Verona

Megígérte, megcsinálta: A búcsúzó Toni pimasz gólja a Juve ellen - videó

Feltöltve: 2016, május 9 - 11:26

Utolsó mérkőzését játszotta pályafutása során a Verona 38 éves, korábbi olasz válogatott támadója, a világbajnok Luca Toni, méghozzá épp a Juventus ellen. A sereghajtó egykori olasz és német gólkirálya, korábbi Aranycipőse még 2015 márciusában tett ígéretet arra csapattársainak, hogy visszavonulásáig egy Panenka-féle büntetőt biztosan elvégez majd, ezt az ígéretét aztán vasárnap be is váltotta: az első félidő hajrájában csúnyán becsapta a Juve kapuját őrző Netót, csapata pedig végül óriási meglepetésre 2-1-re legyőzte az előtte 26 meccs óta veretlen bajnokot.

Hihetetlen, de igaz: Kikapott a Juventus - videó

Feltöltve: 2016, május 8 - 23:09

Nagyjából hét hónap, illetve 25 győzelem és 1 döntetlen után kikapott a már bajnok Juventus a Serie A-ban, méghozzá a sereghajtó Verona otthonában. A veterán és a nyáron visszavonuló Luca Toni 11-esből talált a torinói kapuba, a meccset tíz emberrel befejező (Alex Sandro "pirult el" a 92. percben) vendégek ugyancsak büntetőből (Dybala) szépítettek a 94. percben. A Napoli közben torinói sikerével (2-1) visszavette a második helyet a Rómától. Gonzalo Higuaín a 33. gólját szerezte a bajnoki szezonban.

Őrült meccs Milánóban, Balogh csapata győzelembe menekült - eredmények, videó

Feltöltve: 2016, május 1 - 17:59

3-3-s döntetlent játszott az AC Milan hazai pályán a Frosinone csapatával, nem mindennapi körülmények között: a vendégek 2-0-ra és 3-1-re is vezettek, közben Balotelli 11-est hibázott, de a milánóiak végül így is pontot mentettek, Menez a 92. percben, büntetőből egyenlített. A Balogh Norbertet a kispadon jegelő és a kiesés elől menekülő Palermo fontos pontokat szerzett a Sampdoria ellen (2-0). A vasárnap délutáni eredmények a Serie A-ból.

10/10! – Robog a Juve, az új edzővel is botlott a Roma

Feltöltve: 2016, január 17 - 18:23

Zsinórban tizedik bajnokiját is megnyerte a címvédő Juventus a Serie A-ban, a torinóiak szűk félóra alatt lerendezték udinei mérkőzésüket, és végül 4-0-ra kiütötték a bő egy órát emberhátrányban futballozó ellenfelüket. Hiába tért vissza a közönségkedvenc Luciano Spalletti az AS Roma kispadjára, a fővárosiak pontokat hullajtottak el otthon a nyeretlen sereghajtó Verona ellen. Olasz eredmények, videók!

Toni-gól miatt égett a Milan a kiesőjelölt ellen - olasz eredmények, videó

Feltöltve: 2015, december 13 - 18:09

Nem tudta legyőzni a Serie A utolsó helyén álló és nyeretlen Veronát az AC Milan: bár Bacca góljával a hazaiak gyorsan vezetést szereztek a szünet után vasárnap, még gyorsabban jött az egyenlítő gól, amelyet a szezon végén visszavonuló csatárlegenda, Luca Toni szerzett. A Chievo és az Empoli közben otthon tartotta a három pontot.

Videó: Botlott a Roma a Serie A nyitányán

Feltöltve: 2015, augusztus 22 - 20:18

1-1-es döntetlent játszott a Roma a Hellas Verona otthonában a Serie A nyitómérkőzésén. A találkozón a hazai csapat szerzett vezetést a 61. percben Jankovics góljával, amelyre nem sokkal később Florenzi válaszolni tudott. Nézd meg a gólokat!

Bosszantó döntetlennel hangolt a Juve a BL-döntőre - videó

Feltöltve: 2015, május 30 - 20:03

Döntetlennel zárta a Serie A 2014/2015-ös kiírását a Juventus. A bajnokcsapat egy 93. percben bekapott gól miatt csak 2-2-t játszott a Hellas Verona otthonában, így egy ponttal hangolt a Bajnokok Ligája döntőjére, ahol a Barcelona lesz az ellenfele. Nézd meg a gólokat!

Lépéselőnyben a Fiorentina, Luca Toni a csúcson - olasz eredmények, videó

Feltöltve: 2015, május 24 - 17:07

A Fiorentina egy győzelemre került attól a Serie A utolsó előtti fordulójában, hogy az Európa Ligában indulhasson. A lilák vasárnapi, 3-2-s palermói győzelmükkel átvették az ötödik helyet a tabellán a Genoától, így a 38. körben, hazai pályán biztosíthatják be nemzetközi indulásukat. A veterán Luca Toni (Verona) pármai duplájával a góllövőlista élére állt, már 21 gólos a szezonban. Samuel Eto’o a 91.- percben mentett pontot a Sampdoriának. Eredmények, videó.

