Udinese

Balogh csapata bennmaradt, góllal búcsúztak a csatárikonok - olasz eredmények

Feltöltve: 2016, május 15 - 23:02

Véget értek a Serie A küzdelmei. Az utolsó, vasárnapi mérkőzéseken eldőlt, hogy a Verona és a Frosinone mellett a Carpi köszönt el az élvonaltól, miután hiába verte idegenben az Udinesét (Antonio Di Natale góllal búcsúzott), a Palermo (Balogh Norbert a kispadon ült) kapaszkodott meg 3-2-s sikerével a legjobbak között. Miroslav Klose (Lazio) is góllal köszönt el Olaszországtól, igaz, csapata négyet kapott hazai pályán a Paulo Sousa vezette Fiorentinától.

Durván megbüntették az idegrohamot kapott Higuaínt - videó

Feltöltve: 2016, április 5 - 15:37

Négy mérkőzésen nem játszhat és még egy 20 ezer eurós büntetést is be kell fizetnie a Napoli argentin támadójának, a Serie A legjobb gólvágójának, Gonzalo Higuaínnak, aki kiállítását követően valóságos ámokfutást rendezett az Udinese elleni bajnokin.

Serie A: Óriásit bukott a Napoli, a Juve már 6 ponttal vezet - videó

Feltöltve: 2016, április 3 - 14:31

Az olasz bajnokság 31. fordulójának első vasárnapi mérkőzésen a bajnoki címre törő Napoli meglepetésre 3-1-re kikapott a kiesés ellen küzdő Udinese otthonában. Bruno Fernandes szépségdíjas gólt szerzett ollózva. Mivel a Juventus szombaton, hazai pályán legyűrte az Empolit, Allgeri csapata már 6 pontos előnnyel vezeti a Serie A-t.

Megvan a 19. edzőváltás a Serie A idényében

Feltöltve: 2016, március 15 - 11:20

Menesztették posztjától Stefano Colantuonót, az olasz labdarúgó-bajnokságban kiesés ellen küzdő Udinese vezetőedzőjét.

10/10! – Robog a Juve, az új edzővel is botlott a Roma

Feltöltve: 2016, január 17 - 18:23

Zsinórban tizedik bajnokiját is megnyerte a címvédő Juventus a Serie A-ban, a torinóiak szűk félóra alatt lerendezték udinei mérkőzésüket, és végül 4-0-ra kiütötték a bő egy órát emberhátrányban futballozó ellenfelüket. Hiába tért vissza a közönségkedvenc Luciano Spalletti az AS Roma kispadjára, a fővárosiak pontokat hullajtottak el otthon a nyeretlen sereghajtó Verona ellen. Olasz eredmények, videók!

Nem bírt a Milan a kiscsapattal - olasz bajnokság, vasárnapi eredmények

Feltöltve: 2015, december 6 - 18:24

A Serie A 15. fordulójának utolsó mérkőzésén a Milan az újonc Carpihoz látogatott. Bár domináltak, több helyzetük volt, de nem tudtak betalálni, így némi meglepetésre 0-0-át játszottak a Carpi ellen. Ezzel a hazaiak az utolsó előtti helyen maradtak, míg a Milan a 8., lőtávolon belül vannak az európai kupaszereplést jelentő helyektől.
A nap meglepetését a Napoli veresége szolgáltatta, 3-2 arányban maradtak alul a Bologna vendégeként, úgy, hogy 3-0 is volt már a hazaiaknak.
A Fiorentina viszont simán nyert az Udinese ellen, így fellépett a második helyre. Szintén 3-0-ra nyert az Atalanta a Palermo ellen, míg a Chievo az utolsó pillanatokban nyert 2-0-ra a Frosinone ellen, a mérkőzésen a hosszabbításra maradt szinte minden esemény. A Verona továbbra is utolsó, ezúttal az Empoli gyűrte le őket.

A Serie A-ba is vinnék a mellőzött Kleinheislert a Vidiből

Feltöltve: 2015, november 20 - 10:07

Olasz lapértesülések szerint a Serie A-ban is felhívta magára a figyelmet az Eb-pótselejtezőkön, azaz első két válogatott meccsén nyújtott teljesítményével Kleinheisler László, a Videoton középpályása. Az egyik nagy helyi átigazolási portál szerint a jövő nyáron lejáró szerződésű, 21 éves játékost a Genoa és az Udinese is kiszemelte magának.

16 éves kapussal nyert a Milan, Juve-siker - olasz eredmények, videók

Feltöltve: 2015, október 25 - 18:32

Kezdőcsapatában a mindössze 16 éves kapussal, Gianluigi Donnarummával és több mint egy órát emberelőnyben játszva nyert 2-1-re az AC Milan a Sassuolo ellen a Serie A vasárnapi játéknapján, két nyári igazolás, Bacca és Luiz Adriano is betalált. A Juventus is nyert 2-0-ra az Atalanta ellen, a vendégek itt a 73. percben fogyatkoztak meg, Pogba a 79. percben 11-est rontott, de most ez is belefért. Eredmények, videók!

Videó: Balotelli szabadrúgásgólja is kellett a Milan győzelméhez

Feltöltve: 2015, szeptember 22 - 22:57

A Milan idegenben 3-2-re legyőzte az Udinese csapatát. A Rossoneri első gólját Mario Balotelli szerezte, az olasz csatár egy mesteri szabadrúgással vette be az ellenfél kapuját.

