Bournemouth

PL: Sima győzelemmel zárta a bajnokságot az MU - videó

Feltöltve: 2016, május 17 - 23:02

A Premier League idei szezonjának utolsó mérkőzésén a Manchester United 3-1-re győzött a Bournemouth ellen. A Vörös Ördögök ezzel az 5. helyen zárták az angol bajnokságot, amely azt jelenti, hogy a következő évben a Bajnokok Ligája helyett újfent csak az Európa Ligában indulhatnak majd.

Kínos fordulat: Kiderült, hogy került a "bomba" az Old Traffordra

Feltöltve: 2016, május 15 - 23:59

Meghökkentő fordulatot vett a vasárnap legjelentősebb focihírét jelentő bombafenyegetés és meccselhalasztás sztorija Manchesterben. A rendőrség ugyanis bejelentette, hogy a működésképtelen szerkezetet a felbérelt biztonsági cég felejtette ott egy gyakorlat során a Manchester United stadionjában. A Bournemouth elleni találkozót kedden este játsszák le végül.

Így ürítették ki az Old Traffordot - videó

Feltöltve: 2016, május 15 - 16:55

Mint arról beszámoltunk, biztonsági okok miatt elhalasztották a Manchester United és a Bournemouth angol bajnokiját vasárnap délután. Először két lelátót ürítettek ki az Old Traffordon, majd a teljes stadiont is kiürítették, miután gyanús csomagot találtak az aréna északnyugati sarkában. Így nézett ki a stadion a teljes kiürítést megelőzően, de láthatunk részleteket az evakuálásból és a bombakereső kutyák érkezéséből is...

Kiürítették a stadiont az MU kulcsmeccse előtt - elmarad a találkozó!

Feltöltve: 2016, május 15 - 16:11

Az első hírek szerint legalább 45 perces csúszással kezdődött volna meg a Manchester United és a Bournemouth vasárnapi, a 4. helyért és az ezzel járó BL-indulásért zajló versenyfutás miatt sorsdöntő meccse a Premier League utolsó fordulójában. Később bejelentették, elhalasztják a találkozót egy fenyegetés miatt és egy gyanús csomag is felbukkant a stadionban, bombakereső kutyákat is bevetettek. A BBC beszámolója szerint az úgynevezett "vörös kód" lépett érvénybe, emiatt ürítették ki előbb az Old Trafford Sir Alex Fergusonról elnevezett lelátóját, illetve a Stretford Endet, majd az egész stadion evakuálása megkezdődött.

Hihetetlen Leicester-pont a rangadón, nyert a Liverpool - videók

Feltöltve: 2016, április 17 - 16:36

Egészen hihetetlen körülmények szerzett pontot az angol éllovas Leicester City hazai pályán, a West Ham elleni rangadón (2-2), több mint félórát emberhátrányban játszva, a gólszerző Vardy vitatott kiállítása és egy ugyancsak vitatott 11-est követően, hogy aztán a rádásban a Ranieri-csapat is büntetőből legyen eredményes. Az Európa Ligában lendületet kapott Liverpool a Bournemouth gárdáját is megverte, méghozzá 2-1-re, idegenben. Premier League.

Tovább robog az aranyért a Tottenham Angliában - videó

Feltöltve: 2016, március 20 - 20:20

A Bournemouth elleni 3-0-s vasárnapi győzelmével üldözi tovább az éllovas Leicestert a Tottenham a Premier League-ben. A gólkirály-jelölt angol válogatott támadó, Harry Kane duplázott és egy gólpasszt is adott Eriksennek a White Hart Lane-en.

Másfél perc alatt meggyógyult és nyert az Arsenal - videó

Feltöltve: 2016, február 7 - 17:30

Négy nyeretlen és három gól nélküli találkozót követően ismét győzött a Premier League-ben a nemrég még a tabella élén álló Arsenal. Az Ágyúsok 2-0-ra verték idegenben az újonc Bournemouth együttesét a 25. fordulóban, két góljuk között pedig nagyjából egy-másfél perc telt el, Özil és Oxlade-Chamberlain is betalált az első félidő közepén.

PL: Gólzáporos meccsen bukott pontokat a Manchester United - videó

Feltöltve: 2016, január 12 - 23:42

A Premier League 21. fordulójában a Manchester United 3-3-as döntetlent játszott a Newcastle otthonában. Louis van Gaal együttese már két góllal is vezetett a találkozón, a Vörös Ördögök azonban ezt követően leadták az előnyüket. A duplázó Wayne Rooney-nak 79. percben szerzett második góljával már-már úgy tűnt, hogy mégis sikerül nyernie az MU-nak, a hosszabbításban viszont betaláltak a Szarkák, így végül megosztoztak a pontokon a felek.

Bajban az angol klubok a pénzügyi fair play megsértése miatt

Feltöltve: 2015, december 26 - 08:00

A tisztességes gazdálkodás szabályainak megsértése miatt büntetésre számíthat három angol labdarúgóklub, az AFC Bournemouth, a Nottingham Forest és a Fulham.

Klopp Bogdánt is dicsérte a kupameccs után: "Briliáns volt!"

Feltöltve: 2015, október 29 - 21:10

A Liverpool szerda esti győzelmével továbbjutott az angol Ligakupában, amely egyben a német tréner, Jürgen Klopp első sikere is volt a Vörösök kispadján. A mérkőzést követően a liverpooliak menedzsere elégedett volt csapata játékával, több játékosát is dicsérte, a bravúrokat bemutató magyar válogatott kapust, Bogdán Ádámot például briliánsnak nevezte.

