Werder Bremen

Hihetetlen tömeg vette körbe Kleinheislerék csapatbuszát - videó!

Feltöltve: 2016, május 14 - 18:03

Sorsdöntő meccs várt a Werder Bremenre a Frankfurt ellen szombaton, a Bundesliga 34. fordulójában. A zöld-fehérek szurkolói a gyenge szezon ellenére is a csapat mellett álltak az utolsó körben is, óriási tömeg fogadta Kleinheisler Lászlóékat a meccs előtt, a csapatbusz szinte csak araszolni tudott a tömegben. Talán ez a támogatás is kellett a hazaiaknak, akik egy 88. percben lőtt góllal verték Huszti Szabolcs csapatát, elkerülve ezzel a kieső helyről.

Bundesliga: Bajnok a Bayern, tovább zuhan a Hertha

Feltöltve: 2016, május 7 - 17:38

A Bundesliga 33. fordulójában a Bayern München 2-1-re legyőzte az Ingolstadt csapatát, így története során 26. alkalommal mondhatja magát bajnoknak. A Dárdai Pál irányította Hertha BSC hazai pályán 2-1-re kikapott a Darmstadtól, így a magyar tréner együttese visszacsúszott a 6. helyre. Az Eintracht Frankfurt Huszti Szabolccsal végig a soraiban 1-0-ra legyőzte a Dortmundot, Szalai Ádám a 76. percben csereként állt be a Hannoverbe, Kleinheisler Lászlót pedig nem nevezte a Werder Bremen.

Ilyen is van: Nyilvánosan kért elnézést a bíró a Bayern kamu büntetője után

Feltöltve: 2016, április 20 - 12:02

Szokatlan: nyilvánosan kért elnézését a játékvezető azért, amiért a Bayern München-Werder Bremen Német Kupa-elődöntőn "megette" Arturo Vidal műesését. Mindez 1-0-nál történt, az eset után szerezték meg a bajorok a mindent eldöntő második gólt. A müncheniek sem titkolták utólag, hogy a játékvezető a javukra tévedett.

Videó: Kleinheisler egy kapáslövéssel riogatott a Bayern ellen

Feltöltve: 2016, április 20 - 10:03

Kleinheisler Lászlónak hét perc jutott a Bayern elleni Német Kupa-elődöntőben. A fiatal magyar játékos ezalatt egy kapáslövésig jutott, ami végül fölé ment. A müncheniek 2-0-ra nyertek.

A Bayern elütötte Kleinheisleréket a kupadöntőtől - videó

Feltöltve: 2016, április 19 - 22:37

A Német Kupa elődöntőjében a Bayern München Thomas Müller duplájával 2-0-ra legyőzte a Werder Brement, és bejutott a fináléba. A brémaiaknál Kleinheisler László a 83. percben lépett pályára.

Bundesliga: Dárdaiék lecsúsztak a dobogóról, rangadót nyert a Bayern

Feltöltve: 2016, április 16 - 20:28

A Bundesliga 30. fordulójában a Bayern München 3-0-ra verte a Schalke együttesét. A Dárdai Pál irányította Hertha BSC 2-1-re kikapott a Hoffenheimtől, és mivel a rivális Bayer Leverkusen győzni tudott, a magyar tréner csapata lecsúszott a dobogóról. Huszti Szabolcs végigjátszotta a Frankfurt meccsét, Kleinheisler László pedig ezúttal nem lépett pályára a Werder Bremen színeiben.

Bundesliga: Győzött a Bayern, Kleinheislerék kikaptak

Feltöltve: 2016, április 9 - 17:29

A Bundesliga 29. fordulójában a Bayern München 3-1-re győzött a Stuttgart otthonában. Kleinheisler László a 81. percben csereként lépett pályára a Werder Bremen színeiben, amely 2-1-re kikapott az Augsburgtól, Huszti Szabolcsot pedig sérülés miatt nem nevezte az Eintracht Frankfurt.

Bundesliga: Dárdaiék nagyot léptek a Bajnokok Ligája felé

Feltöltve: 2016, március 19 - 21:41

A Bundesliga 27. fordulójában a Dárdai Pál irányította Hertha BSC 2-1-es sikert aratott az Ingolstadt ellen, így magabiztosan tartja a 3. helyét a tabellán. A Bayern München egy góllal verte a Köln csapatát, míg Kleinheisler László ezúttal nem kapott lehetőséget a Werder Bremen találkozóján. Huszti Szabolcs 82 percet játszott az Eintracht Frankfurt színeiben, amely 1-0-ra győzte le Hannovert, Szalai Ádám csereként állt be a 77. percben.

Összecsapott Kleinheislerrel, törés lett a vége

Feltöltve: 2016, március 16 - 11:28

Szerencsétlenül zárult Milos Veljkovic számára a Kleinheisler Lászlóval való párharc. A szerb-svájci labdarúgónak eltört a lábujja, hetekre kidőlt.

Bundesliga: Kleinheisler egy félidőt kapott a Bayern ellen

Feltöltve: 2016, március 12 - 21:38

A Bundesliga 26. fordulójában a Bayern München 5-0-ra verte a Werder Brement, Kleinheisler László csereként egy félidőt kapott a brémaiak csapatában. A Szalai Ádámot végig a soraiban tudó Hannover 2-0-s vereséget szenvedett a Köln együttese ellen. Huszti Szabolcs az 50. percben állt be az Eintracht Frankfurtba, amely 3-0-ra kapott ki a Mönchengladbachtól.

