Feltöltve: 2016, május 20 - 16:53

Az MLS-ben közzétették az összes játékos éves fizetését. A korábbi aranylabdás Kaká a legjobban kereső futballista az amerikai profi ligában, de az élmezőnyt egyébként is nagy nevek alkotják. A volt NB I-es játékosok, így a liga jelenlegi egyetlen magyar légiósának keresete is ismert, de azt is megtudhattuk, mennyire fizetik meg a Fradi és az MTK volt játékosát.

10 éve akkora gólt lőtt a Liverpool, hogy ma is emlegetjük - videó

Feltöltve: 2016, május 13 - 19:24

10 éve, 2006. május 13-án, magyar idő szerint 17 óra 48 perckor ezzel a Steven Gerrard-góllal egyenlített (3-3) a Liverpool a West Ham elleni FA-kupa döntő 91. percében! Végül a Vörösök 11-esekkel be is húzták a trófeát. Örökké emlékezetes bomba!

Messi világcsúcsot dönthet, milliárdos háború a Real-csillagért - nemzetközi körkép

Feltöltve: 2016, január 3 - 20:19

Ismét pedzegetik Lionel Messi, a Barcelona és a Manchester City világrekord-gyanús üzletét, de Zlatan Ibrahimovic is Angliába igazolhat. A Real Madrid csillagát is akarja a City a hírek szerint, de érte a Chelsea-vel is megküzdhet majd. Álomfizetéssel csábítaná magához az MU brazil kiszemeltjét, bemutatták Huszti Szabolcsot új csapatánál, és nagyon úgy tűnik, hogy Szalai Ádám is elkelt.

A Barcából érkezhet Bogdán riválisa, Ibra a Premier League-be igazolna - nemzetközi körkép

Feltöltve: 2016, január 2 - 17:16

Zlatan Ibrahimovic szeretne még a Premier League-ben is játszani, a Manchester United mindenképpen csatárt akar igazolni januárban, elvágyódik a Real Madrid támadója, 50 millió euróért adhat el egy játékost a Lazio, Jürgen Klopp a Barcelonából hozna kapust, míg Pep Guardiola már a jövőre gondol és a riválist gyengítené. A szombati átigazolási körkép.

Videó: 93 ezer néző előtt nyert a Barca

Feltöltve: 2015, július 22 - 09:35

Az amerikában megrendezett Nemzetközi Bajnokok Kupája névre hallgató felkészülési tornán a Barcelona 2-1-re legyőzte a Los Angeles Galaxy csapatát. A találkozón a két ex-Liverpool játékos, Steven Gerrard és Luis Suárez újfent találkozott egymással, a mérkőzésre pedig rengetegen, egészen pontosan 93.226-an voltak kíváncsiak. Nézd meg a találkozó összefoglalóját!

Videó: Gerrard góllal debütált az MLS-ben

Feltöltve: 2015, július 18 - 11:44

Góllal mutatkozott be a Los Angeles Galaxy színeiben a Liverpooltól a nyáron távozó Steven Gerrard. Az angol legenda a San Jose Earthquakes elleni 5-2-re megnyert találkozón volt eredményes, a 37. percben 2-0-s hátrányból felállva az ő góljával egyenlített a csapata. Nézd meg a találatot videón!

Gerrard érzelmes búcsút vett az Anfieldtől - fotók, videó

Feltöltve: 2015, május 16 - 20:40

Érzelmes búcsút vett Steven Gerrard az Anfieldtől, ahol utoljára lépett pályára a Liverpool mezében. A klub és a szurkolók is megadták a módját a búcsúztatásnak, a vendég Crystal Palace ugyanakkor ünneprontónak bizonyult. A londoniak 3-1-es sikert arattak. Nézd meg a gólokat és a legenda utolsó megmozdulásait!

Videó: Gerrard 11-est hibázott, majd győztes gólt fejelt

Feltöltve: 2015, május 2 - 18:10

A Liverpool 2-1-es győzelmet aratott hazai pályán a QPR ellen az angol bajnokságban. Steven Gerrard büntetőt rontott, majd a hajrában, emberelőnyben győztes gólt szerzett. Nézd meg a meccs legfontosabb pillanatait!

A Liverpool továbbra is harcban van a BL-indulásért - eredmények

Feltöltve: 2015, május 2 - 18:00

Továbbra is versenyben van a Bajnokok Ligájában való szereplésért a Liverpool. A Vörösök 2-1-es győzelmet arattak hazai pályán a QPR ellen a Premier League-ben. Steven Gerrard büntetőt rontott, majd győztes gólt szerzett. Eredmények.

