Wisla Krakkó

Mervónak centik hiányoztak az újabb gólhoz - videó

Feltöltve: 2016, május 14 - 19:25

Mindkét magyar érdekeltségű csapat nyert az Ekstraklasa Osztályozó csoportjában.

Nyert a Wisla, Guzmics végig a pályán volt - videó

Feltöltve: 2016, május 6 - 22:33

A lengyel bajnokság 35. fordulójának nyitónapján Guzmics Richárd csapata, a Wisla Krakkó 1-0-ra legyőzte hazai pályán a Jagiellonia együttesét, ezzel továbbra is vezeti a csapat az alsóházat. A magyar védő kezdőként az egész meccsen a pályán volt, sokat dolgozva járult hozzá ahhoz, hogy a Wisla nem kapott gólt.

Videó: Guzmicsék hihetetlen gólt kaptak a 93. percben - egy kapustól

Feltöltve: 2016, április 26 - 09:05

Hiába vezetett a 93. percig a Guzmics Richárddal felálló Wisla Krakkó az LKS Nieciecza elleni hétfői lengyel bajnoki, végül csak egy pontot szerzett. A vendégek kapusa, Sebastian Nowak egy szögletet követően egyenlített, fejjel, a hazai védelem asszisztálása mellett.

Guzmics az ellenfélnek adott gólpasszt, de nyert a Wisla - videó

Feltöltve: 2016, április 18 - 16:07

3-1-re győzött a Wisla Krakkó a Górnik Zabrze ellen a lengyel bajnokság bennmaradásért zajló rájátszásának első fordulójában. A hazaiak magyar válogatott védője bakizott a vendégek góljánál, rövid hazaadásából gólpassz lett.

Stieber és Guzmics is győztes bajnokin játszott - videó

Feltöltve: 2016, április 3 - 21:24

Két magyar válogatott játékos, Stieber Zoltán (Nürnberg) és Guzmics Richárd (Wisla Krakkó) is győzelemnek örülhetett a Bundesliga 2-ben, illetve a lengyel bajnokságban.

Guzmics csapata egy félidő alatt lerendezte a meccsét

Feltöltve: 2016, március 18 - 23:26

A lengyel bajnokság 28. fordulójában a Guzmics Richárddal felálló Wisla Krakkó kiütötte ellenfelét, már félidőben 4-0-ra vezetett a hazai csapat a Jagiellonia ellen.

Gosztonyi jól kezdett a lengyeleknél - megverték Guzmicsékat

Feltöltve: 2016, február 12 - 23:35

Bemutatkozott a lengyel bajnokságban Gosztonyi András, rögtön kezdőként léphetett pályára, sőt, 90 percet a pályán töltött, csak a hosszabbításban cserélték le. Guzmics Richárd is végigjátszotta a mérkőzést.

Fordított, de nem nyert a Fradi Guzmicsék ellen

Feltöltve: 2016, január 26 - 16:49

2-2-s döntetlent játszott a Ferencváros második törökországi edzőmeccsén, a lengyel élvonalbeli Wisla Krakkó ellen kedden. A zöld-fehérek ugyan 0-1 után, Varga Roland és Nagy Dominik góljával fordítani tudtak a Guzmics Richárdot is bevető krakkói gárda ellen, de a lengyelek végül a döntetlent megcsípték.

Nikolics megállíthatatlan, gól és gólpassz Guzmicsék ellen - videó

Feltöltve: 2015, december 6 - 21:06

A lengyel bajnokság 19. fordulójában Guzmics Richárd csapata, a Wisla Krakkó fogadta a Nemanja Nikoliccsal felálló Legiát. Sokáig úgy dönt, nem születik gól a találkozón, azonban az utolsó percekben Nikolics előbb gólt szerzett, majd a hosszabbításban gólpasszt adott, így 2-0-ra nyert a Legia Varsó.

Guzmicsot vinné a Lazio - már a lengyelek is írják

Feltöltve: 2015, december 1 - 10:14

Egy lengyel lap megerősítette azokat a korábbi olasz sajtóértesüléseket, melyek szerint Guzmics Richárdot, a magyar válogatott és a Wisla Krakkó védőjét kiszemelte magának a Lazio. A portál szerint a korábbi szombathelyi futballista egyike a kiszemelteknek, a római csapat pedig mindenképpen szeretne igazolni a hátsó alakzatába, amely nem túl acélos eddig a szezonban, ráadásul egy súlyos sérülés is tovább gyengítette.

