Las Palmas

2 gól, 1 piros: Ilyen volt az utolsó 5 perc a Real Madrid meccsén - videó

Feltöltve: 2016, március 13 - 23:39

Sergio Ramos remek fejesgóljával a 88. percig vezetett a Las Palmas otthonában a Real Madrid, ekkor azonban egyenlítettek a hazaiak és úgy tűnt, újabb fontos pontokat bukhatnak el a blancók. 1 perccel később azonban Casemiro megszerezte a vendégek győztes találatát, a siker örömén csak Ramos lefújás előtti kiállítása ronthatott.

Egy gólváltást követően Neymar döntött a Barca javára - videó

Feltöltve: 2016, február 20 - 19:13

A spanyol bajnokság 25. fordulójában a Barcelona idegenben 2-1-re győzte le a Las Palmas együttesét. A találkozón Luis Suárez szerzett vezetést, amelyet követően a hazaiak egyenlítettek. A 39. percben Neymar újra előnyhöz juttatta a katalánokat, ezzel pedig egyben a végeredményt is beállította.

Videó: Megint villogott az éllovas Atlético sztárja

Feltöltve: 2016, január 17 - 23:17

Zsinórban negyedik győzelmét aratva vezeti a spanyol bajnokságot az Atlético Madrid. A fővárosi klub a 20. forduló vasárnap esti meccsén 3-0-ra győzött a Las Palmas otthonában, nagy részben a duplázó francia válogatott támadónak, Antoine Griezmannak köszönhetően.

Videó: Simán hozta a kötelezőt a Real

Feltöltve: 2015, október 31 - 19:27

A Real Madrid hazai pályán 3-1-re győzte le a Las Palmas együttesét. A madridiak részéről Isco, C. Ronaldo és Jesé volt eredményes, így továbbra is vezetik a spanyol bajnokságot.

Leváltottak egy edzőt a spanyol bajnokságban

Feltöltve: 2015, október 19 - 20:49

Menesztették posztjáról Paco Herrerát, a spanyol labdarúgó-bajnokságban utolsó előtti helyen álló Las Palmas vezetőedzőjét.

Nem bírt a Real a Malagával, Messit hosszú időre elvesztette a Barca

Feltöltve: 2015, szeptember 26 - 20:16

A spanyol bajnokság 6. fordulójában a Real Madrid hazai pályán nem tudta legyőzni a Malaga együttesét, a madridiak gól nélküli döntetlent játszottak. A Barcelona hazai pályán 2-1-re legyőzte az újonc Las Palmas együttesét. A találkozón Suárez duplázni tudott, azonban a katalánokat jelenleg sokkal inkább az aggasztja, hogy Lionel Messinek 7-8 hetet kell kihagynia, akit már a mérkőzés elején le kellett cserélni.

Neymar mindenkit sokkolt új hajviseletével - fotó

Feltöltve: 2015, szeptember 26 - 16:57

A Barcelona brazil csillaga, Neymar a Las Palmas elleni bajnokit megelőzően ezúttal a külsőjével okozott meglepetést, a klasszis támadó ugyanis teljesen megszabadult a korábban rá jellemző hajviseletétől.