Rayo Vallecano

Kiesett Megyeri csapata a spanyol élvonalból - az utolsó meccsek eredményei

Feltöltve: 2016, május 15 - 23:24

Az egy találkozón sem védő Megyeri Balázs klubja, a Getafe, illetve a szintén madridi Rayo Vallecano sem tudott megkapaszkodni a La Ligában az utplsó forduló vasárnapi meccsein. A Levante mellett ez a két csapat búcsúzott, a Sporting Gijón viszont a Villarreal elleni bravúrral bennmaradt.

Az Atlético is hozta a kötelezőt - videó

Feltöltve: 2016, április 30 - 22:05

A spanyol bajnokság 36. fordulójában az Atlético Madrid Antoine Griezmann 55. percben szerzett góljával - egy perccel a beállását követően talált be - hazai pályán 1-0-ra legyőzte a Rayo Vallecanót.

A sírból jött vissza a Real a Rayo ellen - videó

Feltöltve: 2016, április 23 - 18:09

A spanyol bajnokság 35. fordulójában a Real Madrid Cristiano Ronaldo hiányában már kétgólos hátrányban is volt a Rayo Vallecano otthonában, végül azonban Zinedine Zidane együttese Bale duplájával és Vazquez találatával 3-2-re győzni tudott.

Messi-tripla, a Barca ötösre vizsgázott a Rayo ellen - videó

Feltöltve: 2016, március 3 - 23:58

A spanyol bajnokság 27. fordulójában a Barcelona 5-1-re győzött a Rayo Vallecano otthonában. A katalánok számára Ivan Rakitic szerezte meg a vezetést, majd ezt követően Lionel Messi háromszor is eredményes volt, a végeredményt pedig Arda Turan gólja állította be.

Videó: A legvégén húzta be a három pontot az Atlético

Feltöltve: 2015, december 30 - 21:08

A spanyol bajnokság 17. fordulójában az Atlético Madrid nagy hajrát produkált a Rayo Vallecano otthonában. A 87. percig 0-0-ra állt a találkozó, végül azonban Angel Correa és Antoine Griezmann is betalált, így 2-0 lett a vége a matracosok javára.

Megszegte a Real Madrid a foci egyik alapszabályát

Feltöltve: 2015, december 22 - 08:13

Mint ismert, a hétvégén a Real Madrid valósággal földbe döngölte a Rayo Vallecano-t. A brit Sky Sport egy szakértője szerint azonban a madridiak megszegtek egy íratlan szabályt.

Felejthetetlen Real Madrid-meccs: 1-2-ről 10-2 - videó!

Feltöltve: 2015, december 20 - 19:02

Az utóbbi évek talán leghihetetlenebb forgatókönyvét hozta a Real Madrid és a Rayo Vallecano vasárnapi spanyol bajnokija: a vendégek a 3. percben már gólt kaptak, de 0-1 után fordítani tudtak már a 12. percben. Azonban kaptak két piros lapot is a 14. és a 28. percben, a Real brutálisan kihasználta a kettős emberfórt, és a mesternégyest szerző Bale vezetésével 10-2-re(!) győzött. Benzema triplázott, Cristiano Ronaldo pedig kétszer volt eredményes.

Megyeri újra védheti a Getafe kapuját

Feltöltve: 2015, december 16 - 17:12

A Getafe magyar kapusa, Megyeri Balázs szerda este újfent a kezdőben kap majd szerepet a Rayo Vallecano elleni spanyol kupameccsen, és habár kétgólos hátrányból kell továbbjutnia a csapatának, a hálóőr a saját érdekében is reméli, hogy ez sikerülni fog.

A hajrában fordítva gyűjtötte be a három pontot a Villareal - videó

Feltöltve: 2015, december 6 - 19:36

A spanyol bajnokság 14. fordulójában nehezen nyert a Villareal. Az első félidő végén került hátrányba a "Sárga Tengeralattjáró", végül Bakambu duplájával győzni tudtak (a 69. és a 80. percben esett a két gól). A Villareal így az 5., a Rayo Vallecano pedig 15. helyen áll.

Videó: Neymar mesternégyesével ütötte ki ellenfelét a Barca

Feltöltve: 2015, október 17 - 23:21

A Rayo Vallecano elleni bajnoki találkozó elején hátrányba került a Barcelona, Neymar azonban káprázatos teljesítményt nyújtott és egy mesternégyessel járult hozzá a fordításhoz, amelynek végül 5-2 lett a vége. Nézd meg a gólokat videón!

