Genoa

Serie A: A Milan tapad az élcsapatokra - 7 forduló óta veretlen a Rossoneri

Feltöltve: 2016, február 14 - 15:27

Az AC Milan az olasz bajnokság 25. fordulójában, 2-1-re győzte le hazai pályán a Genoát. Mindez azt jelenti, hogy a Rossoneri tovább üldözi a Romát, az Intert és a Fiorentinát, ráadásul immár hét forduló óta nem lehet legyőzni Sinisa Mihajlovic csapatát.

Serie A: A Juve továbbra is ott lohol a Napoli nyakában - eredmények

Feltöltve: 2016, február 3 - 23:47

Az olasz bajnokság 23. fordulójában a Juventus hazai pályán egy öngólnak köszönhetően győzte le a Genoa csapatát, így zsinórban már 13 győzelemnél jár a Serie A-ban, amely rekord a klub történetében. A Napoli magabiztos sikert aratott a Lazio otthonában, a Milan elhozta mind a három pontot Palermóból, míg az Inter odahaza verte a Chievót. Eredmények.

Ezért küldték el Paulo Sousát a kispadtól - videó

Feltöltve: 2016, február 1 - 10:45

Játékba avatkozott a Genoa elleni olasz bajnokin (0-0) a Fiorentina szakvezetője, Paulo Sousa, ezért a bíró a lelátóra zavarta az egykori Videoton-trénert.

190 millió eurót fizetnének Neymarért, cserélhet a Juve a Milannal - nemzetközi körkép

Feltöltve: 2016, január 22 - 20:41

A Real Madrid úgy tűnik, komoly gondolhatja Neymar megszerzését, akár 190 millió eurót is fizetnének érte egyes értesülések szerint. A Juventus De Sciglioért cserébe Cacerest adná a Milannak, viszont a Dybalaért tett Barceclona-ajánlatot visszautasították. Alexander Pato ügyében nem dőlt még el semmi, négy angol csapat is hívja, míg a Bayernnél felmerült Manuel Neuer esetleges távozása, Robert Lewandowski iránt pedig továbbra is érdeklődik a PSG. Nemzetközi átigazolási hírek.

Serie A: Balogh debütált a Palermóban - 4-0-ra kikaptak

Feltöltve: 2016, január 17 - 15:29

Balogh Norbert csereként beállva 20 percet játszott a Palermóban a Genoa ellen 4-0-ra elveszített mérkőzésen. A Lokitól igazolt csatár sokat harcolt a védőkkel, a 90. percben helyzetbe került, de a kapus védett.

A Sampdoria nyerte a gólzáporos genovai derbit - videó

Feltöltve: 2016, január 5 - 23:43

A Serie A 18. fordulójában a Sampdoria 3-2-re legyőzte a Genoát a városi derbin. A kék-fehérek már három góllal is vezettek, a pályaválasztó genovaiak erejéből pedig csak a felzárkózásra futotta.

Sousáék óriási feltámadása, ritka dráma egy meccsen - olasz eredmények, videó

Feltöltve: 2015, november 22 - 18:18

2-0-s hátrányból, öt perc alatt egyenlített a Fiorentina vasárnap, hazai pályán az Empoli ellen, de a 2-2-s eredmény azt jelentette, hogy a Veronában diadalmaskodó Napoli átvette a vezetést a tabellán. Dráma csatában nyert a Genoa közben a Sassuolo ellen, az egy-egy piros lapot is hozó találkozó 94. és 95. percében esett az egyenlítő, majd a három pontot érő találat. A Lazio nem bírt otthon a Palermóval. Eredmények, videók és a Serie A 13. fordulójából!

A Serie A-ba is vinnék a mellőzött Kleinheislert a Vidiből

Feltöltve: 2015, november 20 - 10:07

Olasz lapértesülések szerint a Serie A-ban is felhívta magára a figyelmet az Eb-pótselejtezőkön, azaz első két válogatott meccsén nyújtott teljesítményével Kleinheisler László, a Videoton középpályása. Az egyik nagy helyi átigazolási portál szerint a jövő nyáron lejáró szerződésű, 21 éves játékost a Genoa és az Udinese is kiszemelte magának.

A Roma nyerte a derbit, hátrányból fordított a Juve - eredmények, videó

Feltöltve: 2015, november 8 - 18:03

Az AS Roma 2-0-s sikerével ért véget a fővárosi derbi az olasz bajnokságban, Dzeko 11-esből, Gervinho pedig egy remek akció végén volt eredményes a Lazio ellen. A címvédő Juventus 0-1 után hármat vágott az Empoli otthonában, a Genoa tíz emberrel mentett pontot, győzött a Palermo és a Sassuolo is. Serie A, vasárnap.

A felturbózott Milan is csak szenved a Serie A-ban - videó

Feltöltve: 2015, szeptember 27 - 15:07

Hiába a komoly nyári erősítések, egyelőre úgy tűnik, ebben a szezonban sem fog igazán meghatározó szerepet játszani a Serie A-ban az AC Milan. A lombardok vasárnap elszenvedték harmadik vereségüket is a bajnokságban, attól a Genoától (0-1), amely eddig csak egy sikert könyvelhetett el. A Milan ráadásul egy nyári igazolás, Romagnoli bután összeszedett két sárgája miatt több mint egy félidőt emberhátrányban játszottak.

