Ajax

Több mint 1 millió euró ütheti a Loki markát Baloghért cserébe - sajtóhír

Feltöltve: 2016, január 9 - 20:11

Az elismert olasz átigazolási szakértő, Gianluca Di Marzio szerint a Debrecen fiatal csatáráért, Balogh Norbertért jóval több mint 1 millió eurót fizet majd a Palermo. A transzferguru úgy tudja, a játékos hétfőn utazik orvosi vizsgálatra a szicíliai klubhoz. Egy másik olasz lap eközben arról számolt be, hogy az Ajax is ajánlatot tett a támadóért, de a debreceniek elutasították azt.

Videó: Magyar gól az Ajax kapujában!

Feltöltve: 2015, december 20 - 21:16

Gólt szerzett a holland listavezető és rekordbajnok Ajax Amstedam elleni bajnokin a De Graafschap magyar utánpótlás-válogatott támadója, Vida Krisztopher, első élvonalbeli találatát jegyezve. A végig a pályán lévő fiatal légiós a vasárnapi meccs 38. percében, 0-1-nél egyenlített, miután egy lecsorgó labdát a bal sarokba belsőzött 15 méterről. Újonc csapata végül 2-1-re kikapott majd 51 ezer néző előtt, é az utolsó, 18. helyen áll a tabellán. Közben Otigba Kenneth csapata, a Heerenveen otthon kapott ki 4-0-ra az ADO Den Haag együttesétől, a bekk egy sárga lappal zárt. Vida gólja 1:00-tól a videón!

EL: Nikolicsék vereséggel búcsúztak, a Liverpool csoportelső, a Dortmund csak második - eredmények

Feltöltve: 2015, december 10 - 21:58

A Legia Warszawa Nemanja Nikoliccsal 60 percig a soraiban 5-2-es vereséget szenvedett a Napoli ellen, így a csoport utolsó helyén végezve búcsúzott a sorozattól. Vanczák Vilmos és Bogdán Ádám a cserepadról nézte végig a Sion és a Liverpool gólnélküli döntetlenjét, amely mindkét csapat továbbjutását eredményezte. A Dortmund váratlan vereségével csak a második helyen jutott az egyenes kieséses szakaszba, az Ajax pedig kiesett az Európa Ligából. Eredmények.

Honvéd: Fiatalok utaztak próbajátékra az Ajaxhoz

Feltöltve: 2015, december 8 - 20:30

A Budapest Honvéd U16-os csapatából három játékos, Pisont Patrik, Szerető Krisztofer és Schön Szabolcs egyhetes próbajátékra utazott a holland rekordbajnokhoz, az Ajaxhoz.

Videó: Gólzáporos meccs lett az Ajax veszte a BL-ben

Feltöltve: 2015, augusztus 5 - 09:11

Kiesett a Bajnokok Ligája harmadik selejtezőkörében a holland Ajax együttese, miután a 2-2-es odavágót követően hazai pályán gólzáporos meccsen, 3-2-re kikapott az osztrák Rapid Wien csapatától. Nézd meg a gólokat videón!
Ajax - Rapid Wien 2-3 (Milik 52., Gudelj 75., ill. Beric 12., Schaub 40.,77.) - összesítésben - 4-5

BL-selejtezők: Majdnem ráfázott a Zagreb, kiesett az Ajax - eredmények

Feltöltve: 2015, augusztus 4 - 22:08

A Bajnokok Ligája harmadik selejtezőkörében a Dinamo Zagreb már 3-0-ra is vezetett a norvég Molde csapata ellen, végül azonban 3-3 lett a találkozó vége, a két tizenegyest is elhibázó északiaknak pedig mindössze csak egy gól kellett volna a továbbjutáshoz. Az APOEL kikapott, ennek ellenére az idegenben lőtt góljainak köszönhetően továbbment, míg az Ajax nagy meglepetésre hazai pályán búcsúzott a sorozattól. Eredmények.

