Érik a csoda: egyetlen győzelemre a bajnoki címtől a Leicester

Feltöltve: 2016, április 25 - 22:56

Egyetlen győzelemre került az angol bajnoki címtől a Leicester City.

Az év hülyesége után kapott ki a Manchester United - videó

Feltöltve: 2016, március 6 - 19:55

Juan Mata 158 másodperc alatt összehozta profi karrierje első piros lapját a West Bromwich Albion otthonában, csapata, a Manchester United pedig nem bírt az emberelőnyben játszó hazaiakkal és 1-0-ra kikapott. A spanyol két buta szabálytalansága akár az MU BL-indulásába is kerülhet.

Nagyot potyázott Bogdán riválisa, a 96. percben mentett a Liverpool - videó

Feltöltve: 2015, december 13 - 20:15

1-0-ra még vezetett a Liverpool a West Bromwich elleni vasárnapi bajnokin, de meglepetésre a vendégek fordítani tudtak és nagyon kevésen múlt, hogy elvigyék a három pontot az Anfieldről, Origi a 96.(!) percben egyenlített (2-2). A Vörösök botlásában nagy szerepe volt a belga Simon Mignolet kapusnak, Bogdán Ádám riválisának, aki komikus jelenetet követően kapta az egyenlítő gólt. A Tottenham otthon vérzett el közben, a Newcastle a 93. percben szerezte a győztes találatot az 1-2-re végződött londoni találkozón.

Megható: Fülöp Mártonnak szólt a taps az Arsenal meccsén - videó

Feltöltve: 2015, november 22 - 17:36

Egykori csapatánál, az angol West Bromwich Albionnál is megemlékeztek szombaton a nemrég elhunyt Fülöp Mártonról. A tragikusan fiatalon távozott magyar kapusnak szólt a szurkolók tapsa az Arsenal elleni bajnoki szünetében.

Videó: A 2-0 nem előny a Premier League-ben

Feltöltve: 2015, szeptember 29 - 09:46

Óriási feltámadást és hajrát produkálva győzött 3-2-re az Everton hétfőn este, a West Bromwich Albion otthonában lejátszott angol bajnokin. A birminghamiek már 2-0-ra is vezettek, de a liverpooli vendégcsapat a két gólt és egy gólpasszt is jegyző Lukaku vezérletével megfordította a mérkőzést.

Pedro góllal kezdett, a Chelsea 10 emberrel nyert először - videó

Feltöltve: 2015, augusztus 23 - 16:31

Megszerezte első győzelmét a címvédő Chelsea a Premier League szezonjában, a londoni Kékek a West Brom otthonából hozták el a három pontot 3-2-s sikerükkel. José Mourinho Barcelonából érkezett igazolása góllal nyitott, de annak ellenére is nagy csatában szerezték meg a győzelmet a vendégek, hogy 2-0-ra és 3-1-re is vezettek. A hazaiak egy 11-est is elhibáztak, Terryt pedig az 54. percben kiállították, így az utolsó bő félórát emberhátrányban játszotta végig a Chelsea.

Videó: Beleszaladt egy nagy pofonba az ünneplő Chelsea

Feltöltve: 2015, május 18 - 23:01

A már bajnok és 16 bajnoki meccs óta veretlen Chelsea nagy meglepetésre simán, 3-0-ra kikapott a középmezőnyben tanyázó West Bromwich Albion csapatától a Premier League hétfői mérkőzésén. A hazaiaknál duplázni tudott Berahino a már valószínűleg inkább nyaralni vágyó és picit tartalékos londoniak ellen, igaz, Cesc Fabregas buta kiállítása miatt a vendégek az első félóra végétől emberhátrányban is futballoztak.

Videó: Fàbregas tömegoszlatás miatt kapott piros lapot

Feltöltve: 2015, május 18 - 22:06

Cesc Fabregas egy tömegbe lőtt labdával fejezte ki csalódottságát amiatt, hogy áll a játék a WBA-Chelsea hétfő esti angol bajnokin, de pechjére eltalált egy épp reklamáló hazai játékost, ezért azonnal kiállította a bíró a londoniak spanyol középpályását a 29. percben.

Elszabadult a pokol Angliában: drukkerek özönlöttek a pályára - videók, fotók

Feltöltve: 2015, március 8 - 12:29

Szurkolók özönlötték el a pályát az Aston Villa - WBA FA Kupa-meccs után, amely a hazaiak 2-0-s sikerével ért véget. A drukkerek egy része már a hosszabbítás során is a pályára futott, de a lefújás után óriási tömegek kerültek a pályára, elsősorban ünnepelni, bár egyes hírek szerint a gólszerzőt is megharapták. Az ellenfél edzője kiakadt, a Villáé próbálta menteni a menthetőt. A partjelző sprintben menekült.

