Távozik az NB I-ről lemaradt csapat edzője - két komoly jelölt van

Feltöltve: 2016, június 8 - 17:57

Mihalecz István nem marad az NB II harmadik helyén végzett Zalaegerszeg vezetőedzője. A szakember visszatér a klub utánpótlásába. Honlapunk információi szerint a posztra jó esélye van a korábbi ZTE-sikeredzőnek, Bozsik Péternek, valamint Bekő Balázsnak.

Újra NB I-es edző lett Pintér Attila - feljutott a Mezőkövesd!

Feltöltve: 2016, június 5 - 20:04

Feljutott az OTP Bank Ligába a Mezőkövesd csapata, amely a másodosztály utolsó, vasárnapi játéknapján 4-0-ra győzte le hazai pályán a Dunaújvárost, így az üldöző, és az özönvízszerű eső miatt félórával később kezdő (és 5-0-s győzelmet arató) ZTE minden esélyét elveszítette az utolérésére. Pintér Attila csapata már az 1. percben vezetést szerzett, majd kiütötte ellenfelét. A matyóföldiek két évet követően szerepelhetnek ismét a legjobbak között.

Özönvíz miatt csúszik az NB II-es kulcsmeccs kezdése

Feltöltve: 2016, június 5 - 18:21

18 órakor egy kivétellel elkezdődtek a Merkantil Bank NB II 30. fordulójának mérkőzései, de Zalaegerszegen az özönvíz közbeszólt.

NB II: Estére NB I-es lehet Pintér Attila csapata

Feltöltve: 2016, május 29 - 13:23

Ma este kerül sor az NB II-es bajnokság utolsó előtti fordulójára. Az már korábban eldőlt, hogy a Gyirmót feljutott, a ZTE és a Mezőkövesd azonban nagy harcot vív az élvonalba kerülésért. Könnyen lehet azonban, hogy ma minden eldől: ha a kövesdiek nyernek Siófokon, a Zalaegerszeg pedig pontokat hullajt az utolsó kilenc meccsét megnyerő Soroksár ellen, Pintér Attila csapata egy fordulóval a szezon vége előtt feljut.

NB II-es gólkirály-jelöltet igazolna a Loki

Feltöltve: 2016, május 25 - 13:22

A csakfoci.hu információi szerint Daru Bence iránt NB I-es klubok érdeklődnek, többek között a támadót kereső Debrecen is. A 21 éves zalaegerszegi csatár jelenleg 17 találattal vezeti az NB II góllövőlistáját.

A két leggyilkosabb magyar csatár ott lehet az Eb-n

Feltöltve: 2016, május 20 - 15:24

Az elmúlt 10 év, az NB I-ben leghatékonyabb, azaz a legjobb gól/perc mutatójával rendelkező magyar támadója Nikolics Nemanja és Németh Krisztián, akik mindketten jó eséllyel ott lesznek majd a válogatottal a nyári Európa-bajnokságon - derül ki az egyik nemzetközi fociportál kimutatásából. Az élmezőnyben több korábbi gólkirály is helyet kapott, az aktív NB I-es játékosok közül azonban csak ketten szerepelnek a legjobbak között.

NB II: Nyolc edzőt is eltiltottak - "Klopp nálunk fél évet kapna"

Feltöltve: 2016, május 19 - 13:42

Hihetetlen eltiltás hullám söpört végig az NB II-ben az utolsó 3 hétben. A Fegyelmi Bizottság összesen 14 mérkőzésre szóló eltiltást szabott ki az elmúlt három fordulót követően a kluboknál dolgozó szakembereknek, stábtagoknak. Mi történik az NB II-ben: bekeményített a fegyelmi bizottság vagy a kispadok viselik nehezen az izgalmakat? Az egyik érintett annyit mondott, hogy hasznos lenne a bajnoki hajrában a második vonalban is a tapasztaltabb játékvezetők bevetésére, míg egy másik szakember szerint Jürgen Kloppot nálunk fél évre tiltanák el.

MLSZ: Fizet a Diósgyőr, az MTK és a Tatabánya is - a ZTE edzőjét eltiltották

Feltöltve: 2016, május 18 - 17:23

Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága (FEB) május 18-i ülésén több NB II-es és NB III-as csapatot is megbüntetett. A legtöbbet - 300 ezer forintot - a harmadosztályú Tatabányának kell fizetnie szurkolóinak becsmérlő, hátrányosan megkülönböztető magatartásáért. Mihalecz István, az NB I-re hajtó ZTE vezetőedzője egy meccses eltiltást kapott.

A ZTE távolabb az NB I-től: ezen a bírói ítéleten múlhat a feljutás - videó

Feltöltve: 2016, május 15 - 09:50

Az NB II 27. fordulójában a feljutásért harcoló ZTE hazai pályán csak 1-1-es döntetlent ért el a Szegeddel szemben. Mivel a Mezőkövesd legyőzte a Szigetszentmiklóst, Pintér Attila együttese átvette a második helyet, amely a szezon végén majd NB I-et ér. A zalaegerszegiek egy elmaradt 11-est kérnek számon a játékvezetőn, ráadásul az eset a 91. percben történt, így igencsak indulatosan reklamáltak a hazaiak.

