Artjoms Rudnevs

A két leggyilkosabb magyar csatár ott lehet az Eb-n

Feltöltve: 2016, május 20 - 15:24

Az elmúlt 10 év, az NB I-ben leghatékonyabb, azaz a legjobb gól/perc mutatójával rendelkező magyar támadója Nikolics Nemanja és Németh Krisztián, akik mindketten jó eséllyel ott lesznek majd a válogatottal a nyári Európa-bajnokságon - derül ki az egyik nemzetközi fociportál kimutatásából. Az élmezőnyben több korábbi gólkirály is helyet kapott, az aktív NB I-es játékosok közül azonban csak ketten szerepelnek a legjobbak között.

Stieber és Szalai újra egy Bundesliga-csapatban játszhat - sajtóhír

Feltöltve: 2015, október 30 - 10:28

Német lapértesülések szerint a Bundesligában egyelőre sereghajtó Augsburg két magyar légióst, Stieber Zoltánt (HSV) és Szalai Ádámot (Hoffenheim), valamint az egykori ZTE-támadót, a lett Artjoms Rudnevset is kinézte magának.

Videó: Stieber remek gólja majdnem 3 pontot ért

Feltöltve: 2015, február 22 - 18:48

A végig a pályán lévő Stieber Zoltán 73. percben szerzett szép góljával (a volt zalaegerszegi lett csatár, Rudnevs adta neki a gólpasszt) egészen a 92. percig vezetett a Hamburg a Borussia Mönchengladbach elleni vasárnapi német bajnokin, de Hrgota 92. percben esett találatával a vendégek végül elvitték az egyik pontot. Íme, a magyar gól!

Videó: A volt ZTE-csatár is gólt lőtt az észak-német rangadón

Feltöltve: 2014, november 23 - 20:08

Artjoms Rudnevs vezető gólt szerzett, Stieber Zoltán viszont kihagyta a Hamburg és a Werder Bremen északi presztízscsatáját a Bundesligában, amelyet a HSV 2-0-ra nyert meg. Íme, a gólok!

Videó: Volt NB I-es csatár lőtte a hét gólját a németeknél

Feltöltve: 2014, március 10 - 20:42

Artjoms Rudnevs (Hannover), a Leverkusennek lőtt nagy bombagólja lett a hét találata a német bajnokságban. A korábbi zalaegerszegi, lett válogatott játékos az augsburgi Altintopot, a brémai Di Santót, a frankfurti Madlungot, és a dortmundi Kehlt előzte meg a Bundesliga hivatalos oldalán.

Videó Huszti két parádés gólpasszból egyet Rudnevsnek adott

Feltöltve: 2014, február 1 - 21:41

Huszti Szabolcs remek gólpasszt ívelt Artjoms Rudnevs fejére a Mönchengladbach elleni találkozón, amellyel vezetést szerzett a Hannover. A magyar játékos a 82. percben újra villant, és még egy gólpasszt kiosztott a végül 3-1-re megnyert meccsen. Nézd meg Huszti gólpasszait a videón!

Huszti két gólpasszt is adott a győztes Hannoverben - videó!

Feltöltve: 2014, február 1 - 21:29

Főszerepet játszott a Hannover-Borussia Mönchengladbach találkozón, a Bundesliga 19. fordulójának szombati játéknapján. A magyar szélső a meccs 57. percében tört előre, majd csapattársa, Artjoms Rudnevs fejére ívelt, aki befejelte a hannoveriek vezető találatát. A 87 percet kapó Huszti a hajrában is kiosztott egy gólpasszt, a Hannover pedig végül 3-1-re győzött.

Huszti gólpasszal kezdte a tavaszt a Bundesligában - eredmények

Feltöltve: 2014, január 25 - 18:29

Huszti Szabolcs gólpasszának is köszönhetően bravúros győzelemmel kezdte a tavaszt a Hannover a német Bundesligában, miután 3-1-re nyert az eddigi az ötödik helyen tanyázó Wolfsburg otthonában. Megbotlott viszont a Borussia Dortmund, amely az Augsburg elleni, hazai 2-2-vel nem tudott közelebb férkőzni az éllovas Bayernhez, ugyanakkor egy pontot hozott a második és Freiburgban a hajrában vereséget szenvedő Leverkusenen. A kiesés ellen harcoló és a forduló előtt még nyeretlen(!) Nürnberg kiütötte 4-0-ra a Hoffenheimet. Eredmények.

Videó: Szalai az év második legnagyobb helyzetét hagyta ki

Feltöltve: 2014, január 8 - 20:06

A Bundesliga Youtube-csatornájára feltöltött videón a szerkesztők a második helyre rangsorolták Szalai Ádám mutatványát a kihagyott helyzetek kategóriájában. A magyar válogatott támadó a Hannover elleni összecsapáson hibázott óriási ziccert (3:10-nél). Az összeállításba bekerült a ZTE korábbi játékosa, Artjoms Rudnevs is, méghozzá a negyedik pozícióba.

Videó: Rudnevs-dupla és bombameglepetés Dortmundban

Feltöltve: 2013, február 9 - 20:37

A már 10 találatnál járó Artjoms Rudnevs és a dél-koreai Son Heung-Min is 2-2 gólt szerzett, miközben a Hamburg nagy meglepetésre 4-1-re győzött a címvédő Borussia Dortmund otthonában, a német Bundesliga 21. fordulójában. Íme az összefoglaló!