Bogdán parádéja videón: "El kell gondolkodnia Kloppnak" - mindenki őt dicséri

Feltöltve: 2015, október 29 - 10:09

Nagyszerű visszhangokat kapott Bogdán Ádám teljesítménye Angliában, a Liverpool-Bournemouth Ligakupa-meccset követően. A magyar hálóőr több komoly védéssel segítette hozzá csapatát az 1-0-s sikerhez és a továbbjutáshoz, 8-as osztályzattal jutalmazták produkcióját, és egy lap hosszabban is cikkezett a légiósról, mondván Jürgen Klopp menedzsernek is komoly fejtörést okozott.

Bogdán lehúzta a rolót, a Liverpool továbbjutott a Ligakupában

Feltöltve: 2015, október 28 - 23:43

Először kapott lehetőséget Jürgen Klopp irányítása alatt a Liverpool kapujában Bogdán Ádám, a magyar válogatott hálóőr pedig meg is hálálta a bizalmat, és több bravúrt is bemutatott a Vörösök továbbjutást érő, 1-0-s sikere alkalmával. A Manchester City 5-1-re győzte le a Crystal Palace-t, így Pellegrini csapata is továbbment a Ligakupában. Eredmények.

Eljött Bogdán ideje: Klopp bizalmat szavazhat neki a Ligakupában

Feltöltve: 2015, október 28 - 17:25

Angol lapértesülések szerint a magyar válogatott kapusa, Bogdán Ádám védi majd a Liverpool kapuját a Vörösök Bournemouth elleni, szerda esti Ligakupa-mérkőzésén, így Jürgen Klopp irányítása alatt először védheti az angol együttes kapuját.

Több mint 50 ezren ünnepelték Anglia csodacsapatát - fotók, videók

Feltöltve: 2015, május 4 - 20:36

Óriási ünneplést tartott szurkolóival az angol másodosztály bajnoka, az AFC Bournemouth, amely története során először jutott fel a Premier League-be. Több tízezer drukker vett részt a buszos parádén.

Anglia csodacsapata 116 év után jut fel a Premier League-be - videó

Feltöltve: 2015, április 27 - 23:26

A Bolton 3-0-s hétfői legyőzésével mondhatni 99 százalékos biztonsággal eldőlt, hogy 116 éves története során először a Premier League tagja lesz a Bournemouth csapata. A vendégek kapuját ezúttal is Bogdán Ádám védte az angol másodosztályú bajnokin.

Videó: A 7 éve csődbe ment klub csodája Angliában

Feltöltve: 2015, április 20 - 17:28

Hét év alatt a megszűnés fenyegetésétől – 2008 februárjában csődbe ment az akkor negyedosztályú csapat, 4 millió fontos tartozást maga előtt görgetve – a Premier League-ig juthat el az angol Bournemouth, amely jelenleg a második, azaz feljutó helyen áll a Championshipben, és legrosszabb esetben is a playoff résztvevőjeként játszhat majd az élvonalba jutásért. Egy 6 perces videó készült arról, hogyan jutott el a kis tengerparti város csapata a pokoltól a tündérmeséig. "Angolosok" figyelmébe ajánljuk az összeállítást.

Videó: Az év legfurább gólját vette el a bíró Angliában

Feltöltve: 2015, március 18 - 20:31

Az élmezőnyben haladó Bournemouth 1-1-es döntetlent játszott a Championship-ben a Cardiff otthonában. A gárda meg is nyerhette volna a meccset, ha a bíró nem érvényteleníti Callum Wilson egészen furcsa találatát. A támadó egy helyben állt, a kapus belebikázta a labdát, a játékvezető mégis úgy ítélte meg, hogy nem engedte elvégezni a kirúgást.

Videó: Leesett egy játékos "parókája" a Liverpool meccsén

Feltöltve: 2014, december 19 - 13:03

Egészen vicces jelenetet rögzítettek a kamerák a Bournemouth és a Liverpool Angol Ligakupa-mérkőzésén (1-3). A hazaiak védője, Baily Cargill éppen a felezővonal közelében épített egy támadást, amikor leesett a hajkoronája egy része a fejéről (pontosan nem lehet tudni, hogy mi, mindenesetre sapkának elég fura lenne).

Bogdán visszatérése a téma Angliában: Edzője is őt dicsérte

Feltöltve: 2014, február 9 - 21:39

Bogdán Ádám sérülése és hosszú hetek után visszatért a Bolton kezdőcsapatába, ahol rögtön emlékezetessé tette a comeback-et: amellett, hogy csapata egyik legjobbja lett két bekapott gól ellenére is, edzője, sőt, az ellenfélhez köthető egyik honlap is őt dicsérte, mivel védéseivel pontot mentett a Bolton Wandersnek a Bournemouth elleni szombati bajnokin.

Videó: Így jutott tovább a Liverpool az FA-kupában

Feltöltve: 2014, január 25 - 17:53

Victor Moses és Daniel Sturridge góljával 2-0-ra győzött a Liverpool a másodosztályú Bournemouth otthonában szombaton, ezzel az FA-kupa legjobb 16 csapata közé jutottak a Vörösök.