Olasz lapértesülések szerint Dzsudzsák Balázs neve felmerült az olasz Sampdoriánál. A genoai klub eredetileg a bolgár Ivelin Popovot szerette volna leigazolni, de a 10 milliós kivásárlási ár túlságosan magas az olasz klubnak.

A Juve szinte összes védője gólt lőtt - videó!

Feltöltve: 2016, május 14 - 19:37

A Juventus 5-0-ra kiütötte a Sampdoriát.

Őrült meccs Milánóban, Balogh csapata győzelembe menekült - eredmények, videó

Feltöltve: 2016, május 1 - 17:59

3-3-s döntetlent játszott az AC Milan hazai pályán a Frosinone csapatával, nem mindennapi körülmények között: a vendégek 2-0-ra és 3-1-re is vezettek, közben Balotelli 11-est hibázott, de a milánóiak végül így is pontot mentettek, Menez a 92. percben, büntetőből egyenlített. A Balogh Norbertet a kispadon jegelő és a kiesés elől menekülő Palermo fontos pontokat szerzett a Sampdoria ellen (2-0). A vasárnap délutáni eredmények a Serie A-ból.

Megnyerte az első meccsét a Milan új edzője - videó

Feltöltve: 2016, április 18 - 11:22

Győzelemmel mutatkozott be az AC Milan kispadján Cristian Brocchi: a piros-feketék az olasz labdarúgó-bajnokság 33. fordulójának vasárnapi játéknapján a Sampdoria otthonában diadalmaskodtak 1-0-ra Carlos Bacca góljával. Íme, a meccs összefoglalója!

Videó: Zárkózott az Inter a dobogó felé

Feltöltve: 2016, február 20 - 23:46

Az olasz bajnokság 26. fordulójában az Inter 3-1-re legyőzte a Sampdoria együttesét, így közelebb zárkózott a dobogóhoz.

A padon ülő Balogh nélkül kapott ki a Palermo - olasz eredmények

Feltöltve: 2016, február 14 - 18:49

Balogh Norbertet nevezték, de nem cserélték be a Palermo Torino elleni olasz bajnokijára, így a magyar támadó a kispadról nézhette végig, hogyan kap ki csapata 3-1-re hazai pályán. A másik két délutáni meccsen összesen egy gól született.

Bombaformában a Juventus: 9/9 lett a mérlege a rangadón - videó

Feltöltve: 2016, január 11 - 00:05

Presztízsmeccsen, a Sampdoria otthonában húzta be zsinórban kilencedik sikerét a Juventus: a címvédő a Serie A 19. fordulójának vasárnap esti meccsén a torinóiak Pogba és Khedira góljával verték 2-1-re a Cassano találatával szépítő és a meccs végén tíz emberre fogyatkozó genovai gárdát.

A Sampdoria nyerte a gólzáporos genovai derbit - videó

Feltöltve: 2016, január 5 - 23:43

A Serie A 18. fordulójában a Sampdoria 3-2-re legyőzte a Genoát a városi derbin. A kék-fehérek már három góllal is vezettek, a pályaválasztó genovaiak erejéből pedig csak a felzárkózásra futotta.

Nem bírt a Milan a kiscsapattal - olasz bajnokság, vasárnapi eredmények

Feltöltve: 2015, december 6 - 18:24

A Serie A 15. fordulójának utolsó mérkőzésén a Milan az újonc Carpihoz látogatott. Bár domináltak, több helyzetük volt, de nem tudtak betalálni, így némi meglepetésre 0-0-át játszottak a Carpi ellen. Ezzel a hazaiak az utolsó előtti helyen maradtak, míg a Milan a 8., lőtávolon belül vannak az európai kupaszereplést jelentő helyektől.
A nap meglepetését a Napoli veresége szolgáltatta, 3-2 arányban maradtak alul a Bologna vendégeként, úgy, hogy 3-0 is volt már a hazaiaknak.
A Fiorentina viszont simán nyert az Udinese ellen, így fellépett a második helyre. Szintén 3-0-ra nyert az Atalanta a Palermo ellen, míg a Chievo az utolsó pillanatokban nyert 2-0-ra a Frosinone ellen, a mérkőzésen a hosszabbításra maradt szinte minden esemény. A Verona továbbra is utolsó, ezúttal az Empoli gyűrte le őket.

Videó: Simán lerendezte a Milan a Sampdoriát

Feltöltve: 2015, november 28 - 23:42

A Serie A 14. fordulójában a Milan 4-1-re legyőzte a Sampdoriát. A milánóiaknak nem sok gondot okozott a genovai együttes, Sinisa Mihajlovic csapata már 4-0-ra is vezetett, a vendégek a végén egy büntetőnek köszönhetően szépítettek. Nézd meg a gólokat!