Videó: Besicék kihagyott 11-essel vesztettek pontokat

Feltöltve: 2015, január 20 - 00:11

Négy vereség után ugyan pontot szerzett az Everton a Premier League-ben, de nem lehet elégedetlen a West Brom elleni 0-0-s döntetlen után. A Goodison Parkban megrendezett hétfő esti bajnokin a hazaiak 11-est is hibáztak a 44. percben, a belga Mirallas révén. A volt ferencvárosi Muhamed Besic a 79. percig volt a pályán. Íme, az összefoglaló!

Anglia: Megvan Gera volt csapatának új edzője

Feltöltve: 2015, január 2 - 14:24

A Stoke City és a Crystal Palace volt trénerét, Tony Pulist szerződtette vezetőedzőnek a West Bromwich Albion, amely a kiesés elől menekülő csapatok egyike az angol labdarúgó Premier League-ben.

Videó: Üvöltéssel próbált szerelni az MU védője

Feltöltve: 2014, október 21 - 16:09

Miután lábbal már nem érte utol, hangjával próbálta meg megzavarni a West Brom támadóját, Berahinót a Manchester United brazil védője, Rafael. Az üvöltés nem járt eredménnyel, a csatár belőtte a ziccerét a hétfői, 2-2-s bajnokin Birminghamben.

Videó: 526 perce nem lőtt gólt egy csapat Angliában

Feltöltve: 2014, szeptember 28 - 19:05

8 órája és 46 perce eredménytelen az újonc Burnley a Premier League-ben, ez vasárnap is három pontjába került a csapatnak, a West Bromwich Albion 4-0-ra ütötte ki a vendégeket Birminghamben. Íme Dawson gólja, Berahino duplája és Dorrans találata videón!

Gera Zoltán elbúcsúzott a West Bromwich Albiontól

Feltöltve: 2014, május 19 - 12:35

A hivatalos klubhonlapon köszönt el a klubtól és a szurkolóktól Gera Zoltán. A magyar válogatott középpályás két részletben összesen hét évet töltött el a Premier League-csapatnál, amelynek elmondása szerint örökké hálás lesz. A 35 éves játékos összesen 191 mérkőzésen viselhette a WBA mezét.

Geráék edzője 4 hónap után távozik - hivatalos

Feltöltve: 2014, május 12 - 18:28

Közös megegyezéssel szerződést bontott Pepe Mel menedzser és a Gera Zoltánt is foglalkoztató West Bromwich Albion hétfőn. A spanyol szakember mindössze négy hónapot dolgozhatott a birminghami klubnál.

Gera, a legenda és fénysugár - így búcsúznak a társak

Feltöltve: 2014, május 10 - 09:20

Sérülése miatt aligha léphet pályára Gera Zoltán vasárnap, a West Bromwich Albion szezonzáróján, a Stoke City ellen, társai azonban méltóképp szeretnének adózni a csapattól a nyáron alighanem távozó magyar középpályás előtt. Egyik volt és jelenlegi csapattársa is méltatta Gerát a teltházas csata előtt, amelyen a WBA szeretne győzelemmel elköszönni a klubnál legendává lett légióstól, aki a birminghamiek kapusa szerint fénysugarat jelentett a nehéz időkben is hozzáállásával, példamutatásával és viselkedésével.

Rossz hír: Gera nem játszhat már ebben az idényben

Feltöltve: 2014, május 8 - 12:05

A jelek szerint sajnos Gera Zoltán számára véget ért a bajnoki idény, edzője, Pepe Mel ugyanis szinte lehetetlennek nevezte, hogy a magyar középpályás ott legyen a Stoke City ellen, vasárnapi idényzárón a pályán. A magyar középpályás elméletileg a szerdai, Sunderland elleni találkozón játszhatott volna újra a West Bromwich Albionban, de ez a visszatérése is elmaradt, és nagyon úgy tűnik, hogy legközelebb már csak a nyár végén láthatjuk újra hivatalos klubmeccsen játszani a légióst.

Szinte már bajnok a Manchester City - videó!

Feltöltve: 2014, május 7 - 22:41

Bár a második félidő közepéig gól nélküli döntetlenre állt a Manchester City-Aston Villa angol bajnoki, Edin Dzeko kétszer is beköszönt, majd Jovetic is, a City így 4-0-ra nyert, és már csak egy lépésre van a bajnoki címtől.

Videó: Fejesgóllal maradt versenyben az Arsenal a dobogóért

Feltöltve: 2014, május 4 - 16:42

A francia Olivier Giroud a 14. percben született fejesgóljával 1-0-ra nyert az Arsenal vasárnap az egyelőre még Gera Zoltán nélkül felálló West Bromwich Albion ellen, így versenyben maradt a dobogóért a Premier League-ben.

Gerának túl korai az Arsenal-meccs - a jövő héten térhet vissza

Feltöltve: 2014, május 2 - 11:14

Sajtóhírek szerint a jövő heti, Sunderland elleni bajnokin állhat ismét csapata rendelkezésére Gera Zoltán, aki április 5-én, a Norwich City ellen szenvedett izomsérülést. Bár a magyar középpályás felépülése a megfelelő ütemben haladt, az e hétvégi, Arsenal elleni találkozó még túl korán jött a légiósnak az angolok szerint.