Feltöltve: 2016, május 22 - 07:00

Az olasz Walter Mazzarrit nevezték ki a Premier League-ben szereplő Watford labdarúgócsapatának vezetőedzőjévé.

Veszélyben a City BL-helye, nyert a Liverpool - videók

Feltöltve: 2016, május 8 - 20:03

2-2-s döntetlennel ért véget a Manchester City és az Arsenal vasárnapi rangadója a Premier League-ben, az iksznek pedig egyik csapat sem örülhetett.

PL: Bűnbak lett a két büntetőt elpuskázó játékosból - videó

Feltöltve: 2016, április 16 - 19:19

A Premier League 34. fordulójában a West Bromwich hazai pályán 1-0-ra kikapott a Watfordtól. A WBA-nak megvolt az esélye a győzelemre, Saido Berahino viszont a 68. és a 87. percben is büntetőt hibázott, így elmaradt a fordítás.

Arsenal-sokk: Otthon estek ki az FA-kupából - videó

Feltöltve: 2016, március 13 - 18:49

Nagy meglepetésre győzött 2-1-re a Watford a címvédő Arsenal otthonában vasárnap, így kiejtette nagynevű ellenfelét az FA-kupából. Az Ágyúsok csak a lefújás előtt nem sokkal, Welbeck révén tudtak szépíteni. A Crystal Palace, az Everton és a Watford mellett a Manchester United vagy a West Ham juthat be a legrégebben zajló kupasorozat elődöntőjébe.

PL: Fordított a City, megszakadt az MU negatív sorozata, pontelőnnyel az élen az Arsenal - eredmények, videók

Feltöltve: 2016, január 2 - 21:17

A Premier League 20. fordulójában a Watford sokáig vezetett a Manchester City ellen, végül azonban a vendégek Yaya Touré és Sergio Agüero góljával 3 perc alatt fordítottak. az Arsenal Laurent Koscielny találatával 1-0-ra legyőzte a Newcastle-t, és mivel a Leicester City 0-0-s döntetlent játszott a Bournemouth együttesével, így az Ágyúsok már pontelőnnyel állnak a tabella élén. Az MU hosszú, 7 meccse tartó nyeretlenségi sorozatot szakított meg, 2-1-re verte a Swansea City-t. Eredmények.

PL: Kiütötték az Arsenalt, maradt az idei meglepetéscsapat az élen - eredmények, videó

Feltöltve: 2015, december 26 - 23:47

A Premier League 18. fordulójának zárómeccsén a Southampton valósággal átgázolt az Arsenalon. Mindkét félidőben két gólt lőve kiütötte a hazai csapat az "Ágyusokat", az Arsenal így nem tudott élni a Leicester vereségével, maradt a második helyen.
A United délutáni veresége után a másik manchesteri csapat, a City simán nyert, még egy kihagyott 11-es is belefért a csapatnak. Nem úgy a Chelseanek, a londoni kékek 2-2-es döntetlent játszottak otthon a Watford ellen, Oscar a 80. percben büntetőt hibázott.
A Leicester 1-0-ra kikapott az Anfield Roadon a Liverpooltól, Bogdán a kispadon ült. Este az Arsenal átveheti a vezetést.

Bogdán: "Én hibáztam, nem más", Klopp: "A bíró is rossz döntést hozott"

Feltöltve: 2015, december 20 - 20:44

Bogdán Ádám sportemberhez méltóan vállalta a felelősséget a Watford-Liverpool angol bajnoki (3-0) első góljáért, amelyet megelőzően elmondása szerint rosszul nyúlt a labdához és elejtette azt. Bár utána megrúgták a kezét, nem hibáztatja a játékvezetőt, ahogy fogalmazott, Mark Clattenburg nem láthatta a szabálytalanságot. Jürgen Klopp, a Liverpool menedzsere szerint kapusa, a bíró, majd egész csapata rossz döntést, döntéseket hozott.

3-0: Kikapott a Liverpool Bogdán bemutatkozó meccsén - videó

Feltöltve: 2015, december 20 - 17:41

Rosszul rajtolt és ki is kapott a Liverpool a Watford elleni angol bajnokiján vasárnap. Bogdán Ádám először védhette a Vörösök kapuját a Premier League-ben, csapata végül 3-0-s vereséget szenvedett a végig jobban futballozó "királyiak" ellen.