Lengyelország: Guzmicsék egy pontra a dobogótól

Feltöltve: 2015, november 6 - 22:09

Idegenben nyert Guzmics Richárd csapata, a Wisla Krakkó, és ezzel jelenleg egy pontra vannak a dobogótól.

Guzmics a hónap játékosa lett lengyel csapatánál

Feltöltve: 2015, július 30 - 12:58

A magyar válogatott védő, Guzmics Richárd lett július hónap legjobb játékosa a lengyel élvonalban szereplő Wisla Krakkónál. Egy brazil légióst és egy lengyel válogatott bekket előzött meg a szavazáson.

Videó: Guzmics csapattársa meglőtte az év gólját Lengyelországban

Feltöltve: 2015, április 28 - 14:39

Előfordulhat, hogy az év gólját lőtte a lengyel bajnokságban Wilde Donald Guerrier, a Guzmics Richárdot is foglalkoztató Wisla Krakkó játékosa a gárda Korona Kielce ellen 2-0-ra mérkőzésén, amelyen honfitársunk nem lépett pályára.

Videó: Guzmics kiállítása a lengyel bajnokságban

Feltöltve: 2015, február 23 - 13:33

A Wisla Krakkó csak 1-1-es döntetlent játszott hazai pályán a Pogon Szczeczin ellen a lengyel bajnokság hétvégi fordulójában. Guzmics Richárd ráadásul a 91. percben még a kiállítás sorsára is jutott, miután egy kezezés miatt megkapta második sárga lapját. Nézd meg a jelenetet!

A Vidi óriási igazoláson dolgozik a törökök szerint

Feltöltve: 2015, február 2 - 12:55

Török források szerint Lengyelországban szereplő bosnyák támadó középpályás került képbe a Videoton FC csapatánál. Semir Stilic a Wisla Krakkó játékosa, statisztikái pedig önmagáért beszélnek: 7 gólt és 6 gólpasszt jegyzett az őszi idényben a tabella negyedik helyén álló együttesben. A törököknek mindez azért érdekes, mert több ottani együttessel is szóba hozták a labdarúgót, akinek nyáron lejár a szerződése.

Guzmics már tavasszal visszatérne a válogatottba

Feltöltve: 2014, december 8 - 11:06

Nem csak egy évre tervez a Wisla Krakkónál Guzmics Richárd, és már a vezetők is jelezték a védőnek, hogy hosszabbítanának vele. A futballista a Digi Sport reggeli műsorában elmondta, egyelőre nem bánkódik amiatt, hogy mostanában nem vették számításba a válogatottnál.

Dicséret Guzmicsnak: "Azonnal látták a társak, hogy bízhatnak benne a pályán"

Feltöltve: 2014, december 3 - 11:27

Dicséretet kapott a Wisla Krakkó másodedzőjétől a Lengyelországban légióskodó Guzmics Richárd. Marcin Broniszewski szerint a hátvéd kiválóan beilleszkedett az együttesbe és gyorsan meggyőzte társait képességeiről.

Guzmics a lengyel listavezetőhöz igazolt - hivatalos

Feltöltve: 2014, szeptember 10 - 14:58

A Wisla Krakkó együttese hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződtette Guzmics Richárdot. A futballista egy plusz két évre kötelezte el magát a lengyel alakulathoz, amely vezeti a bajnokságot.

A lengyel edző: "Guzmics bírja a kiélezett helyzeteket is"

Feltöltve: 2014, szeptember 9 - 15:29

A Wisla Krakkó másodedzője szerint nem kell nagy szakértelem ahhoz, hogy lássák, Guzmics Richárd olyan játékos, aki a kiélezett helyzetekben is feltalálja magát.

Guzmicsot a lengyel listavezető igazolhatja le, ha megfelel

Feltöltve: 2014, szeptember 8 - 21:03

A Wisla Krakkónál szerepel próbajátékon a magyar válogatott hátvéd, Guzmics Richárd. A nyáron a Haladással nem hosszabbító, így jelenleg csapat nélküli védő sorsa már kedden eldőlhet a lengyel bajnokságot vezető gárdánál.