Cordoba

Mészárlás: a Barca idegenben rúgott nyolcat - videó

Feltöltve: 2015, május 2 - 17:52

A Barcelona sima, 8-0-s győzelmet aratott az utolsó helyezett Córdoba otthonában a spanyol bajnokságban, ezzel újabb lépést tett a bajnoki cím felé. A katalánok az első félidő hajrájában eldöntötték a három pont sorsát, a szünet után pedig fölényessé tették sikerüket. Cikkünkben megnézheted a gólokat.

Hozta a kötelezőt az Atlético a sereghajtó otthonában - videó

Feltöltve: 2015, április 4 - 19:52

Az Atlético Madrid 2-0-s győzelmet aratott a sereghajtó Córdoba otthonában a spanyol bajnokságban. A gólokat Antoine Griezmann és Saúl Ñiguez szerezték. A fővárosiak ezzel felléptek a dobogóra. Nézd meg a két találatot!

Fél évet sem ért meg a kispadon a spanyol sereghajtó edzője

Feltöltve: 2015, március 17 - 13:22

Menesztette edzőjét a spanyol bajnokság utolsó helyén álló Córdoba. Miroslav Djukicnak öt hónap után kellett távoznia posztjáról.

Videó: Skorpiórúgással lőttek öngólt a spanyol élvonalban

Feltöltve: 2015, március 10 - 13:38

Egészen hihetetlen mozdulattal vétett öngólt Fede Vico, a Córdoba játékosa a Getafe elleni bajnokin. A zöld-fehérek a 87. percben még vezettek, úgy kaptak ki 2-1-re a kulcsfontosságú összecsapáson. Nézd meg a jelenetet 2.00-nál!

C. Ronaldo ámokfutása: Elnézést kért, enyhe büntetést kaphat - videók, fotók

Feltöltve: 2015, január 25 - 16:52

Alaposan feldühítették a Cordoba játékosai szombaton a Real Madrid csillagát, Cristiano Ronaldót a két csapat bajnokiján, a portugál végül piros lapot is kapott, miután megrúgta egyik ellenfelét. A háromszoros Aranylabdás várhatóan két meccset pihen majd, a súlyosabb eltiltást viszont megúszhatja, mert a bíró nem vette észre korábbi ütését. C. Ronaldo elnézést kért dühkitörése miatt és a hazaiak egyik játékosa is védelmébe vette. A történtek videókon és fotókon!

C. Ronaldót kiállították, mégis nyert a Real Madrid - videó

Feltöltve: 2015, január 24 - 18:54

A Real Madrid kiélezett mérkőzésen 2-1-re győzött az alsóházhoz tartozó Córdoba otthonában a spanyol bajnokságban. A házigazdák nagyon hamar vezetést szereztek büntetőből, de Benzema még a szünet előtt egyenlített. Cristiano Ronaldót a hajrában kiállította a játékvezető, amiért belerúgott ellenfelébe, mégis a blancóké lett mind a három pont Bale tizenegyesből szerzett találatával. Nézd meg a gólokat és CR7 piros lapját!

Videó: 9 másodperc után esett gól a spanyol bajnokságban

Feltöltve: 2015, január 17 - 17:19

Úgy kapott gólt az Eibar 9 másodperc után a Córdoba elleni spanyol bajnokin, hogy saját maga végezte el a középkezdést… A meccs vége 1-1 lett.

Kiütéssel nyert a Barca: megvan Suárez első bajnoki gólja - videó

Feltöltve: 2014, december 20 - 18:49

Hozta a kötelezőt a Barcelona a spanyol bajnokságban. A katalánok 5-0-ra győztek hazai pályán a kiesőjelölt Córdoba ellen, így egy pontra felzárkózták a meccsét a klubvilágbajnokság miatt később lejátszó Real Madrid mögé. Luis Suárez első bajnoki gólját ünnepelhette új csapatában, rajta kívül Pedro, Gerard Piqué és Lionel Messi talált be, utóbbi kétszer is. Cikkünkben megnézheted a gólokat!