Milliókra büntették Kleinheisler sárgával trükköző csapattársait

Feltöltve: 2016, március 12 - 07:58

A Werder Bremen labdarúgócsapatának kapitánya, Clemens Fritz, valamint középpályása, Zlatko Junuzovic beismerte, hogy kiprovokálta a sárga lapot a Bundesliga előző fordulójában, ezért megbüntették őket.

"Olyan, mint egy kis pitbull" - Kleinheisler a Bayern ellen is játszhat

Feltöltve: 2016, március 10 - 19:20

A Werder Bremen vezetőedzője, Viktor Szkripnik szerint Kleinheisler László leginkább egy kis pitbullhoz hasonlítható a pályán, akire a Bayern München elleni, hétvégi találkozón is szükség lehet.

Bundesliga: Kioltotta egymást a Dortmund és a Bayern, Kleinheislerék legyőzték Szalaiékat

Feltöltve: 2016, március 5 - 21:41

A Bundesliga 25. fordulójában nem született gól a Dortmund és a Bayern München szuperrangadóján. Kleinheisler László ezúttal nem kapott szerepet a Werder Bremen színeiben, csapata viszont 4-1-re legyőzte a Hannovert, amelybe Szalai Ádám a 36. percben állt be csereként. Az Eintracht Frankfurt Huszti Szabolccsal végig a soraiban 1-1-es döntetlent játszott az Ingolstadt ellen.

Megmutatták, miért Kleinheisler lett a Bundesliga második legjobb fiatalja - videó

Feltöltve: 2016, március 4 - 09:57

Mint arról beszámoltunk, Kleinheisler László, a Werder Bremen magyar válogatott középpályása lett a Bundesliga 23. fordulójának második legjobb fiatal játékosa, a Darmstadt elleni bajnokin (2-2), csereként mutatott teljesítménye eredményeként. Most egy videó is előkerült arról, hogyan tudott a kispadról beszállva is kiemelkedőt produkálni a légiós, a különböző statisztikai is adatai is igencsak árulkodóak.

Bundesliga: Bayern-blama, Dárdaiék legyőzték Huszti csapatát - videó

Feltöltve: 2016, március 2 - 23:00

A Bundesliga 24. fordulójában a Bayern München hazai pályán 2-1-es vereséget szenvedett a Mainz együttesétől, míg a Dárdai Pál vezette Hertha BSC 2-0-ra legyőzte a Huszti Szabolcsot 71. percig a soraiban tudó Eintracht Frankfurtot. Nyert a Dortmund is, Kleinheisler László pedig perceket kapott a Werder Bremen bravúros sikerrel záruló mérkőzésén.

Ez igen! - Kleinheislert csak a Bayern-csillag veri a Bundesliga fiataljai közül

Feltöltve: 2016, március 1 - 10:08

Kleinheisler László, a Werder Bremen magyar válogatott középpályása lett a Bundesliga 23. fordulójának második legjobb fiatal játékosa, a Darmstadt elleni bajnokin (2-2), csereként mutatott teljesítménye eredményeként. A listát összeállító német portánál csak egy, 23 évnél fiatalabb futballista, a Bayern München francia játékosa, Kingsley Coman végzett honfitársunk előtt.

Bundesliga: Kleinheisler bő fél órát kapott, rangadót nyert a Bayern

Feltöltve: 2016, február 27 - 19:12

A Bundesliga 23. fordulójában a Werder Bremen 2-2-es döntetlent játszott a Darmstadt csapatával, a hazaiaknál Kleinheisler László az 58. percben lépett pályára. A Bayern München 2-0-ra győzött a Wolfsburg otthonában, a bajorok góljait Kingsley Coman és Robert Lewandowski szerezték.

Werder: Magyar válogatott hölgy segíti Kleinheisler beilleszkedését

Feltöltve: 2016, február 23 - 20:36

A magyar női válogatott erőssége, Tóth Gabriella is segíti Kleinheisler László beilleszkedését a Werder Bremennél.

Bundesliga: Dárdaiéknak nem megy tavasszal, fordított a Bayern - eredmények

Feltöltve: 2016, február 20 - 18:54

A Bundesliga 22. fordulójában a Dárdai Pál irányította Hertha BSC 1-1-es döntetlent játszott a Wolfsburg csapatával, így továbbra is nyeretlenek tavasszal a berliniek a bajnokságban. A Bayern München fordított és 3-1-re legyőzte a Darmstadt együttesét, míg Kleinheisler László nem kapott szerepet a Werder Bremen vereséggel záruló találkozóján.

Bundesliga: Már nem dobogós a Hertha, Huszti gólpasszt adott, Kleinheisler a kispadról figyelt

Feltöltve: 2016, február 13 - 21:30

A Bundesliga 21. fordulójában a Dárdai Pál irányította Hertha BSC 2-0-ra kikapott a Stuttgart otthonában. A Dortmund 1-0-ra győzött a Szalai Ádámot sérülés miatt nélkülöző Hannover ellen, Kleinheisler László ezúttal nem kapott szerepet a Werder Bremen színeiben, míg Huszti gólpassza kevés volt a Frankfurt számára.