Benfica

Videó: Majomhangokkal gúnyolták a nagy tehetséget - így reagált

Feltöltve: 2016, április 25 - 15:26

Rasszista indíttatású verbális inzultus érte Európa egyik legtehetségesebb fiatal játékosát, a Benficában futballozó 18 éves portugál támadó középpályást, Renato Sanchest. A tini úgy reagált a Rio Ave drukkereinek huhogására, hogy előbb megtapsolta őket, majd egy majmokat utánzó mozdulatot is tett.

BL: Bírózás Madridban, megvan a Barca-kiesés felelőse, Guardiola CR-nek üzent - visszhangok, videók

Feltöltve: 2016, április 14 - 09:33

A játékvezető mindkét csapatot sújtó ítéletei is főszerepbe kerültek azután, hogy az Atlético Madrid kiejtette a Bajnokok Ligájából szerdán a címvédő Barcelonát és ezzel a legjobb négy közé jutott. Diego Simeone szívhezszóló gondolatokat sütött el a találkozót követően, Luis Enrique pedig megnevezte azt, aki 100 százalékig a kiesés felelőse. Közben Lisszabonban emelt fővel búcsúzott a Benfica, az ellen a Bayern ellen, amelynek edzője, Pep Guardiola Cristiano Ronaldónak és a kritikusainak is üzent.

BL: Kiverte az Atlético a címvédő Barcát, elődöntős a Bayern - videók

Feltöltve: 2016, április 13 - 22:42

A Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján az Atlético Madrid hazai pályán Antonie Griezmann duplájával 2-0-ra legyőzte a Barcelonát, ezzel pedig összesítésben 3-2-vel búcsúztatta a címvédőt. A Bayern München 2-2-es döntetlent játszott a Benfica otthonában, így a bajorok is bejutottak a legjobb négy közé.

Élőben a BL: Kettővel vezet az Atlético a Barca ellen, egyenlített a Benfica - videók

Feltöltve: 2016, április 13 - 20:37

Szerda este a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján a Barcelona 2-1-es első mérkőzést követően utazik az Atlético Madrid otthonába, míg a Bayern München egygólos előnnyel várja a Benfica elleni összecsapást. Ne maradj le semmiről, kövesd élőben a találkozók eredményeinek alakulását a csakfoci.hu-val!

Amatőr hiba miatt marad le a Bayern játékosa a BL-meccsről

Feltöltve: 2016, április 13 - 15:55

Kihagyja a Benfica-Bayern München BL-negyeddöntő visszavágót a német gárda védője, Mehdi Benatia, miután a reptéren vette észre, hogy otthon felejtette az iratait.

"Nem merek a bíróról beszélni, Torresre nem haragszom" - BL-visszhangok

Feltöltve: 2016, április 6 - 09:10

Nagy indulatokat kavart az Atlético berkein belül Fernando Torres korai kiállítása a Barcelona elleni BL-negyeddöntő első mérkőzésén. A madridiak 35 percig szinte tökéletes futballt játszottak a Barca otthonában, emberelőnyben azonban fordítottak a katalánok. Diego Siemone nem mer a játékvezető ténykedéséről beszélni és nem haragszik Torresre, míg Luis Enrique szerint jogos volt a támadó kiállítása. Guardiola elégedett volt csapata teljesítményével a Benfica ellen, míg kollégája abban bízik, hogy hazai pályán 60 ezer fanatikus előtt ki tudják ejteni a bajorokat.

BL: Torres góljára Suárez kétszer válaszolt, előnyben a Bayern - videók

Feltöltve: 2016, április 5 - 22:48

A Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első felvonásában a Barcelona hazai pályán 2-1-re győzte le az Atlético Madridot. A találkozón a vendégek szereztek vezetést Fernando Torres góljával - akit aztán a 35. percben kiállítottak -, a fordulást követően viszont Luis Suárez kétszer is eredményes volt. A játéknap másik meccsén a Bayern München Arturo Vidal 2. percben lőtt góljával 1-0-ra verte a Benfica csapatát.

Élőben a BL: Suárez egymaga fordított az Atlético ellen - videók

Feltöltve: 2016, április 5 - 20:29

Kedd este a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének odavágóján a címvédő Barcelona az Atlético Madrid együttesével csap össze, míg a Bayern München a Benfica csapatával meccsel. Ne maradj le semmiről, kövesd élőben a találkozók eredményeinek alakulását a csakfoci.hu-val!

BL: Kassait egy gól miatt kritizálták, Ibra és egy mezcsere a főszerepben - visszhangok

Feltöltve: 2016, március 10 - 10:55

A gólt és gólpasszt is jegyző PSG-csillag, a véd Zlatan Ibrahimovic került természetesen a fókuszba, miután a párizsiak kettős győzelemmel búcsúztatták a Chelsea-t a Bajnokok Ligájától. Mindkét edző méltatta a támadót, aki maga is megszólalt, és arról is beszélt, valóban Angliába igazol-e nyáron. Egy furcsa mezcsere is szóba került Londonban. A másik találkozón némi nyilatkozatháború is lezajlott, a továbbjutó Benfica edzője például kijelentette, hogy ő bizony biztos volt a sikerben, a hazaiak trenírozó, ugyancsak portugál Villas-Boas viszont a körülményeket is kárhoztatta, amellett az is szóba került, hogy ő a lisszaboniak nagy riválisának szurkolója. Kassai Viktor bíráskodását az oroszok gólja miatt érte némi kritika.

