U18-as válogatott

Szerbiát verték idegenben a magyar fiatalok - Tajti is betalált

Feltöltve: 2016, április 20 - 09:07

Korosztályos együttesünk remek első félidőt produkált, ezzel tudott nyerni a házigazda szerbek ellen.
Az őszi Eb-selejtezőkre készülő U18-as válogatott a héten összetartáson vesz részt, két idegenbeli mérkőzést játszik a szerbek ellen.

U18: 2-0-ról játszott döntetlent Magyarország Dániával

Feltöltve: 2016, március 17 - 14:13

Két napon belül másodszor játszott felkészülési mérkőzést a magyar U18-as válogatott Telkiben Dánia korosztályos csapatával, a 3-0-s keddi sikert követően ezúttal 2-2-re végeztek a csapatok. Oscar Corrochano szövetségi edző csapata Vogyicska és Ekker góljával 2-0-ra is vezetett, az északiak pedig a szünet előtt szépítettek, majd a lefújás előtt nem sokkal kiegyenlítettek a több magyar lehetőséget hozó találkozón.

U18: Háromgólos sikert arattak a fiatalok a dánok ellen

Feltöltve: 2016, március 15 - 21:22

U18-as válogatottunk első idei nemzetközi mérkőzésén remek első félidei játékával múlta felül a dán korosztályos együttest.

U18: Győztek a magyar fiatalok

Feltöltve: 2015, november 24 - 20:55

U18-as válogatottunk lejátszotta e heti első felkészülési mérkőzését Telkiben, a macedón korosztályos együttes ellen, a mieink 2-0-ra győztek.

Egyfajta stílust fognak játszani a válogatottak - ez Storck elképzelése

Feltöltve: 2015, november 23 - 19:48

Kedden és csütörtökön Macedónia ellen lép pályára Németh Antal szövetségi edző válogatottja a Telki edzőközpontban.

U18: Egy gól, három kapufa és döntetlen a szerbek ellen

Feltöltve: 2015, szeptember 16 - 18:41

U18-as válogatottunk 1-1-es döntetlent játszott a szerb korosztályos csapattal Algyőn.

Negyedik lett az U18-as válogatott Csehországban

Feltöltve: 2015, augusztus 23 - 13:30

U18-as válogatottunk szombaton a bronzmérkőzést játszotta a csehországi Vaclev Jezek-emléktorna utolsó játéknapján. Szlovénia 2-0-ra legyőzte a mieinket.

U18: Büntetőkkel győzött és a bronzéremért játszhat a magyar válogatott

Feltöltve: 2015, augusztus 22 - 11:06

A japánok ellen 0-2-ről egyenlített a magyar U18-as válogatott, majd tizenegyesekkel nyerni tudott, így a bronzéremért játszhat szombaton a csehországi Vaclav Jezek-emléktornán.

U18: 2-0 után lett drámai a magyar válogatott meccse

Feltöltve: 2015, augusztus 20 - 09:50

Ukrajna kétgólos magyar előnyről tudott egyenlíteni a csehországi Jezek-emléktornán, a 2-2-es döntetlent követő tizenegyespárbajt a mieink nyerték meg.

Nagyüzem vár a héten az U18-as válogatottra

Feltöltve: 2015, augusztus 17 - 21:12

Kedden a házigazda, szerdán az ukrán, pénteken a japán válogatott lesz a mieink ellenfele a csehországi U18-as tornán.

U18: Kísérleti csapattal vertük Bulgáriát

Feltöltve: 2015, április 30 - 21:11

A magyar U18-as válogatott 2-1-es győzelmet aratott Diósdon, felkészülési mérkőzésen Bulgária korosztályos együttese ellen. Robert Kilin szövetségi edző több olyan játékosnak is lehetőséget adott, akik korábban nem tartoztak a gárda magjához, vagy egyáltalán nem vették őket számításba.