Lépéselőnyben a Fiorentina, Luca Toni a csúcson - olasz eredmények, videó

Feltöltve: 2015, május 24 - 17:07

A Fiorentina egy győzelemre került attól a Serie A utolsó előtti fordulójában, hogy az Európa Ligában indulhasson. A lilák vasárnapi, 3-2-s palermói győzelmükkel átvették az ötödik helyet a tabellán a Genoától, így a 38. körben, hazai pályán biztosíthatják be nemzetközi indulásukat. A veterán Luca Toni (Verona) pármai duplájával a góllövőlista élére állt, már 21 gólos a szezonban. Samuel Eto’o a 91.- percben mentett pontot a Sampdoriának. Eredmények, videó.

Videó: Most épp a Roma a második legjobb olasz csapat

Feltöltve: 2015, május 3 - 14:58

Vasárnap kora délután visszavette a Laziótól a Serie A második helyét a városi rivális AS Roma: a Farkasok 2-0-ra győzték le hazai pályán a Genoát, Doumbia és Florenzi gólja így előzést eredményezett, igaz, a nagy ellenfél csak este lép majd pályára az Atalanta otthonában.

A Lazio ellen vallott a bundabotrány új koronatanúja

Feltöltve: 2015, április 30 - 07:28

Újra bajba kerülhet a Lazio az olasz fogadási botrányban. A klubra (és a Genoára) egy napokban lekapcsolt macedón gyanúsított tett terhelő vallomást. Az illető egyébként a későbbiekben még bőbeszédűbb lehet.

Elmarad a Parma bajnokija a játékosok bojkottja miatt

Feltöltve: 2015, február 28 - 09:00

Az anyagilag romokban lévő és sereghajtó Parma játékosai úgy döntöttek, hogy nem állnak ki a hétvégén a Genoa ellen, így zsinórban a második bajnokija marad el a sárga-kék csapatnak.

Higuaín visszalőtte a dobogóra a Napolit - videó

Feltöltve: 2015, január 27 - 00:10

Gonzalo Higuaín duplájával győzött hétfőn este 2-1-re a Napoli a Genova elleni olasz bajnokin, ezzel visszavette a harmadik helyet a tabellán a Laziótól. A korábbi Real Madrid-támadó – aki a találkozót egy 11-essel döntötte el a 75. percben – 12 találatával a második helyen áll a góllövőlistán, amelyet egyébként az argentin játékosok uralnak.

Videó: Vidic első gólja tette biztossá az Inter sikerét

Feltöltve: 2015, január 11 - 15:51

Az Inter 3-1-re győzött hazai pályán a Genoa ellen az olasz bajnokságban. Nemanja Vidic első gólját szerezte új együttese színeiben. Nézd meg a hazaiak találatait az első videón, a vendégekét a másodikon!

Felléptek a dobogóra a Milan-verők - olasz eredmények, videó

Feltöltve: 2014, december 7 - 18:25

A Milan legyőzésének (a volt milánói Antonelli volt a nyerőember fejjel), illetve a Napoli döntetlenjének köszönhetően a Genoa fellépett a Serie A dobogójának legalsó fokára. Az anyagilag és szakmailag is padlón lévő Parmát verte idegenben a Lazio, az Atalanta pedig közel két hónap, illetve hat nyeretlen bajnoki után tudott ismét nyerni.

Megtört a Milan-átok, gázolt a Fiorentina - eredmények

Feltöltve: 2014, november 30 - 18:25

11 emberrel 1-0-ra vezetett, majd Essien kiállítása után már tíz emberrel szerezte meg a mindent eldöntő második gólt (igaz, ekkor már a vendégek is megfogyatkoztak) a Milan az Udinese elleni, vasárnapi bajnokin, így öt nyeretlen találkozót követően, a francia Menez duplájával győzött újra a Serie A-ban a lombard gárda. A Fiorentina és a Genoa is idegenben nyert simán, a sereghajtó Parma pedig Palermóban kapta meg a legfrissebb pofont. Eredmények, gólszerzők.

22. másodperc, 199. gól: Újra villant Di Natale - eredmények, videó

Feltöltve: 2014, november 2 - 18:17

Megszerezte 199. gólját is a Serie A-ban Antonio Di Natale, az Udinese rutinos támadója, ráadásul a Genoa elleni vasárnapi bajnokin ehhez mindössze 22 másodpercre volt szüksége. Ennek ellenére csapata végül 4-2-re kikapott. Délutáni eredmények.

Új dobogósa van a Serie A-nak - a délutáni eredmények

Feltöltve: 2014, október 5 - 17:37

Öt gólt és két piros lapot (a hazaiaktól Canát, a vendégektől Pelusót állították ki) is hozott a Lazio győztes bajnokija vasárnap, amelyen a rómaiak a sereghajtó Sassuolót verték 3-2-re. A harmadik helyre fellépő és még veretlen Sampdoria az Atalantát győzte le, az Udinese csak ikszelt a Cesenával, míg a Genoa úgy nyert Parmában, egy 90. percben szerzett góllal, hogy az 55. perctől emberhátrányban játszott. Serie A, vasárnap délutáni eredmények.