Videó: Hármat rúgott az Inter idegenben

Feltöltve: 2015, április 11 - 22:43

Az Inter 3-0-s győzelmet aratott a Verona otthonában az olasz bajnokságban. A hazaiak Luca Toni révén büntetőt rontottak. Nézd meg a meccs legfontosabb jeleneteit!

Videó: Hatot rúgott a Juventus az Olasz Kupában

Feltöltve: 2015, január 15 - 23:58

A Juventus 6-1-re győzött a Hellas Verona ellen az Olasz Kupában, így bejutott a negyeddöntőbe, ahol a Parma lesz az ellenfele. Nézd meg a gólokat (az utolsót külön videón)!

Videó: Lesgól döntötte el az olasz derbit

Feltöltve: 2014, december 21 - 15:48

Alberto Paloschi 81. percben született fejesgóljával a Chievo idegenben győzött vasárnap a Verona elleni városi rangadón, ezzel eltávolodott a kiesőhelyektől a tabellán. A visszajátszás alapján a támadó alighanem lesről szerezte a mindent eldöntő találatot.

Inter-dráma, Roma és Napoli-diadal - videók, eredmények

Feltöltve: 2014, november 9 - 23:59

A Roma és a Napoli is győzött a Serie A 11. fordulójának vasárnapi játéknapján, ezzel mindkét csapat a dobogón áll a Juventus mögött. Egészen a 89. percig tartotta az Icardi-duplával megszerzett 2-1-s előnyét a már majdnem 40 perce emberhátrányban játszó Internazionale a Verona ellen, még egy 11-est is megúszott (Toni hagyta ki), de a hajrában két pontot elveszített. Esti eredmények, videók.

Videó: Dobogóra lépett a Lazio a Serie A-ban

Feltöltve: 2014, október 30 - 23:41

A Lazio 1-1-es döntetlent játszott a Verona otthonában az olasz bajnokságban, ezzel jobb gólkülönbségével fellépett a dobogóra. A rómaiak a hazai egyenlítést eredményező büntető előtt tíz főre fogyatkoztak. Nézd meg a meccs két gólját!

Videó: Higuaín-tripla és 8 gól a Napoli meccsén

Feltöltve: 2014, október 26 - 22:44

6-2-re győzött a Napoli a Verona ellen vasárnap, a Serie A 8. fordulójában, többek között Gonzalo Higuaín triplájának is köszönhetően. Íme, a gólok!

Videó: 45 méterről lőtt gólt a Roma csatára

Feltöltve: 2014, szeptember 27 - 20:07

A Roma 2-0-ra győzött a Hellas Verona ellen hazai pályán az olasz bajnokságban, így a Farkasok öt köt után is őrzik hibátlan mérlegüket. Mattis Destro jó 45 méterről volt eredményes. Nézd meg a gólokat!

Milan: Berlusconi a zsebébe nyúlna - 25 milliós sztár érkezhet

Feltöltve: 2014, június 19 - 07:28

Olasz lapértesülések szerint az AC Milan tulajdonosa, Silvio Berlusconi ismét komolyabb összeget áldozna, és 25 millió euróért megszerezné a Hellas Verona támadóját, Juan Iturbét. A 21 éves játékost a Roma és a Juventus is vinné.

Videó: Luca Toni 36 évesen a góllövőlista élére állt

Feltöltve: 2014, április 27 - 15:26

Luca Toni duplájának is köszönhetően a Verona 4-0-ra kiütötte a Cataniát a Serie A 35. fordulójának vasárnap kora délutáni meccsén. A 36 éves támadó ezzel holtversenyben, 20 góllal vezeti az olasz góllövőlistát.

Videó: Totti biztosította be a Roma győzelmét

Feltöltve: 2014, január 26 - 15:41

A Roma 3-1-es győzelmet aratott a Verona otthonában az olasz bajnokságban, ezzel megerősítette második helyét a táblázaton. Nézd meg a gólokat!

Videó: Ontották a gólokat az olasz csapatok

Feltöltve: 2013, december 3 - 00:35

A Fiorentina a Veronát 4-3-ra, a Napoli a Laziót (idegenben) 4-2-re verte a Serie A 14. fordulójának hétfői játéknapján. Előbbi meccsen Valero, az utóbbi találkozón Higuaín duplázott.

Videó: Tévez pazar lövése is kellett a Juve-sikerhez

Feltöltve: 2013, szeptember 22 - 17:16

A Juventus hátrányból fordítva verte 2-1-re a Veronát az olasz bajnokságban. A vendégek az első félidőben vezetést szereztek, de a Zebrák még a szünetig fordítottak. Carlos Tévez zseniális lövéssel talált a hálóba.