfokozó szereket. Az angol labdarúgás első osztálya, a Premier League gyanúba keveredett klubjai ugyanakkor sorra cáfolták a velük kapcsolatos állításokat, és megszólaltak a doppingellenes szervezetek is.

PL: Nagy szívességet tett a Liverpool a Leicester City-nek - videók

Feltöltve: 2016, április 2 - 20:53

A Premier League 32. fordulójában a Liverpool 1-1-es döntetlent játszott a Tottenhammel. Az Arsenal és a Manchester City is könnyedén gyűjtötte be a három pontot az ellenfele ellen. A játéknap nyitómeccsén a Chelsea 4-0-ra győzött az Aston Villa otthonában. A londoni kékek színeiben a télen kölcsönvett brazil csatár, Alexandre Pato átesett a debütáláson, és az első félidőben csereként beállva büntetőből eredményes is volt, míg Pedro duplázni tudott a találkozón.

Chelsea: Diego Costa büntetése még durvább lett

Feltöltve: 2016, április 1 - 18:28

A Chelsea spanyol labdarúgója, Diego Costa eltiltását egy mérkőzéssel megtoldotta az angol szövetség a márciusi, Everton elleni FA-kupa-negyeddöntőben kapott piros lapja miatt.

PL: Tovább robog a Leicester a bajnoki cím felé - videók

Feltöltve: 2016, március 19 - 18:58

A Premier League 31. fordulójában a Leicester City 1-0-ra győzött a Crystal Palace otthonában. A Chelsea 2-2-es döntetlent játszott a West Hammel, míg az Arsenal 2-0-ra nyert az Everton otthonában.

Ezért játszik formán kívül a Chelsea klasszisa

Feltöltve: 2016, március 13 - 08:30

Guus Hiddink, az angol bajnoki címvédő Chelsea vezetőedzője megerősítette, hogy belga válogatott játékosa, Eden Hazard hónapok óta sérülten futballozik.

Elképesztő: D. Costa lefejelte és megharapta ellenfelét - videó

Feltöltve: 2016, március 12 - 22:04

Az Everton-Chelsea (2-0) FA-kupa meccs 84. percében Diego Costa elképesztő kakaskodásba kezdett Gareth Barry-vel: a csatár előbb lökdösődött, majd megpróbálta lefejelni és megharapni (!) ellenfelét. Az esetet követően a spanyol támadót második sárgával kiállították.

Lebőgött a Chelsea az FA-kupában is - videó

Feltöltve: 2016, március 12 - 21:54

Az FA-kupa negyeddöntőjében az Everton Romelu Lukaku duplájával 2-0-ra verte a Chelsea-t. Nézd meg a gólokat!

BL: Kassait egy gól miatt kritizálták, Ibra és egy mezcsere a főszerepben - visszhangok

Feltöltve: 2016, március 10 - 10:55

A gólt és gólpasszt is jegyző PSG-csillag, a véd Zlatan Ibrahimovic került természetesen a fókuszba, miután a párizsiak kettős győzelemmel búcsúztatták a Chelsea-t a Bajnokok Ligájától. Mindkét edző méltatta a támadót, aki maga is megszólalt, és arról is beszélt, valóban Angliába igazol-e nyáron. Egy furcsa mezcsere is szóba került Londonban. A másik találkozón némi nyilatkozatháború is lezajlott, a továbbjutó Benfica edzője például kijelentette, hogy ő bizony biztos volt a sikerben, a hazaiak trenírozó, ugyancsak portugál Villas-Boas viszont a körülményeket is kárhoztatta, amellett az is szóba került, hogy ő a lisszaboniak nagy riválisának szurkolója. Kassai Viktor bíráskodását az oroszok gólja miatt érte némi kritika.

BL: Ibra döntött, a PSG kettős győzelemmel ütötte ki a Chelsea-t - videók

Feltöltve: 2016, március 9 - 23:44

A Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének szerdai játéknapján a PSG idegenben 2-1-re győzte le a Chelsea csapatát, így összesítésben 4-2-vel jutott be a legjobb nyolc csapat közé. A találkozón Rabiot szerzett vezetést a franciáknak, amelyre Diego Costa válaszolt, a végeredményt pedig Zlatan Ibrahimovic állította be. Ott lesz a negyeddöntőben a Benfica is, amely szintén kettős sikerrel búcsúztatta a Zenitet.