EL: Az Inter kettős vereséggel, az Ajax hosszabbítás után esett ki - eredmények

Feltöltve: 2015, március 20 - 00:00

Búcsúzott az Inter az Európa Liga 2014/2015-ös kiírásától: az olaszok hazai pályán is kikaptak a Wolfsburgtól. A Bruges és a Sevilla egyaránt kettős sikerrel lépett a nyolc közé, az utolsó helyet a negyeddöntőben pedig a Dnipro csípte meg, amely Amszterdamban, a hosszabbításban ejtette ki az Ajaxot. Nézd meg a nap összes eredményét és a továbbjutókat!

EL: A Wolfsburg nyerte a német-olasz rangadót - eredmények

Feltöltve: 2015, március 12 - 21:52

A Wolfsburg nyerte az Európa Liga nyolcaddöntőinek kora esti rangadóját. A Bundesliga második helyezettje korán hátrányba került az Inter ellen, de fordított, és 3-1-re győzött. A Zenit, a Bruges és a Dnipro egyaránt hazai környezetben szerzett előnyt, az oroszok többek között hosszú emberelőnyüknek köszönhetően. Eredmények.

Videó: Saját kapusának vicces potyájával nyert az Ajax

Feltöltve: 2015, február 10 - 11:58

Elképesztő potyagóllal győzött 2-1-re az Ajax a Go Ahead Eagles otthonában a holland bajnokságban. A hazaiak kapusa, Mickey van der Hart lyukat rúgott egy hazaadásnál. Az eset pikantériája, hogy a hálóőr az amszterdamiak kölcsönjátékosaként szerepel Deventerben.

BL: "Mintha Tyson leütött volna"; "Megszorítani is nehéz lesz a Barcát" - visszhangok

Feltöltve: 2014, november 26 - 10:02

Luis Enrique szerint megszorítani is nehéz lesz a Barcelonát, ha úgy játszik a későbbiekben is, mint kedden este, az APOEL otthonában. Lionel Messi rekordját követően a letaszított csúcstartót, Raúlt méltatta. Francesco Totti úgy élte meg a CSZKA Moszkva kései egyenlítését, mintha Mike Tyson bemosott volna neki egyet, José Mourinho nem győzte dicsérni játékosait, Pep Guardiola pedig büszke volt tíz emberrel nagyot küzdő csapatára. Visszhangok.

Videó: 50 ezer néző ünnepelte a zseniális kötényt

Feltöltve: 2014, november 25 - 11:43

Zseniális cselt csinált Ricardo Kishna, az Ajax játékosa a Heerenveen ellen 4-1-re megnyert bajnokin, aminek eredménye egy nem mindennapi kötény lett. Az 50 ezer néző fel is hördült a jelenet láttán.

BL: "Messi minden idők legjobbja", krízis a City-nél, de a bírón röhögnek - visszhangok

Feltöltve: 2014, november 6 - 10:33

Valósággal sokkolta a világ egyik leggazdagabb csapatát, a Manchester City-t a CSZKA Moszkva elleni hazai vereség a Bajnokok Ligájában. Manuel Pellegrini menedzser kulcsjátékosait is elmarasztalta, és nem tudja, mi a csapat krízisének oka, ugyanakkor a matematikában még bízik a tréner. A gárda csapatkapitánya a saját felelősségük mellett a bíróét is felvetette, röhejesnek nevezve egyik kulcsítéletét. José Mourinho (Chelsea) szerint győzelmet érdemeltek volna Mariborban, Luis Enrique (Barca) szerint a BL-rekorder Messi minden idők legjobbja, Pep Guardiola (Bayern) pedig örül, hogy márciusig már nem kell a BL-re figyelniük. Visszhangok.

Videó: Történelmi Messi-dupla és az összes szerdai BL-gól

Feltöltve: 2014, november 6 - 00:14

23 gól (közte Messi történelmi duplája) született a Bajnokok Ligájában szerdán, íme, a nap összes gólja videón!