Huszti-gólpassz, volt NB I-es csatár intézte el a Dortmundot - eredmények

Feltöltve: 2013, február 9 - 18:29

Huszti Szabolcs gólpasszt adott egy három pontot szerzett a Hannoverrel a Hoffenheim elleni bajnokin (1-0) a német Bundesliga 21. fordulójának szombati játéknapján. A Greuter Fürth csapatában Varga József végig a pályán volt, de nem örülhetett pontszerzésnek a Wolfsburg ellen. Stuttgartban öt-, Mönchengladbachban hatgólos meccset játszottak a csapatok. Dortmundban meglepetésre győzött 4-1-re a Hamburg, egy két kiállítást is hozó meccsen, nem kis részben a volt zalai csatár, Artjoms Rudnevs duplájának is köszönhetően. Eredmények.

Videó: Betalált a Bundesligában a volt NB I-es gólvágó

Feltöltve: 2013, január 20 - 19:23

Artjoms Rudnevs megszerezte 8. gólját a Bundesliga szezonjában, fejese pedig ezúttal egy pontot ért a Hamburgnak, a Nürnberg otthonában játszott 1-1-s meccsen. A ZTE korábbi támadója kibirkózta magának a gólt a 70. percben, ezzel vezetést szerzett (0:15-től a videón), de a hazaiak a cseh Pekhart révén egyenlítettek öt perccel később.

100 milliót vár a ZTE, jogi útra terelték a Rudnevs-ügyet

Feltöltve: 2012, december 12 - 19:27

A Zalaegerszeg jelenleg 15 pontra található a feljutást jelentő első helytől az NB II Nyugati csoportjában. Nagy Ferenc, a ZTE tulajdonosa a pepsifoci.hu-nak elmondta: az első 6-8 meccsen hiányzott az akarat a csapatból, ezért szerepeltek a várakozásokon alul. Ennek ellenére a zalaiak még mondtak még le az NB I-ről, szeretnék megerősíteni a keretet. Ehhez azonban szükség lenne az Artjoms Rudnevs továbbértékesítéséből járó 100 millió forintra, amit a Lech Poznan továbbra sem utalt a ZTE-nek.

Videó: Rudnevs duplájával nyert a Hamburg

Feltöltve: 2012, december 7 - 23:30

2-0-ra verte a hazai Hamburg a Hoffenheim együttesét a Bundesliga 16. fordulójában, a gólokat a Zalaegerszegről ismerős Artjoms Rudnevs szerezte, a 28., illetve a 74. percben. Nézd meg Rudnevs találatait videón!

Videó: Volt NB I-es gólzsák lőtt gólt Husztiéknak

Feltöltve: 2012, szeptember 29 - 16:31

Artjoms Rudnevs pár napon belül második Bundesliga-gólját is megszerezte a HSV színeiben, a ZTE volt csatára a Huszti Szabolcsot is bevető Hannover ellen volt eredményes, van der Vaart passzát követően, ezzel a lett találattal vezettek a félidőben a hamburgiak.

Parkolópályán a ZTE 200 milliója

Feltöltve: 2012, augusztus 27 - 09:02

Eddig hiába várt az Artjoms Rudnevs után a klubnak járó nagyjából 200 millió forintra a Zalaegerszeg vezetése, a Lech Poznan már kéthónapos csúszásban van, mégsem fizette ki a summát a magyar alakulatnak - minderről Nagy Ferenc, a zalaiak elnöke beszélt a Duna TV kamerái előtt.

ZTE: Kinyílhat a pénzeszsák - Rudnevs a Hamburgé

Feltöltve: 2012, május 11 - 16:21

Az előzetes híreknek megfelelően véglegessé vált, hogy Artjoms Rudnevs a Bundesliga 1-es Hamburger SV-ban folytatja a pályafutását, ami nem csak a lengyel Lech Poznan, de az NB I-től búcsúzó Zalaegerszeg klubkasszájának tartalmát is jelentősen bővítheti.

Megerősítve: Rudnevs kevesebb pénzért hozza a ZTE 200 millióját

Feltöltve: 2012, május 10 - 21:51

A Hamburg sportigazgatója, Frank Arnesen megerősítette azt a szerdai sajtóhírt, amelynek Zalaegerszegen is örülhettek, azaz hogy Artjoms Rudnevs a HSV-nél folytatja pályafutását. A klubvezető elmondása szerint az NB I-ből kieső zalaiaknak várhatóan mintegy 200 milliós hasznot hozó lett csatár angol ajánlatokra és a Roma invitálására mondott nemet az északiak kedvéért, akik a hírek szerint már márciusban megegyeztek a Lech Poznan lett csatárával.

Bombahír a Zetének: 200 millió érkezhet Németországból

Feltöltve: 2012, május 9 - 11:12

Artjoms Rudnevset, a ZTE egykori csatárát szerződteti a Bundesligában szereplő Hamburg a Lech Poznantól - a hírt tényként közli a dpa német hírügynökség. Magyar szempontból mindez azért érdekes, mert a zalaiak részesedést kapnak a támadó vételárából, amennyiben az ügylet hivatalossá válik. Németországban 3.5 millió eurós összeget emlegetnek, és mint arról a pepsifoci.hu korábban elsőként beszámolt, ennek nagyjából ötöde jár a kék-fehéreknek, ami átszámítva 200 millió forint.

ZTE: Két lépéssel közelebb a komoly bevételhez - lapértesülés

Feltöltve: 2012, január 27 - 20:51

Két lengyel sajtóinformáció alapján is bizakodhatnak Zalaegerszegen, amelyek szerint bevételhez juthat az együttes. Egyrészt a Cracovia továbbra is érdeklődik Djordje Kamber iránt, míg a Lech Poznan játékosa, Artjoms Rudnevs is értékesítésre kerülhet, ami szintén pénzt jelentene a ZTE-nek.