15 perc alatt két gólt kapott Bogdán a Liverpool kapujában - videó

Feltöltve: 2015, december 20 - 16:03

Rendkívül pechesen alakult Bogdán Ádám és a Liverpool számára a Watford elleni bajnoki első 15 perce. A Vörösök, kapujukban a klubjában bajnokin most debütáló magyar hálóőrrel két gólt is kaptak rögtön a meccs elején, az első találatnál a beszámolók a légióst is hibáztatják. Íme, a gólok!

Videó: 12 perc alatt lerendezte ellenfelét az Arsenal

Feltöltve: 2015, október 17 - 21:11

A Watford hazai pályán a 62. percig sikeresen tartotta magát az Arsenal ellen, utána azonban az Ágyúsok rövid időn belül Sánchez, Giroud és Ramsey révén háromszor is betaláltak, így végül a vendégek megérdemelten szerezték meg a győzelmet.

Videó: Ezzel a góllal dőlt el a vasárnap egyetlen PL-meccse

Feltöltve: 2015, szeptember 27 - 19:26

A francia Cabaye 11-esből született góljával 1-0-ra győzött a Crystal Palace a Watford otthonában, a Premier League 7. fordulójának egyetlen vasárnapi találkozóján. Íme, az összefoglaló!

Tőzsér maga jelentette be: elhagyja a Watfordot

Feltöltve: 2015, július 6 - 19:21

A Premier League-be frissen feljutó Watford magyar válogatott középpályása, Tőzsér Dániel a közösségi oldalán jelentette be, hogy távozik az angol együttestől.

Perceken múlt Tőzsérék bajnoki címe

Feltöltve: 2015, május 2 - 15:15

Egy legvégén kapott góllal bukta el a bajnoki címet Tőzsér Dániel együttese, a Watford a Championshipben. Az utolsó fordulóban elért győzelem alkalmával a magyar válogatott középpályás csereként állt be. Bogdán Ádám védett, Király Gábor kispados volt.

Tőzsérék feljutottak a Premier League-be, ikszelt a Liverpool - angol eredmények

Feltöltve: 2015, április 25 - 18:05

Tőzsér Dániel csapata, a Watford győzelmével és a riválisok botlásával egy fordulóval a zárás előtt bebiztosította feljutását a Premier League-be. Az élvonalban a Liverpool egy pontra volt jó a West Brom otthonában. Eredmények.

Bogdán 7 hónap után védett újra bajnokin

Feltöltve: 2015, április 6 - 18:58

Bogdán Ádámmal a kapujában győzött 3-0-ra a Bolton az angol másodosztályban a Cardiff otthonában. A magyar légiós augusztus vége után kapott újra szerepet bajnoki mérkőzésen.

Tőzsérék ikszeltek, elképesztően szoros a tabella

Feltöltve: 2015, március 7 - 20:33

Tőzsér Dániel végig a pályán volt a Wolverhamptonban 2-2-re végző Watfordban, amelyen két pirosan is felmutatott a bíró.

A Liverpool fordított és továbbment az FA Kupában - angol eredmények

Feltöltve: 2015, február 14 - 21:29

Az FA Kupa nyolcaddöntőinek mai találkozóin a Liverpool hátrányból fordítva nyert és jutott tovább, a Stoke City viszont a másodosztályú Balckburn csapatától kapott zakót. Tőzsér Dániel pályára lépett a Watfordban, a csereként beálló magyar középpályás győzelemnek örülhetett.

Videó: Tőzsér gólpassza a 7-2-es meccsen

Feltöltve: 2015, január 24 - 21:18

Tőzsér Dániel gólpasszal vette ki a részét a Watford Blackpool ellen aratott 7-2-es sikeréből az angol másodosztály szombati játéknapján. Nézd meg a jelenetet 1:15-nél!

Videó: Tőzsér kegyetlenül beverte a szabadrúgást

Feltöltve: 2015, január 17 - 23:24

Tőzsér Dániel is betalált a Watford 5-0-s Charlton elleni győzelme alkalmával, a gólpasszt is jegyző magyar középpályás a 93. percben vette be a kaput egy elementáris erejű szabadrúgásból.

Videó: Tőzsérék egy óráig bírtak a Chelsea-vel

Feltöltve: 2015, január 4 - 20:47

3-0-ra győzött a Chelsea a másodosztályú Watford ellen vasárnap, így a továbbjutott az angol FA-kupa 3. fordulójából. Tőzsér Dániel a 73. percig volt a pályán a vendégcsapatban, amely az 58. percig 0-0-án tartotta a Premier League éllovasát.