BL: Továbbjutott a Bayern, a Barca, a PSG, botlott a Chelsea és a City - eredmények

Feltöltve: 2014, november 5 - 23:42

Négy együttes is továbbjutott négy fordulót követően, a Bajnokok Ligája csoportküzdelmeiből a szerdai mérkőzések után. A Bayern 2-0-ra verte a Romát, a Barca ugyanennyire az Ajaxot, mindketten továbbmentek, mint ahogy a PSG és az FC Porto is. A Manchester City otthon kapott ki a CSZKA Moszkvától (kettős emberhátrányban fejezték be a meccset az angolok), míg a Chelsea 1-1-re végzett Mariborban, Eden Hazard büntetőt hagyott ki a 85. percben. Lionel Messi meglőtte 70. és 71. gólját a Bajnokok Ligájában, ezzel beérte az örökranglistán Raúlt, illetve leelőzte Cristiano Ronaldót.

BL: Egyenlített a Chelsea Szlovéniában - élő eredménykövetés

Feltöltve: 2014, november 5 - 21:42

A keddi találkozók után nyolc mérkőzést rendeznek szerdán a Bajnokok Ligája csoportkörnek negyedik fordulójában. A Bayern München az emlékezetes 7-1 után ismét az AS Romával találkozik, ezúttal Münchenben. A csoport másik meccsén a Manchester City találkozik a CSZKA Moszkvával. Az Ajax a Barcelonát fogadja, a PSG az APOEL-t, a Chelsea Mariborban vendégszerepel. Ezen felül Sporting-Schalke, Bilbao-Porto és Sahtar-BATE párharc szerepel a programban. Honlapunk élő eredménykövetés formájában számol be a történésekről.

Videó: Mintaszerű akcióból lőtt gólt a Barca a BL-ben

Feltöltve: 2014, október 21 - 21:10

Egy remek Pedro-Messi-Neymar összjáték végén lőtt gól a brazil a Barcelona-Ajax BL-meccsen, már a 7. percben.

Ibra: Természetesen én vagyok Isten fia

Feltöltve: 2014, szeptember 19 - 06:58

Zlatan Ibrahimovic szerint nem lehet kérdés, hogy neki szólt az a kiírás az Ajax stadionjában, amelyen Isten fiát üdvözölték újra maguk között az amszterdamiak hívei.

BL: A Barca a PSG-t, a Real a Liverpoolt kapta - nézd meg a csoportokat

Feltöltve: 2014, augusztus 28 - 18:40

Monacóban kisorsolták a Bajnokok Ligája 2014/2015-ös kiírásának csoportjait. A Barcelona a PSG-vel, a Real Madrid a Liverpoollal, a Bayern München pedig a Manchester Cityvel és a Romával került azonos négyesbe, de az Arsenal és a Dortmund, valamint az Atlético Madrid és a Juventus viadala is érdekesnek tűnik. Nézd meg a csoportok beosztását!

Videó: Komikus öngólt fejelt a Real Sociedad védője

Feltöltve: 2014, július 20 - 22:08

Az Ajax 3-1-es győzelmet aratott felkészülési mérkőzésen a Real Sociedad ellen. A spanyolok védője, Carlos Martínez ritkán látható öngólt fejelt a találkozón. Nézd meg a jelenetet 3:30-nál!

Az év átverése: rejtett kamerával vették a szívatást az Ajaxnál - videó

Feltöltve: 2014, június 5 - 16:21

Kandi kamera módszerrel viccelték meg az Ajaxot irányító Frank De Boert, valamint játékosait, Siem De Jongot, Casper Cillessent és Daley Blindet. Azzal a szöveggel hívták be őket a klubházba, hogy egyeztetni kell a következő évi hazai és idegenbeli szerelésről, a sportszergyártó állítólagos képviselője (egy színész) pedig rondábbnál-rondábbakat mutogatott nekik. Az "áldozatok" hüledeztek a komikus kreálmányok láttán, de végül megkönnyebbülhettek, amikor kiötlői, köztük Edwin Van der Sar marketing-igazgató leleplezték a tréfát.