Pisont távozik az MLSZ-től - hivatalos

Feltöltve: 2015, április 2 - 17:41

Honlapunk számolt be elsőként arról, hogy a múlt heti, Norvégia elleni felkészülési mérkőzés után Pisont István jelezte a játékosoknak, hogy nem kívánja folytatni a közös munkát, de más feladatot akár vállalna a szövetségnél. Az MLSZ most közleményben tudatta, hogy a szakember egyeztetett Bernd Storck sportigazgatóval, megerősítette elhatározását, és távozik.

Pisont lemondott: újabb korosztályos válogatott edzője távozik

Feltöltve: 2015, március 26 - 18:34

A csakfoci.hu információi szerint lemondott posztjáról Pisont István, a magyar U18-as válogatott szövetségi edzője a Norvégia ellen 3-1-re elveszített felkészülési mérkőzés után. Egyelőre az MLSZ még nem közölte a hírt, de megkeresésünkre a tréner megerősítette, hogy megtette bejelentését a csapat előtt, ugyanakkor jelezte, hogy feletteseivel még nem egyeztetett. Úgy tűnik tehát, hogy Mihalecz István után újabb, korosztályos csapatot irányító szakember távozik pozíciójából.

Kikapott az U18-as válogatott Olaszországtól

Feltöltve: 2015, március 4 - 17:56

A magyar U18-as válogatott 4-0-s vereséget szenvedett Telkiben, felkészülési mérkőzésen Olaszország korosztályos együttese ellen. A mieink sorsa az első játékrészben néhány perc leforgása alatt megpecsételődött: kihagytunk egy óriási lehetőséget, a másik oldalon pedig egy percen belül kétszer talált be az ellenfél.

U18-as válogatott: Vereség a Honvéd U21-től

Feltöltve: 2015, február 4 - 17:05

Az 1997-es születésű játékosokból álló U18-as válogatott is megkezdte idei munkáját, Pisont István szövetségi edző Telkibe hívott össze háromnapos összetartást. A Puskás Akadémia és a Ferencváros játékosai külföldi edzőtáborozás miatt nem vettek részt az első idei programon, helyükre olyan fiatalokat hívott meg a stáb, akik korábban nem voltak tagjai a korosztályos válogatottnak, de klubcsapataikban felhívták magukra a figyelmet.

Védőgólokkal nyert a magyar U18-as válogatott

Feltöltve: 2014, október 28 - 21:43

Sallai Roland két gólpasszával és két védőgóllal verte a magyar U18-as válogatott Telkiben 2-1-re a macedón korosztályos csapatot felkészülési mérkőzésen. A "visszavágó" csütörtökön lesz.

Háromból semmi: Újra kikapott az U18-as válogatott

Feltöltve: 2014, augusztus 23 - 17:50

3-0-ra kikapott Japántól az U18-as válogatott a csehországi Jezek-torna utolsó játéknapján, az ötödik helyért játszott mérkőzésen, így a hatcsapatos torna hatodik helyen végzett. Pisont István megbízott szövetségi edző szerint nem csak az eredmények számítanak.

Belefáradt az 1-0-s vezetésbe a magyar U18 - újabb vereség

Feltöltve: 2014, augusztus 21 - 09:58

Bár 1-0-ra még vezetett a félidőben, végül 3-1-s vereséget szenvedett a második játékrészre elfáradó magyar U18-as válogatott az Egyesült Államok csapatától, a csehországi Václav Ježek tornán. A csehek elleni 1-4 után ezúttal is egy erősebb csapat múlta felül a mieinket.

Régi angol focival rúgtak négyet a magyar U18-nak

Feltöltve: 2014, augusztus 19 - 21:28

4-1-re kikapott a magyar U18-as válogatott Csehországtól a Václav Ježek torna első napján rendezett mérkőzésen. Pisont István megbízott szövetségi edző szerint az ellenfél úgy játszott, mint régen az angolok.

U18: Klinsmann fia ellen is játszik majd Pisont csapata

Feltöltve: 2014, augusztus 19 - 17:48

A héten a hagyományos Václav Ježek U18-as tornán vesz részt a Pisont István vezette korosztályos csapat Csehországban.