West Bromwich Albion

Ezt a gólt kapta Bogdán a Liverpool kapujában - videó

Feltöltve: 2016, május 15 - 19:32

December 20. után először, összességében pedig másodszor védhette a Liverpool kapuját a Premier League-ben Bogdán Ádám, a magyar hálóőr végigjátszotta a zárófordulóban a West Brom elleni, 1-1-re végződött mérkőzést. A találkozón a hazaiak szereztek vezetést, a fiatal Leko remek egyéni akcióját követően José Salomón Rondón lőtt végül Bogdán kapujába. A kommentátor megjegyezte, hogy a légiós alighanem bosszús lehetett amiatt, hogy a rövidbe kapta a gólt, más kérdés, hogy a venezuelai támadó közelről kísérletezhetett és igen pontosan találta el a labdát, így aligha lehet Bogdán nyakába varrni a találatot.

Az év hülyesége után kapott ki a Manchester United - videó

Feltöltve: 2016, március 6 - 19:55

Juan Mata 158 másodperc alatt összehozta profi karrierje első piros lapját a West Bromwich Albion otthonában, csapata, a Manchester United pedig nem bírt az emberelőnyben játszó hazaiakkal és 1-0-ra kikapott. A spanyol két buta szabálytalansága akár az MU BL-indulásába is kerülhet.

Nagyot potyázott Bogdán riválisa, a 96. percben mentett a Liverpool - videó

Feltöltve: 2015, december 13 - 20:15

1-0-ra még vezetett a Liverpool a West Bromwich elleni vasárnapi bajnokin, de meglepetésre a vendégek fordítani tudtak és nagyon kevésen múlt, hogy elvigyék a három pontot az Anfieldről, Origi a 96.(!) percben egyenlített (2-2). A Vörösök botlásában nagy szerepe volt a belga Simon Mignolet kapusnak, Bogdán Ádám riválisának, aki komikus jelenetet követően kapta az egyenlítő gólt. A Tottenham otthon vérzett el közben, a Newcastle a 93. percben szerezte a győztes találatot az 1-2-re végződött londoni találkozón.

Megható: Fülöp Mártonnak szólt a taps az Arsenal meccsén - videó

Feltöltve: 2015, november 22 - 17:36

Egykori csapatánál, az angol West Bromwich Albionnál is megemlékeztek szombaton a nemrég elhunyt Fülöp Mártonról. A tragikusan fiatalon távozott magyar kapusnak szólt a szurkolók tapsa az Arsenal elleni bajnoki szünetében.

Videó: A 2-0 nem előny a Premier League-ben

Feltöltve: 2015, szeptember 29 - 09:46

Óriási feltámadást és hajrát produkálva győzött 3-2-re az Everton hétfőn este, a West Bromwich Albion otthonában lejátszott angol bajnokin. A birminghamiek már 2-0-ra is vezettek, de a liverpooli vendégcsapat a két gólt és egy gólpasszt is jegyző Lukaku vezérletével megfordította a mérkőzést.

Pedro góllal kezdett, a Chelsea 10 emberrel nyert először - videó

Feltöltve: 2015, augusztus 23 - 16:31

Megszerezte első győzelmét a címvédő Chelsea a Premier League szezonjában, a londoni Kékek a West Brom otthonából hozták el a három pontot 3-2-s sikerükkel. José Mourinho Barcelonából érkezett igazolása góllal nyitott, de annak ellenére is nagy csatában szerezték meg a győzelmet a vendégek, hogy 2-0-ra és 3-1-re is vezettek. A hazaiak egy 11-est is elhibáztak, Terryt pedig az 54. percben kiállították, így az utolsó bő félórát emberhátrányban játszotta végig a Chelsea.

Videó: Beleszaladt egy nagy pofonba az ünneplő Chelsea

Feltöltve: 2015, május 18 - 23:01

A már bajnok és 16 bajnoki meccs óta veretlen Chelsea nagy meglepetésre simán, 3-0-ra kikapott a középmezőnyben tanyázó West Bromwich Albion csapatától a Premier League hétfői mérkőzésén. A hazaiaknál duplázni tudott Berahino a már valószínűleg inkább nyaralni vágyó és picit tartalékos londoniak ellen, igaz, Cesc Fabregas buta kiállítása miatt a vendégek az első félóra végétől emberhátrányban is futballoztak.

Videó: Fàbregas tömegoszlatás miatt kapott piros lapot

Feltöltve: 2015, május 18 - 22:06

Cesc Fabregas egy tömegbe lőtt labdával fejezte ki csalódottságát amiatt, hogy áll a játék a WBA-Chelsea hétfő esti angol bajnokin, de pechjére eltalált egy épp reklamáló hazai játékost, ezért azonnal kiállította a bíró a londoniak spanyol középpályását a 29. percben.

Videó: Besicék kihagyott 11-essel vesztettek pontokat

Feltöltve: 2015, január 20 - 00:11

Négy vereség után ugyan pontot szerzett az Everton a Premier League-ben, de nem lehet elégedetlen a West Brom elleni 0-0-s döntetlen után. A Goodison Parkban megrendezett hétfő esti bajnokin a hazaiak 11-est is hibáztak a 44. percben, a belga Mirallas révén. A volt ferencvárosi Muhamed Besic a 79. percig volt a pályán. Íme, az összefoglaló!