Gerinchúzódás, bordatörés - sérültek és sportszerű jelenet a magyar szurkolók balesete után

Feltöltve: 2016, május 9 - 08:53

Három drukker sérült meg súlyosabban az NB II-es Gyirmót drukkereinek vasárnapi buszbalesetében, a klub pontos tájékoztatást is adott a szurkolók állapotáról. És arról is beszámolt, milyen sportszerű jelenet játszódott le a győri csapat ZTE elleni rangadóján, amely a 3-0-s vereség ellenére így pozitív élményt is jelentett a listavezetőnek.

Elnapolták a bajnokavatást az NB II-ben - videó

Feltöltve: 2016, május 8 - 17:04

Két vereség és közben egy edzőváltás után, épp a másodosztály legjobb csapata, a Gyirmót ellen támadt fel a ZTE és 3-0-ra verte a listavezetőt. Daru az első félidő végén szerzett vezetést, Városi remek gólpasszát követően, majd Wittrédi a második játékrész közepén duplázta meg a zalai előnyt. Bár a hazaiak Króner kiállítását követően tíz emberre fogyatkoztak, Babati emberhátrányban is betalált egy látványos, üres kapus találattal. Győzött a második helyen álló Kisvárda is, de mint ismeretes, ők a zalaiakkal ellentétben nem juthatnak fel licenc hiányában az NB I-be.

Csank a menesztéséről: "Nem lepett meg, én nem hibáztam"

Feltöltve: 2016, április 26 - 09:49

Az NB II-ben feljutó helyen álló Zalaegerszeggel hétfőn szerződést bontó Csank János nem érzi, hogy sikertelen lett volna a kispadon, szerinte nem hibázott, de nem is lepte meg a döntés, amelyet nehezítő körülmények is megelőztek, márpedig szerinte "ha egy edző kér valamit, azt meg kell adni". Ágoston Zoltán ügyvezető szerint bosszantó, hogy szakítaniuk kellett a trénerrel, de új impulzust akartak adni a csapatnak, amellyel így is szeretnének feljutni az NB I-be.

NB II: Már nem Csank a feljutó helyen álló ZTE edzője

Feltöltve: 2016, április 25 - 16:50

A csakfoci.hu információi szerint menesztette posztjáról Csank Jánost a Zalaegerszeg együttese, annak ellenére, hogy a ZTE jelenleg feljutó helyen áll a Merkantil Bank NB II-ben. Igaz, a kék-fehérek utóbbi öt meccsükből csak kettőt nyertek meg, a hétvégén pedig meglepetésre simának mondható, 3-1-s vereséget szenvedtek Szolnokon. Egy ultimátum is áll a háttérben. Hírünket hivatalosan is megerősítették a klubtól.

NB II: Hatot vágott a Gyirmót, megverték a ZTE-t

Feltöltve: 2016, április 23 - 21:09

Az NB II 24. fordulójában a listavezető Gyirmót 6-0-ra győzte le a Vác csapatát, míg a Zalaegerszeg kissé váratlan, 3-1-es vereséget szenvedett a Szolnok otthonában.

NB II: Visszavette a második helyet a ZTE

Feltöltve: 2016, április 17 - 20:51

1-0-ra győzött Városi Viktor góljával a ZTE a Sopron ellen, a Merkantil Bank NB II 23. fordulójában, így visszavette a második helyet a táblázaton a Mezőkövesdtől.

Közleményt adott ki a ZTE két vereség miatt

Feltöltve: 2016, március 23 - 17:03

A szombati vereség egyaránt fájdalmas volt mind a csapat, mind a szurkolók, mind a vezetés számára - írja a ztefc.hu. Ágoston Zoltán ügyvezető értékelte a kialakult helyzetet.

NB II: Csank csapata közelebb az NB I-hez - három tizenegyes is volt a meccsen

Feltöltve: 2016, március 11 - 21:19

Az NB II 19. fordulójának nyitómérkőzésén idegenben, a Dunaújváros ellen nyert a Csank János által vezetett Zalaegerszeg.

Devecseri pókfocis gólja döntött az NB II-es rangadón - videó

Feltöltve: 2016, március 7 - 11:45

Hiába játszott majdnem egy teljes félidőt emberelőnyben a ZTE, kikapott hazai pályán 1-0-ra a Mezőkövesd elleni NB II-es rangadón. A matyóföldiek a magyar válogatott védő, Devecseri Szilárd egészen furcsa mozdulattal szerzett vezetést a vendégeknek az első félidőben, de a fordulás után másodpercekkel Frőhlich megkapta a második sárgáját. A zalaiak azonban végül csak két kapufáig jutottak, Dombó pedig remekül védett, így a kövesdiek feljöttek a 4. helyre a táblázaton. Nézd meg az összefoglalót, és benne 1:48-tól a gólt!

NB II: Pintér csapata 10 emberrel és pókfocis góllal nyert rangadót

Feltöltve: 2016, március 6 - 21:19

Ex-kapitányok csatája: Csank elütheti a feljutástól Pintér csapatát

Feltöltve: 2016, március 6 - 10:56

Akár a feljutásról is dönthet a ma 18:00 órakor kezdődő Zalaegerszeg - Mezőkövesd bajnoki mérkőzés a másodosztályban. A Csank János vezette ZTE jelenleg az NB I-es tagságot érő második helyen áll, a szintén az élvonalba igyekvő kövesdiek Pintér Attila vezetésével egyelőre hét pontos hátrányban vannak, és egy esetleges vereséggel szinte elszállnának a feljutásai esélyei.