Hertha BSC

Nem jött össze Dárdai vágya, Husztiékra dráma után osztályozó vár - eredmények

Feltöltve: 2016, május 14 - 17:28

Dárdai Pál csapata döntetlent játszott a Mainz otthonában, így a Hertha a 7. helyen zárta a Bundesligát, így selejtezőre kényszerül az Európa Ligában. Kleinheisler László csapata, a Werder nagy izgalmak után tudott nyerni a Frankfurt ellen, így Huszti Szabolcsék csúsztak az osztályozós helyre.

Bundesliga: Bajnok a Bayern, tovább zuhan a Hertha

Feltöltve: 2016, május 7 - 17:38

A Bundesliga 33. fordulójában a Bayern München 2-1-re legyőzte az Ingolstadt csapatát, így története során 26. alkalommal mondhatja magát bajnoknak. A Dárdai Pál irányította Hertha BSC hazai pályán 2-1-re kikapott a Darmstadtól, így a magyar tréner együttese visszacsúszott a 6. helyre. Az Eintracht Frankfurt Huszti Szabolccsal végig a soraiban 1-0-ra legyőzte a Dortmundot, Szalai Ádám a 76. percben csereként állt be a Hannoverbe, Kleinheisler Lászlót pedig nem nevezte a Werder Bremen.

Bundesliga: Dárdaiék leszorultak a BL-helyekről, Huszti gólpasszt adott

Feltöltve: 2016, április 30 - 20:23

A Bundesliga 32. fordulójában a Dárdai Pál irányította Hertha BSC 2-1-es vereséget szenvedett a Bayer Leverkusen elleni rangadón, így a berliniek leszorultak a Bajnokok Ligája indulást jelentő első négy helyről. A Bayern München hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a Mönchengladbach együttesével, így két körrel a vége előtt egyelőre még nem mondhatja bajnoknak magát, mivel a rivális Dortmund könnyedén (5-1) verte a Wolfsburgot. Az Eintracht Frankfurt Huszti Szabolccsal végig a soraiban 2-1-re legyőzte a Darmstadt csapatát - a magyar légiós a 83. percben gólpasszt adott -, míg a Hannover 3-1-re kikapott a Schalkétól, Szalai Ádám a 76. percben állt be.

Bundesliga: Szalai-gólpassz, Dárdaiék egy félidőn át féken tartották a Bayernt - videó

Feltöltve: 2016, április 23 - 17:27

A Bundesliga 31. fordulójában a Dárdai Pál irányította Hertha BSC hazai pályán 2-0-ra kapott ki a listavezető Bayern Münchentől. A Dortmund 3-0-ra győzött a Stuttgart otthonában, míg a Hannover Szalai Ádámmal végig a soraiban - a magyar csatár gólpasszt adott - 2-2-es döntetlent játszott az Ingolstadttal.

Kiakadtak a Dortmundnál Dárdaira - ezt küldik neki

Feltöltve: 2016, április 21 - 18:05

Nem aratott túlzottan nagy sikert a Dortmundnál Dárdai Pálnak a Német Kupa-elődöntő előtt tett nyilatkozata, amelyben azt ecsetelte, hogy milyen órát vesz majd magának, ha a Hertha bejut a fináléba. A sárga-feketék ügyvezetője, Hans-Joachim Watzke reagált a magyar tréner szavaira, és arról is beszélt, hogy mit küld majd vigaszdíjul a berliniek szakvezetőjének.

Dárdaiék elbuktak a berlini álom kapujában - videó

Feltöltve: 2016, április 20 - 22:32

A Dárdai Pál vezette Hertha BSC hazai pályán 3-0-ra kikapott a Dortmundtól, így nem jutott be a Német Kupa döntőjébe. A fináléban a Bayern Münchennel meccselnek majd a sárga-feketék.

Dárdai fia remek gólpasszal segítette kupadöntőhöz a Herthát - videó

Feltöltve: 2016, április 20 - 17:13

A Hertha BSC U17-es csapata 2-0-ra győzött a Berliner SC elleni fiatalok számára kiírt Német Kupa elődöntőben. A második találatot a felnőtt gárda magyar trénerének, Dárdai Pálnak a fia készítette elő. (A videón 2.30-tól)

Nagy hírt kapott Dárdai: kidőlt a Dortmund gólgyárosa

Feltöltve: 2016, április 19 - 18:25

A Dortmund hivatalos közösségi oldalán jelentette be, hogy a csapat gólgyárosa, Pierre-Emerick Aubameyang nem léphet pályára a Hertha BSC elleni, szerdai Német Kupa-elődöntő találkozón.

Bundesliga: Dárdaiék lecsúsztak a dobogóról, rangadót nyert a Bayern

Feltöltve: 2016, április 16 - 20:28

A Bundesliga 30. fordulójában a Bayern München 3-0-ra verte a Schalke együttesét. A Dárdai Pál irányította Hertha BSC 2-1-re kikapott a Hoffenheimtől, és mivel a rivális Bayer Leverkusen győzni tudott, a magyar tréner csapata lecsúszott a dobogóról. Huszti Szabolcs végigjátszotta a Frankfurt meccsét, Kleinheisler László pedig ezúttal nem lépett pályára a Werder Bremen színeiben.