Anglia: Megvan Gera volt csapatának új edzője

Feltöltve: 2015, január 2 - 14:24

A Stoke City és a Crystal Palace volt trénerét, Tony Pulist szerződtette vezetőedzőnek a West Bromwich Albion, amely a kiesés elől menekülő csapatok egyike az angol labdarúgó Premier League-ben.

Videó: Üvöltéssel próbált szerelni az MU védője

Feltöltve: 2014, október 21 - 16:09

Miután lábbal már nem érte utol, hangjával próbálta meg megzavarni a West Brom támadóját, Berahinót a Manchester United brazil védője, Rafael. Az üvöltés nem járt eredménnyel, a csatár belőtte a ziccerét a hétfői, 2-2-s bajnokin Birminghamben.

Videó: 526 perce nem lőtt gólt egy csapat Angliában

Feltöltve: 2014, szeptember 28 - 19:05

8 órája és 46 perce eredménytelen az újonc Burnley a Premier League-ben, ez vasárnap is három pontjába került a csapatnak, a West Bromwich Albion 4-0-ra ütötte ki a vendégeket Birminghamben. Íme Dawson gólja, Berahino duplája és Dorrans találata videón!

Gera Zoltán elbúcsúzott a West Bromwich Albiontól

Feltöltve: 2014, május 19 - 12:35

A hivatalos klubhonlapon köszönt el a klubtól és a szurkolóktól Gera Zoltán. A magyar válogatott középpályás két részletben összesen hét évet töltött el a Premier League-csapatnál, amelynek elmondása szerint örökké hálás lesz. A 35 éves játékos összesen 191 mérkőzésen viselhette a WBA mezét.

Eldőlt: Gera elhagyja a WBA-t

Feltöltve: 2014, május 16 - 21:05

A West Bromwich Albion a hivatalos honlapján tudatta a szurkolóival, hogy több játékosa is elhagyja a klubot, köztük van a klub magyar futballistája, Gera Zoltán is. A középpályás honlapunknak nemrégiben adott interjújában elmondta, tervei szerint továbbra is Angliában, és továbbra is az élvonalban futballozik majd, de egyelőre nem lehet pontosan tudni, melyik lesz Gera következő csapata.

Geráék edzője 4 hónap után távozik - hivatalos

Feltöltve: 2014, május 12 - 18:28

Közös megegyezéssel szerződést bontott Pepe Mel menedzser és a Gera Zoltánt is foglalkoztató West Bromwich Albion hétfőn. A spanyol szakember mindössze négy hónapot dolgozhatott a birminghami klubnál.

Rossz hír: Gera nem játszhat már ebben az idényben

Feltöltve: 2014, május 8 - 12:05

A jelek szerint sajnos Gera Zoltán számára véget ért a bajnoki idény, edzője, Pepe Mel ugyanis szinte lehetetlennek nevezte, hogy a magyar középpályás ott legyen a Stoke City ellen, vasárnapi idényzárón a pályán. A magyar középpályás elméletileg a szerdai, Sunderland elleni találkozón játszhatott volna újra a West Bromwich Albionban, de ez a visszatérése is elmaradt, és nagyon úgy tűnik, hogy legközelebb már csak a nyár végén láthatjuk újra hivatalos klubmeccsen játszani a légióst.

Szinte már bajnok a Manchester City - videó!

Feltöltve: 2014, május 7 - 22:41

Bár a második félidő közepéig gól nélküli döntetlenre állt a Manchester City-Aston Villa angol bajnoki, Edin Dzeko kétszer is beköszönt, majd Jovetic is, a City így 4-0-ra nyert, és már csak egy lépésre van a bajnoki címtől.

Videó: Fejesgóllal maradt versenyben az Arsenal a dobogóért

Feltöltve: 2014, május 4 - 16:42

A francia Olivier Giroud a 14. percben született fejesgóljával 1-0-ra nyert az Arsenal vasárnap az egyelőre még Gera Zoltán nélkül felálló West Bromwich Albion ellen, így versenyben maradt a dobogóért a Premier League-ben.

Gerának túl korai az Arsenal-meccs - a jövő héten térhet vissza

Feltöltve: 2014, május 2 - 11:14

Sajtóhírek szerint a jövő heti, Sunderland elleni bajnokin állhat ismét csapata rendelkezésére Gera Zoltán, aki április 5-én, a Norwich City ellen szenvedett izomsérülést. Bár a magyar középpályás felépülése a megfelelő ütemben haladt, az e hétvégi, Arsenal elleni találkozó még túl korán jött a légiósnak az angolok szerint.

Gera négy hetet hagy ki

Feltöltve: 2014, április 9 - 20:14

Gera Zoltánt sérülés miatt kellett lecserélni angliai együttese, a West Bromwich Albion legutóbbi bajnoki mérkőzésén. Mint arról korábban beszámoltunk, a magyar futballistának izomsérülése van, az angol klub honlapja szerint 4 hetet kell majd kihagynia a futballistának.