Olasz Kupa

Olasz Kupa: Morata romba döntötte a Milan trófeaálmait - videó

Feltöltve: 2016, május 21 - 23:33

Az Olasz Kupa döntőjében a Juventus Alvaro Morata 110. percben szerzett találatával 1-0-ra legyőzte a Milan csapatát. A finálé rendes játékidejében nem született gól, a hosszabbításban azonban a csereként beálló spanyol csatár eldöntötte a trófea sorsát, így a torinóiak a bajnokság után a kupát is elhódították.

Csúnyán elverték a Juvét, de így is döntős az Olasz Kupában - videó

Feltöltve: 2016, március 3 - 09:25

Az Olasz Kupa elődöntőjének visszavágóján az Internazionale hazai pályán 3-0-ra legyőzte a Juventust és mivel az első meccsen a torinóiak is ugyanilyen arányban nyertek, így hosszabbítás és végül 11-esek döntöttek. Ebben jobb volt a Juve, ami azt jelenti, hogy a Zebrák játszanak a döntőben az AC Milannal.

Ötösre vizsgázott a Milan a kupában - videó

Feltöltve: 2016, március 2 - 00:07

Az Olasz Kupa elődöntőjének visszavágóján a Milan hazai pályán 5-0-ra győzte le az alacsonyabb osztályú Alessandria együttesét, így a piros-feketék 6-0-s összesítéssel jutottak be a sorozat fináléjába.

Morata gólcsendje megtört, a Juve kiütötte az Intert - videó

Feltöltve: 2016, január 27 - 23:42

Az Olasz Kupa elődöntőjének odavágóján a Juventus odahaza 3-0-ra győzte le az Inter együttesét. A torinóiak első két találatát a hosszú idő óta gólképtelen spanyol csatár, Alvaro Morata szerezte, majd a csereként beálló Paulo Dybala is betalált, így a Zebrák nagyot léptek a döntő felé.

Videó: Balotelli előnyt szerzett a Milannak a kupában

Feltöltve: 2016, január 26 - 23:54

Az Olasz Kupa negyeddöntőjének odavágóján a Milan 1-0-s győzelmet aratott az alacsonyabb ligás Alessandria együttese ellen. A piros-feketék találatát Mario Balotelli szerezte, az olasz csatár a 43. percben büntetőből volt eredményes.

Videó: A Juve lesz az Inter ellenfele az Olasz Kupa elődöntőjében

Feltöltve: 2016, január 20 - 23:40

A Juventus Stephan Lichtsteiner 66. percben szerzett góljával 1-0-ra győzött a Lazio otthonában, így bejutott az Olasz Kupa elődöntőjébe, ahol az Inter lesz majd a torinóiak ellenfele.

Mancini vádol: rasszista és homofób a Napoli edzője

Feltöltve: 2016, január 20 - 19:59

Roberto Mancini, az Internazionale vezetőedzője szerint Maurizio Sarri, a Napoli trénere minősíthetetlen hangnemben beszélt vele a két csapat keddi Olasz Kupa-mérkőzésének hajrájában, a többi között homofób megjegyzést tett rá.

Kiütötte az Inter a kupából az olasz listavezetőt - videó

Feltöltve: 2016, január 19 - 23:43

Az Olasz Kupa negyeddöntőjében az Inter Stevan Jovetic 74. percben szerzett fantasztikus találatával, valamint Adem Ljajic hosszabbításbeli góljával 2-0-ra legyőzte a Napolit, és továbbjutott a legjobb négy közé.

Videó: Bejutott a Milan az Olasz Kupa elődöntőjébe

Feltöltve: 2016, január 14 - 00:12

A Milan 2-1-re legyőzte a Carpi együttesét, így bejutott az Olasz Kupa elődöntőjébe. Nézd meg a gólokat!

Olasz Kupa: Simán továbbment a Juve és a Napoli, kínosan esett ki a Roma és a Fiorentina - eredmények

Feltöltve: 2015, december 16 - 23:37

Az Olasz Kupa nyolcaddöntőjében a Juventus városi derbit játszott a Torinóval, Zaza duplájának és Dybala, valamint Pogba góljának köszönhetően azonban sima, 4-0-s sikert aratott. A Napoli 3-0-ra győzte le a Hellas Veronát, így a déliek is ott lesznek a legjobb nyolc között, ellenben a kínos vereséget szenvedő Fiorentinával, és a másodosztályú ellenfelével szemben büntetőkkel alulmaradó Romával. Eredmények.

Leégett a Roma: másodosztályú kiscsapat ejtette ki őket a kupából - videó

Feltöltve: 2015, december 16 - 18:53

Nagy meglepetésre már a nyolcaddöntőben búcsúzott a Roma az Olasz Kupától, a fővárosiakat a Tamás Krisztiánt is a soraiban tudó másodosztályú Spezia együttese ejtette ki. A találkozó rendes játékidejében és a hosszabbításban sem esett gól, így jöhetett a büntetőpárbaj, amely során Pjanic és Dzeko is hibázott, így a kiscsapat 4-2-re nyert.