BL: Ibra döntött, a PSG kettős győzelemmel ütötte ki a Chelsea-t - videók

Feltöltve: 2016, március 9 - 23:44

A Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének szerdai játéknapján a PSG idegenben 2-1-re győzte le a Chelsea csapatát, így összesítésben 4-2-vel jutott be a legjobb nyolc csapat közé. A találkozón Rabiot szerzett vezetést a franciáknak, amelyre Diego Costa válaszolt, a végeredményt pedig Zlatan Ibrahimovic állította be. Ott lesz a negyeddöntőben a Benfica is, amely szintén kettős sikerrel búcsúztatta a Zenitet.

BL: Kettős sikerrel ment tovább a Benfica a Zenit ellen - videó

Feltöltve: 2016, március 9 - 21:19

A Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján a Benfica idegenben 2-1-re győzte le a Zenit csapatát. A portugál gárda odahaza is egygólos sikert aratott, így összesítésben 3-1-el jutott a legjobb nyolc együttes közé.

BL: Egygólos hátrányban a Chelsea, Kassai főszerepben

Feltöltve: 2016, március 9 - 16:01

A Chelsea és a Zenit csapata is egygólos hátrányból várja a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének szerdai visszavágóját.

BL: "Használhatatlan"; "Unja a focit” - a Chelsea két sztárját ütik a PSG-meccs után

Feltöltve: 2016, február 17 - 10:10

Bár Guus Hiddink nem fogta fel tragédiaként a PSG ellen 2-1-re elveszített első BL-nyolcaddöntőt, Angliában két Chelsea-csillag is a célkeresztbe került a párizsi találkozót követően. Laurent Blanc sajnálta a bekapott találatot és picit bírálta is az UEFA, az idegenbeli gólokat előnyben részesítő gyakorlatát, miközben külön megdicsérte a győztes gólt szerző Cavanit. A hajrában nyerő Benfica edzője 100 százalékig biztos abban, hogy csapata Oroszországban is betalál majd, a Zenit portugál trénere viszont az utazással és az orosz téllel ijesztgette honfitársait.

BL: Előnyben a PSG, de nem szálltak el a Chelsea esélyei - videók

Feltöltve: 2016, február 16 - 23:38

A Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első felvonásában a PSG odahaza 2-1-re legyőzte a Chlesea csapatát. A francia együttes Zlatan Ibrahimovic szabadrúgásgóljával szerzett vezetést, amelyre Obi Mikel válaszolt, a hajrában azonban a csereként beálló Edinson Cavani előnyt szerzett a párizsiaknak. A játéknap másik találkozóján a Benfica egy 91. percben szerzett találattal nyert a Zenit ellen.

A Real Madrid keresztbe tehet az MU-nak az átigazolási piacon

Feltöltve: 2016, február 12 - 08:30

Miután már-már biztosra vették brit és portugál lapok, hogy a Benfica nagy tehetsége, Renato Sanches a nyáron a Manchester Unitedhez igazol, a hírek szerint bejelentkezett érte a Real Madrid is.

Gusztustalan: Kerekesszékes gyerekszurkolóra támadtak a meccsen

Feltöltve: 2016, február 5 - 10:39

A Benfica nyilvánosan kért bocsánatot azon szurkolói miatt, akik a lisszaboni klub, illetve a Porto B-csapatának meccsén egy olyan kisfiút zaklattak, aki kerekesszékkel érkezett a mérkőzésre.

Gigantikus pénz Messinek és Neymarnak, duplán robbant a Chelsea - nemzetközi körkép

Feltöltve: 2016, január 29 - 20:08

Óriási fizetést kaphat a nyártól a Barcelona két legnagyobb sztárja, bejelentett a Chelsea edzője két új igazolást, ugyancsak ketten vannak a Bayern lehetséges top-távozói, akiket hasonló kaliberű csillagokkal pótolhatnak a bajorok. Megmondták a Liverpoolnak, mennyiért vehetik meg Európa egyik legjobb góllövőjét, olasz válogatott igazolt az Interhez, még kiköthet a Bundesligában a kontinens egyik legnagyobb tehetsége. A pénteki körkép.

BL: Drámai körülmények között esett ki az MU, a Real nyolcat, CR mesternégyest lőtt - eredmények, videók

Feltöltve: 2015, december 8 - 23:42

A Manchester United 3-2-es vereséget szenvedett a Wolfsburgtól a Bajnokok Ligája csoportkörének zárófordulójában, így kiesett a sorozatból. A Juventus kikapott a Sevillától, így a Manchester City lett a csoportelső, míg a spanyol együttes megszerezte a harmadik helyet. A PSG 2-0-ra győzött, a Real Madrid eközben 8 gólt lőtt a Malmőnek, amelyből Cristiano Ronaldo négy találattal vette ki a részét, ezzel pedig rekordot döntött, korábban ugyanis még senki sem szerzett 11 gólt a csoportkörök alatt. Eredmények.

BL: A Juve behúzta a City elleni rangadót, a Real majdnem leadta négygólos előnyét - eredmények, videók

Feltöltve: 2015, november 25 - 23:41

A Bajnokok Ligája csoportkörének 5. fordulójában a Juventus Mario Mandzukic góljával 1-0-ra legyőzte a Manchester City-t, így karnyújtásnyira került attól, hogy a csoportja élén végezzen. A Real Madrid idegeben már 4-0-ra is vezetett a Sahtar Donyeck ellen, végül 4-3 lett a vége, a PSG 5-0-ra verte a Malmö-t, míg a Manchester United nem bírt a PSV-vel.

Majdnem megfázott a Benfica Astanában - videó

Feltöltve: 2015, november 25 - 19:16

A Bajnokok Ligája csoportkörének 5. fordulójában az Astana már 2-0-ra is vezetett a Benfica ellen, végül azonban a kazah kiscsapat nem tudta megőrizni az előnyét, és 2-2 lett a találkozó vége. Nézd meg a gólokat!