45 másodpercig tartott Gerrard utolsó Liverpool-MU rangadója - videó

Feltöltve: 2015, március 22 - 16:41

Mindössze egy szűk percet tölthetett a pályán a Liverpool az idény végén távozó legendája, Steven Gerrard a Manchester United ellen. A volt angol válogatott középpályás csereként állt be a szünetben az Anfielden, de miután nem sokkal a második félidő kezdősípszava után megtaposta Ander Herrerát, Martin Atkinson játékvezető egy azonnali piros lappal leküldte a pályáról a 34 éves ikont.

Gerrard letolta a tiszteletlen Balotellit - videó

Feltöltve: 2015, február 21 - 12:25

A Liverpool csapatkapitánya, Steven Gerrard megszidta Mario Balotellit tiszteletlenségéért, miután az olasz csatár csapattársát kigolyózva állt oda egy 11-eshez, amiből aztán a győztes gólt is megszerezte a Besiktas elleni Európa Liga-meccsen.

Megerősítve: Gerrard kölcsönben visszatérhet Liverpoolba

Feltöltve: 2015, január 16 - 08:28

A Liverpool ügyvezetője, Ian Ayre egy friss rádióinterjúban elismerte, megvan az esély arra, hogy a nyáron távozó Steven Gerrard a későbbiekben egyszer játékosként még visszatér a klubhoz. Ennek lehetőségét már pedzegették is egymás között a felek.

Gerrard maradt volna Liverpoolban, ha előbb kínálnak neki új szerződést

Feltöltve: 2015, január 8 - 07:28

Ha a Liverpool nyáron elé tett volna egy új szerződést, Steven Gerrard hosszabbított volna a klubnál - mondta az ikon egy friss nyilatkozatában. Hozzátette azt is, nem érzi úgy, hogy pihentetni kellene, hiszen tavaly is kiváló formát futott, és duzzad az erőtől.

Gerrard elmondta, mikor maradt volna a Liverpoolnál

Feltöltve: 2015, január 7 - 15:06

Gerrard-dupla ellensúlyozta a 103 kilós szörnyeteg gólját - eredmények, videó

Feltöltve: 2015, január 5 - 23:49

A Liverpool is továbbjutott az FA-kupa 3. fordulójából, de nagyon meg kellett küzdenie a sikerért a negyedosztályú Wimbledon ellen. A 2-1-s idegenbeli siker fő letéteményese Steven Gerrard volt, az idény végén távozó és Amerikába szerződő kapitány szerezte a Vörösök két gólját, a másodikat egy remek szabadrúgásból, a hazaiaknál pedig a 103 kilóra duzzadt monstrum-csatár, Adebayo Akinfenwa talált a hálóba. A Tottenham újrajátszásra kényszerült a Burnley ellen, 1-1-re végeztek a felek Északnyugat-Angliában.

Ezért hagyja el Gerrard a Liverpoolt

Feltöltve: 2015, január 3 - 22:26

Steven Gerrard azért hagyja el a nyáron a Liverpoolt, mert kiegészítő emberként nem akar a klubnál maradni. A középpályás hamarosan megnevezi azt a klubot is, amelyet nyártól szolgálni fog.

Megvan, hol focizik nyártól Gerrard

Feltöltve: 2015, január 3 - 15:15

A Liverpool Twitter-csatornájának bejelentése szerint Steven Gerrard az észak-amerikai profi bajnokságban szerepel nyártól. Azt egyelőre még nem lehet tudni, melyik MLS-csapat lesz a középpályás új munkaadója.

Gerrard az idény végén elhagyja a Liverpoolt - hivatalos

Feltöltve: 2015, január 2 - 11:52

Steven Gerrard bejelentette, hogy a 2014/2015-ös idény végén elhagyja az FC Liverpool együttesét. A sajtóban egyre több spekuláció jelent meg a Pool legendájával kapcsolatban, aki pénteken maga közölte elhatározását a Vörösök honlapján. Gerrard azzal indokolta bejelentésének időpontját, hogy minél előbb véget akart vetni a pletykáknak.

Még Gerrardba is kegyetlenül belerúgtak a Liverpool-szurkolók - fotó

Feltöltve: 2014, december 15 - 07:58

A Manchester United elleni, vasárnapi angol örökrangadón transzparensekkel fejezték ki elégedetlenségüket a Liverpool szurkolói, kritikájukból nem csak az egyre többet támadott menedzsernek, Brendan Rodgersnek, de még a klubikonnak, Steven Gerrardnak is jutott.

A Liverpool megtette az ajánlatát Steven Gerrardnak

Feltöltve: 2014, december 1 - 16:27

A Liverpool megtette szerződéshosszabbítási ajánlatát Steven Gerrardnak, aki bőven kapott időt arra, hogy átgondolja a döntést. Brendan Rodgers menedzser azt is elmondta, hogy biztosan nem az anyagiak lesznek a döntőek az ügyben.