Videó: Négyest vágott a Barca, Cordoba góljával verték a Cordobát

Feltöltve: 2014, december 4 - 01:03

A Spanyol Kupa szerda késő esti találkozóin a Barcelona 4-1-ra nyert idegenben a Huesca ellen. A másik találkozón a Granada a kolumbiai Jhon Córdoba találatával verte a Cordobát az andalúz rangadón. Nézd meg a gólokat videón!

Huesca – Barcelona 0-4 (Rakitic 13., Iniesta 16., Pedro 39., Rafinha 72.)
Granada – Cordoba 1-0 (Cordoba 26.)

KORÁBBAN:
L’Hospitalet – Atlético Madrid 0-3 (Griezmann 67., Gabi 81. – 11-esből, Rodriguez 93.)
Sevilla – Sabadell 5-1 (Gameiro 35., Aspas 59., 61., 63., Deulofeu 81., ill. Collantes 11. – 11-esből)
Deportivo – Málaga 1-1 (Toche 69, ill. Camacho 11.)

Videó: Hatgólos meccsen nyomta le az Atlético az újoncot

Feltöltve: 2014, november 1 - 21:11

Az Atlético Madrid 4-2-es győzelmet aratott hazai pályán az újonc Córdoba ellen a spanyol bajnokságban. Nézd meg a gólokat!

Videó: Már a Valencia vezet a spanyoloknál

Feltöltve: 2014, szeptember 26 - 10:36

Kihasználta a Barcelona botlását és az élre állt a spanyol bajnokságban a még mindig veretlen, ötödik meccsén negyedik sikerét arató Valencia. A Denevérek Paco Alcacer, Gayá és Feghouli góljával 3-0-ra győztek a Cordoba ellen csütörtökön.

C. Ronaldo tovább javította hihetetlen statisztikáját

Feltöltve: 2014, augusztus 27 - 06:58

Tovább javította egy hihetetlen statisztikáját Cristiano Ronaldo a Córdoba elleni bajnoki nyitányon. A portugál immár a 47. különböző csapatnak lőtt gólt a blancók mezében.

Videó: David Villa zseniális gólja és a Barca ötöse

Feltöltve: 2013, január 11 - 00:25

David Villa és Alexis Sanchez duplájával, valamint Thiago Alcantara találatával verte a Barcelona a Córdobát 5-0-ra a Spanyol Kupában. A világ- és Európa-bajnok támadó első gólja (a második videó a sorban) élményszámba ment.

5-0 - a Barcának tartalékosan is ujjgyakorlat volt a kupameccs

Feltöltve: 2013, január 11 - 00:21

Nagyon magabiztosan jutott be a Barcelona a legjobb nyolc közé a Spanyol Kupában. A katalánok az idegenben elért 2-0-s sikert követően hazai pályán 5-0-ra győzték le a másodosztályú Córdobát, így összesítésben hétgólos különbséggel léptek tovább. A Camp Nouban rendezett összecsapáson David Villa és Alexis Sanchez egyaránt duplázni tudott, a sztárgárda erősen tartalékos összeállításban lépett pályára.

Azonnal kirúgná Mourinhót egy klubelnök

Feltöltve: 2012, december 12 - 14:43

A Córdoba elnöke, egyben a Real Madrid pártoló tagja, Carlos Gonzalez azonnali hatállyal menesztené a királyi gárda edzőjét, José Mourinhót, aki szerinte végzetes hibát követett el a spanyol fővárosban.

Messit "börtönbe dugná" viccből a rivális elnöke

Feltöltve: 2012, december 12 - 08:28

A spanyol Cordoba elnöke, Carlos Gonzalez azzal viccelődött csapata Barcelona elleni kupameccse előtt, hogy megpróbálta letartóztattatni Lionel Messit, így elkerülve, hogy az argentin pályára lépjen a szerdai meccsen.