Hosszabbításban nyerte meg a Juve az Olasz Kupát - videó

Feltöltve: 2015, május 20 - 23:33

A Juventus nyerte meg a 2015-ös Olasz Kupát, miután a rendes játékidőt követő kétszer 15 perc hosszabbítás során 2-1-re legyőzte a Laziót. A találkozón a rómaiak szereztek vezetést Radu góljával, amelyre Chiellini válaszolt, majd a 97. percben Matri találata hozta meg a Zebrák számára a kupasikert.

Videó: A Juventus hazai vereség után tarolt a kupában

Feltöltve: 2015, április 7 - 23:28

Hiába nyert 2-1-re a Fiorentina a Juventus otthonában, a visszavágón nem bírt a bajnoki listavezetővel, a torinóiak 3-0-ra győztek Firenzében és az Olasz Kupa döntőjébe jutottak kedden.

70 méteres szólógól is kellett a Juventus bukásához - videó

Feltöltve: 2015, március 5 - 23:32

Hazai pályán került hátrányba a Juventus az Olasz Kupa elődöntőjének első felvonásán. A több meghatározó játékost is pihentető Zebrák 2-1-es vereséget szenvedtek a Fiorentina ellen. Az összecsapás legjobbja a violák szenzációs formában futballozó téli szerzeménye, Mohamed Salah volt, aki kétszer is betalált. A Juve 2013 után kapott ki újra otthon, és 23 mérkőzéses veretlenségi szériája ért véget minden sorozatot figyelembe véve. Nézd meg a gólokat!

Videó: Higuaín az utolsó pillanatban lőtte elődöntőbe a Napolit az Olasz Kupában

Feltöltve: 2015, február 5 - 00:17

Gonzalo Higuaín 94. percben szerzett góljával jutott az Olasz Kupa elődöntőjébe a Napoli csapata. A déliek szoros találkozót vívtak a milánói együttessel, a végén azonban az argentin támadó gólja döntött. A Napoli a legjobb négy között a Lazióval játszik a döntőbe jutásért.
Napoli - Inter 1-0 (Higuaín 94.)

Videó: Német duplával ejtették ki a Rómát a lilák

Feltöltve: 2015, február 3 - 23:44

2-0-s római győzelmével a Fiorentina jutott tovább az Olasz Kupa negyeddöntőjéből, és játszik majd a Juventusszal a legjobb négy között. A meccs hőse a német torony, Mario Gomez volt, aki duplázni tudott, a 65. és a 89. percben volt eredményes a csatár. Nézd meg a góljait!

Videó: Inzaghi állásába kerülhet ez a gól

Feltöltve: 2015, január 27 - 23:47

A Lazio az argentin Biglia 11-esből született góljával 1-0-ra győzött a San Siróban és kiejtette az AC Milant az Olasz Kupa negyeddöntőjében. A sajtóban már a meccs előtt az volt a téma, hogy amennyiben a Milan este újfent vereséget szenved, az könnyen a fiatal szakvezető, Filippo Inzaghi állásába kerülhet...

Videó: Parádés meccs, szlovák bomba, Napoli-öröm

Feltöltve: 2015, január 23 - 11:05

Egy nagyszerű meccsen, 2-2 után, 11-esekkel jutott tovább a Napoli a 68. perctől emberhátrányban futballozó Udinese ellen az Olasz Kupában. A címvédő már a rendes játékidőben is két büntetőt lőhetett, de a 3. percben Mertens csak a lécet találta el, később viszont Jorginho eredményes volt így. A meccs gólját azonban a szlovák Hamsík szerezte, a 99. percben nagyszerű bombát küldött az udinei kapuba. A 111-es párbaj során a brazil Allan rontott, így a ráadást 5-4-re nyerte meg a Napoli és a negyeddöntőbe jutott csütörtökön, ahol majd az Internazionale lesz az ellenfele. Íme a találkozó összefoglalója!

Videó: Zseniális gólt hoztak össze az Inter új igazolásai

Feltöltve: 2015, január 22 - 13:16

Lukas Podolski sarokkal passzolt Xherdan Shaqiri elé, aki a kapuba vágta a labdát – az Internazionale a két téli igazolás által összehozott góllal szerzett vezetést a Sampdoria elleni Olasz Kupa-meccsen, amelyet végül 2-0-ra nyertek meg a milánóiak. Nézd meg a jelenetet az összefoglalóban, 3:35-től!

Videó: Hosszabbítás után ment tovább a Roma a kupában

Feltöltve: 2015, január 21 - 10:45

A Roma hosszabbítás után harcolta ki a továbbjutást (2-1) az Empoli ellen az Olasz Kupa nyolcaddöntőjében. Nézd meg a meccs góljait!