Dárdai nem örül a Dortmund EL-kiesésének - Pool-drukkereket akar a kupában

Feltöltve: 2016, április 16 - 15:16

A Német Kupa elődöntőjére készülő Dárdai Pál nem örül annak, hogy a Dortmund hétközben kiesett az Európa Ligából. A Hertha BSC magyar vezetőedzője amondó, a dortmundi játékosok nem bírták el a nyomást a Liverpool ellen, és olyan szurkolást szeretne a kupameccsen, mint amilyet az angol drukkerek produkáltak az Anfield Road-on.

Dárdai: "A BL-ről nem kell beszélnünk" - jóvátennék az ötgólos vereséget

Feltöltve: 2016, április 7 - 17:24

A Dárdai Pál irányította Hertha BSC a Szalai Ádámot is foglalkoztató Hannovert fogadja a hétvégén a Bundesligában, amely a magyar tréner szerint jó lehetőséget nyújt arra, hogy kijavítsák az elmúlt fordulóban elszenvedett ötgólos vereséget. A szakember hozzátette, csapata céltudatosan áll a bajnoki hajrához, a Bajnokok Ligájáról viszont úgy véli, hogy nem kell most beszélniük.

Hertha: Dárdait ajánlatokkal bombázzák - így reagált

Feltöltve: 2016, március 24 - 18:24

A Hertha BSC vezetőedzője, Dárdai Pál elmondta, néha ő is meglepődik azon, hogy mennyi ajánlatot kap más kluboktól, ezeket azonban az egyik fülén be, míg a másikon kiengedi. A magyar tréner elmondása szerint ha eljön az ideje, magától feláll majd a kispadról, valamint úgy véli, csapata számára a Német Kupa-döntő nagyobb jelentőséggel bírna a Bajnokok Ligája kvalifikációnál.

Dárdai újdonsült "apaként" ünnepelhette a tegnapi győzelmét - fotók

Feltöltve: 2016, március 20 - 08:30

Dárdai Pál tegnap az Ingolstadt elleni bajnoki (2-1-re nyert a Hertha) előtt örökbe fogadott egy lajhárt a berlini állatkertben. Erről egy oklevelet is kapott. A lajhár, pontosabban lajhármedve neve Rajath, íme a fotók!

Bundesliga: Dárdaiék nagyot léptek a Bajnokok Ligája felé

Feltöltve: 2016, március 19 - 21:41

A Bundesliga 27. fordulójában a Dárdai Pál irányította Hertha BSC 2-1-es sikert aratott az Ingolstadt ellen, így magabiztosan tartja a 3. helyét a tabellán. A Bayern München egy góllal verte a Köln csapatát, míg Kleinheisler László ezúttal nem kapott lehetőséget a Werder Bremen találkozóján. Huszti Szabolcs 82 percet játszott az Eintracht Frankfurt színeiben, amely 1-0-ra győzte le Hannovert, Szalai Ádám csereként állt be a 77. percben.

Elárulták: ezért sikeres idén Dárdai Herthája

Feltöltve: 2016, március 19 - 15:56

A Hertha BSC idén eddig rendkívül sikeres szezont fut a Bundesligában, Dárdai Pál csapata jelenleg a dobogó alsó fokán áll a német bajnokságban. A berliniek kapusedzője, Petry Zsolt ennek kapcsán elmondta, mi állhat a gárda sikeressége mögött.

Dárdai a jövőjéről: "Szívesen irányítanám újra a válogatottat egy Eb-n vagy egy vb-n"

Feltöltve: 2016, március 16 - 18:01

Negyvenezer nézőt kíván magának negyvenedik születésnapjára Dárdai Pál, a Hertha BSC vezetőedzője. A magyar tréner arról is beszélt, a jövőben szívesen irányítaná újra a magyar válogatottat, egy Eb-n vagy akár egy világbajnokságon.

Dárdai: Még 8 meccs? Legyen inkább 10! - a kupadöntővel is tervez

Feltöltve: 2016, március 15 - 18:25

A Hertha BSC továbbra is a harmadik helyen áll a Bundesligában, a gárda magyar vezetőedzője, Dárdai Pál szerint azonban együttesének nem csak a bajnokságra kell koncentrálnia. A tréner amondó, a hátralévő nyolc forduló mellett ő további két meccsel számol, szeretne ugyanis ott lenni csapatával a Német Kupa berlini fináléjában is.

Videó: Dárdai eksztázisban ünnepelte a gólt - az arcán minden ott volt

Feltöltve: 2016, március 12 - 11:29

Mint ismert, a Hertha BSC 2-0-ra verte a Schalkét, ezzel nagy lépést tett a Bajnokok Ligája felé. Vedad Ibisevic szerezte az első találatot, Dárdai Pál reakciója megmutatta, milyen fontos is volt az csapata számára. A magyar edző "Fussball!" kiáltásokkal jelezte, hogy tetszett neki, amit lát.

Bundesliga: Bayern-blama, Dárdaiék legyőzték Huszti csapatát - videó

Feltöltve: 2016, március 2 - 23:00

A Bundesliga 24. fordulójában a Bayern München hazai pályán 2-1-es vereséget szenvedett a Mainz együttesétől, míg a Dárdai Pál vezette Hertha BSC 2-0-ra legyőzte a Huszti Szabolcsot 71. percig a soraiban tudó Eintracht Frankfurtot. Nyert a Dortmund is, Kleinheisler László pedig perceket kapott a Werder Bremen bravúros sikerrel záruló mérkőzésén.