Videó: Kölcsöncsatár szállította a Lazio sikerét

Feltöltve: 2015, szeptember 13 - 21:01

2-0-ra győzött a Lazio az Udinese ellen vasárnap, a Serie A 3. fordulójában. A rómaiak mindkét gólját az AC Milantól kölcsönkapott Alessandro Matri szerezte.

Videó: Sokkolták a Juventust a bajnoki rajton

Feltöltve: 2015, augusztus 23 - 20:22

Óriási meglepetésre kikapott a Juventus a hazai bajnoki rajtján: az Udinese ugyan szinte végigvédekezte a vasárnapi összecsapást, a címvédő pedig több nagy lehetőséget is kialakított, végül a vendégek örülhettek, miután Théréau 78. percben esett góljával 1-0-ra győztek Torinóban. Az összefoglaló.

Videó: Így vette vissza a Roma a második helyet

Feltöltve: 2015, május 18 - 09:14

A Roma 2-1-es győzelmet aratott hazai pályán az Udinese ellen az olasz bajnokságban, ezzel visszavette a második helyet a Laziótól. Nézd meg a gólokat!

A Lazio maradt a Roma mögött, megelőztek egy legendát - olasz eredmények

Feltöltve: 2015, május 3 - 17:22

Nem tudott nyerni az Atalanta otthonában, így nem tudta visszavenni a második helyet a Serie A tabelláján a Lazio a Romától. Győzött viszont a Fiorentina, amely így jelenleg a legnagyobb eséllyel pályázik az Európa Liga-indulást érő 5. pozícióra. Ismét betalált a kapuba az Udinese legendás támadója, Antonio Di Natale, aki ezzel már a 206. bajnoki gólját jegyezte, ezzel pedig megelőzte az örökranglista hatodik helyén a nagyszerű Roberto Baggiót. Vasárnap délutáni eredmények.

Videó: Kilenc embert gyűrt maga alá az Inter

Feltöltve: 2015, április 28 - 22:58

2-1-re győzött az Internazionale kedden este, az Udinese otthonában megvívott olasz bajnokiján. A 40. perctől emberhátrányban küzdő hazaiak még Di Natale (ki más?) góljával válaszolni tudtak Icardi 11-esére, de az újabb piros (Agyemang-Badu, 58. perc), majd Podolski találata mindent eldöntött. A milánóiak ezzel feljöttek a 7. helyre a Serie A tabelláján.

Videó: Pontot se ért a Milan fejesgólja

Feltöltve: 2015, április 25 - 19:52

A Milan 2-1-es vereséget szenvedett az Udinese otthonában az olasz bajnokságban. Nézd meg a gólokat!

11 év után távozik klubjától az olasz csatárlegenda

Feltöltve: 2015, április 25 - 14:44

Az idény végén elhagyja az Udinese csapatát Antonio di Natale, a klub élő legendája. Egyelőre nem lehet tudni, hogy mindez a csatár pályafutásának végét jelenti-e, mivel benne van a pakliban, hogy a futballista külföldön folytatja.

Videó: Lehetetlen gól döntötte el az olasz bajnokit

Feltöltve: 2015, január 26 - 22:56

Ritkán látható gól döntött az Empoli és az Udinese hétfői olasz bajnokiját, a vendégek svájci jobbhátvédje szinte lehetetlen szögből emelt-lőtt a hazai kapuba a 60. percben. Íme!

Videó: Parádés meccs, szlovák bomba, Napoli-öröm

Feltöltve: 2015, január 23 - 11:05

Egy nagyszerű meccsen, 2-2 után, 11-esekkel jutott tovább a Napoli a 68. perctől emberhátrányban futballozó Udinese ellen az Olasz Kupában. A címvédő már a rendes játékidőben is két büntetőt lőhetett, de a 3. percben Mertens csak a lécet találta el, később viszont Jorginho eredményes volt így. A meccs gólját azonban a szlovák Hamsík szerezte, a 99. percben nagyszerű bombát küldött az udinei kapuba. A 111-es párbaj során a brazil Allan rontott, így a ráadást 5-4-re nyerte meg a Napoli és a negyeddöntőbe jutott csütörtökön, ahol majd az Internazionale lesz az ellenfele. Íme a találkozó összefoglalója!

Videó: Videóbírós góllal érte be a Roma a Juventust

Feltöltve: 2015, január 6 - 15:25

A Roma 1-0-ra győzött az Udinese vendégeként az olasz bajnokságban. A fővárosiak találatánál a labda a felsőlécről a gólvonal mögé pattant, arról viszont megy a vita, hogy teljes terjedelmével áthaladt-e azon. Az alapvonali asszisztens látszólag nem jelzett gólt, a vezetőbíró viszont megadta a találatot. Talán jogosan.

Videó: Győztes helyzetből is ki tudott kapott az Inter

Feltöltve: 2014, december 7 - 23:59

Hiába vezetett az első félidő végén, mégsem tudott nyerni az Internazionale az Udinese elleni vasárnapi olasz bajnokin, sőt, a vendégek három ponttal távoztak a Giuseppe Meazza Stadionból (2-1). A milánóiak ezzel csak a 12. helyen állnak a Serie A tabelláján, 14 fordulót követően.