Sampdoria: A szurkolók kedvence lett az új edző - videó

Feltöltve: 2015, november 15 - 18:51

A korábbi olasz válogatott csatár, Vincenzo Montella lett a Sampdoria vezetőedzője.

Videó: Sousa éllovas csapata ott is nyert, ahol eddig senki

Feltöltve: 2015, november 9 - 09:19

2-0-ra győzött a Fiorentina vasárnap este a Sampdoria otthonában, ezzel újra a Paulo Sousa vezette firenzei gárda áll a Serie A tabellájának élén. A violák ott nyertek, ahol eddig senki, ez volt az idényben a Samp első hazai veresége. Nézd meg Ilicic (10. – 11-esből) és Kalinic (58.) gólját az összefoglalóban!

Videó: Ekkora helyzetet nem lehet kihagyni - de mégis

Feltöltve: 2015, október 4 - 21:18

Üres kapu előtt, másfél-két méterre a hálótól sem tudott a kapuba találni a Sampdoria argentin légiósa, Joaquin Correa, az Inter elleni vasárnapi bajnokin (1-1).

Megint villogott az Inter nyári szerzeménye, kiütötték a Laziót - olasz eredmények

Feltöltve: 2015, augusztus 30 - 23:22

Megint meccset nyert csapatának az Inter montenegrói igazolása, Stevan Jovetic, a duplázó támadó a 89. percben, büntetőből döntött az újonc Carpi otthonában vasárnap. Nagy verést kapott a Lazio a Chievótól, Paulo Sousa Fiorentinája is elvérzett Torinóban, a Napoli és a Sampdoria rangadója pedig egy-egy duplával döntetlenre zárult. Serie A, vasárnap.

Sousa-pofon a Milannak, drámai Inter-siker - olasz eredmények, videók!

Feltöltve: 2015, augusztus 23 - 23:09

Már az első forduló rangadóján kikapott a nyáron alaposan megerősített AC Milan, amely a Paulo Sousa vezette Fiorentina otthonában szenvedett vasárnap 2-0-s vereséget. Győzött, igaz, csak a 93. percben, a Manchesterből igazolt Jovetic góljával az Inter, de három ponttal rajtolt a nagy terveket szövögető Sampdoria is, miközben a Napoli vereséggel nyitott. Eredmények, videók!

Videó: Csodát csinált az EL-ben az MTK kiejtője

Feltöltve: 2015, július 31 - 08:27

Nagy meglepetésre kiütéssel, 4-0-ra győzött Olaszországban, a Sampdoria otthonában az újvidéki Vojvodina, a két csapat Európa Liga-selejtezőjén. Az első körben az MTK-t búcsúztató szerb gárda már a 4. percben vezetést szerzett, a második félidőben pedig a padlóra küldte a genovai csapatot. Ozegovic duplázott, de ugyancsak betalált a kapuba az MTK ellen is eredményes Ivanic-Stasisavljevic duó is. Íme, a gólok!

Videó: A játékosok is énekelnek a Samp mezreklámjában

Feltöltve: 2015, július 17 - 19:11

Egyedi módon népszerűsíti mezét az olasz Sampdoria, a kisfilmben a csapat játékosai is dalra fakadnak.

Bundagyanú: Az UEFA megkegyelmezett a Laziónak és a Sampnak

Feltöltve: 2015, június 20 - 07:58

Az UEFA megkegyelmezett a Laziónak és a Sampdoriának. A rómaiak a Bajnokok Ligája, a genovaiak az Európa Liga következő kiírásában indulhatnak el annak ellenére, hogy játékosaik kapcsán fogadási csalás gyanúja merült fel.

A nap fotói: Ellopta a show-t az edzőtől az őrült olasz klubelnök

Feltöltve: 2015, június 12 - 13:56

Megint hallatott magáról a Sampdoria extravagáns elnöke, Massimo Ferrero. A genovaiak első embere az új edző, Walter Zenga bemutatásán magára vállalta inkább a főszerepet...

Mihajlovic távozik a Samptól - ő lehet a Napoli új edzője

Feltöltve: 2015, június 1 - 14:55

Sinisa Mihajlovic bejelentette, hogy távozik a Sampdoria kispadjáról. Az olasz sajtó értesülései szerint a szerb tréner nagyon közel áll ahhoz, hogy átvegye Rafa Benítez megüresedett helyét a Napolinál.