Lecsukhatják a száguldozó spanyol játékost

Feltöltve: 2015, szeptember 5 - 07:30

Súlyos gyorshajtáson érték a Rayo Vallecano labdarúgóját, Antonio Amayát.

C.Ronaldo-gól, de Casillas nyerte a meccset a Realnak - videó

Feltöltve: 2015, április 9 - 08:40

2-0-ra győzött a Rayo Vallecano otthonában a Real Madrid, ezzel újra négy pont a hátrány a Barcelona mögött a spanyol bajnokság tabelláján. A szerdai meccsen ismét betalált Cristiano Ronaldo, de a blancók hőse a remek formában védő Iker Casillas volt. A második gólt James Rodriguez jegyezte.

A spanyol liga új hőse: "A Fradi-Újpestet semmi pénzért nem hagynám ki"

Feltöltve: 2015, március 10 - 17:46

Alig 10 napja Alberto Bueno, a Rayo Vallecano csatára 15 perc alatt lőtt négy gólt a Levanténak, amire még Lionel Messi és Cristiano Ronaldo sem volt képes korábban a spanyol bajnokságban. A támadó a Sport TV-nek "magyar kapcsolatairól" és nevelőklubjáról, a Real Madridról is beszélt többek között, az NB I kapcsán például elárulta, hogy a Ferencváros valamennyi mérkőzését igyekszik megnézni, az Újpest elleni derbit pedig semmi pénzért nem hagyná ki.

Messi-tripla 12 perc alatt, Barca-hatos, megelőzték a Realt - videó

Feltöltve: 2015, március 8 - 14:56

Átvette a vezetést a Barcelona a spanyol bajnokságban, a katalánok a vasárnap délben kezdődött bajnokijukon 6-1-re verték a Rayo Vallecanót, ezzel kihasználták az eddigi éllovas Real Madrid szombati botlását. A gránátvörös-kékek legjobbja ezúttal is Lionel Messi volt, az argentin csillag mesterhármast szerzett és adott egy gólpasszt a végén a duplázó Suáreznek. A játékvezető mindkét csapatból kiállított egy-egy játékost, a Barca az 54. percben került emberelőnybe, Dani Alves pedig a hajrában kapott piros lapot.

Videó: Nem hibázott az Atlético a szomszéd ellen

Feltöltve: 2015, január 24 - 22:48

Az Atlético Madrid 3-1-re győzött hazai pályán a "külvárosi kistestvér", a Rayo Vallecano ellen. Nézd meg a gólokat!

Videó: Rácsúszott edzőjére a spanyol bekk

Feltöltve: 2014, december 23 - 13:31

Nagy igyekezetében rácsúszott edzőjére Paco Jemezre Quini, a Rayo Vallecano játékosa az Espanyol elleni bajnokin (1-3).

Videó: A sírból tért vissza a Valencia a hihetetlen kupameccsen

Feltöltve: 2014, december 16 - 23:46

Óriási, nyolcgólos meccs (4-4) után, 6-5-s összesítéssel jutott tovább a spanyol Király Kupában a Rayo Vallecano ellen a Valencia, amely a hajrában ráadásul tíz emberrel játszott. A Denevérek 3-1-s, majd 4-2-s hátrányból is visszakapaszkodtak.

Videó: Pepe saját kapusát rúgta fel az ellenfél gólja előtt

Feltöltve: 2014, november 11 - 09:48

Hatalmas hiba, egy eladott labda előzte meg a Real Madrid Rayo Vallecano ellen (5-1) kapott gólját. Pepe próbálta korrigálni a társ hibáját, de az ellenfél helyett saját kapusát, Keylor Navast rúgta fel.

A Real Madrid sima ötössel állt vissza az élre - videó

Feltöltve: 2014, november 8 - 22:47

A Real Madrid sima, 5-1-es győzelmet aratott hazai pályán a Rayo Vallecano ellen a spanyol bajnokságban, ezzel visszavette az első helyet a délutáni mérkőzését megnyerő Barcelonától. A blancóknál Gareth Bale, Sergio Ramos, Toni Kroos, Karim Benzema és Cristiano Ronaldo volt eredményes. Nézd meg a gólokat!

Nem tudott győzni a rajton a címvédő Atlético - videó

Feltöltve: 2014, augusztus 26 - 08:23

A Barcelona és a Real Madrid után az Atlético nem állt be a sorba, a címvédő nem tudta győzelemmel kezdeni a bajnokság 2014/2015-ös kiírását. Az eltiltott Diego Simeone együttese 0-0-s döntetlenre végzett a Rayo Vallecano otthonában a nyitó kör utolsó összecsapásán. A játék képe alapján az iksz abszolút reálisnak mondható.