Villarreal

Kiesett Megyeri csapata a spanyol élvonalból - az utolsó meccsek eredményei

Feltöltve: 2016, május 15 - 23:24

Az egy találkozón sem védő Megyeri Balázs klubja, a Getafe, illetve a szintén madridi Rayo Vallecano sem tudott megkapaszkodni a La Ligában az utplsó forduló vasárnapi meccsein. A Levante mellett ez a két csapat búcsúzott, a Sporting Gijón viszont a Villarreal elleni bravúrral bennmaradt.

Óriási csellel alázott a Liverpool csillaga - videó

Feltöltve: 2016, május 6 - 12:03

Rendkívül látványos és pimasz csellel csapta be Roberto Firmino (Liverpool) Roberto Soldadót (Villarreal) a két csapat csütörtöki Európa Liga-elődöntőjének (3-0) második félidejében.

Teljesen kiakadtak Kassaira a spanyolok: A vitatott helyzetek - videók

Feltöltve: 2016, május 6 - 08:54

Kassai Viktor lett a Villarreal és a spanyol sajtó egyik célpontja, miután a Sárga Tengeralattjáró 3-0-ra kikapott csütörtökön Liverpoolban, így nem jutott az Európa Liga döntőjébe. A vendégek szerint a magyar játékvezető több ízben és döntő szituációkban döntött rosszul, kiosztott egy „erős” piros lapot és nem adott meg egy 11-est sem a Villarrealnak, de egyébként is a Poolt támogatta ítéleteivel. Maga a spanyol csapat edzője is megjegyzéseket tett Kassai produkciójára. Az angolok egy talán elmaradt kiállítást róttak fel neki, persze sokkal kevésbé vehemensen.

EL: Kassai piros lapot is adott Liverpoolban - összejött az álomdöntő

Feltöltve: 2016, május 5 - 23:07

3-0-ra győzött a Villarreal elleni elődöntő-visszavágón, így 3-1-s összesítéssel az Európa Liga döntőjébe jutott a Liverpool. Az Anfielden igen határozottan bíráskodott a piros lapot is kiosztó magyar Kassai Viktor. A másik ágon az előző két kiírást megnyerő Sevilla jutott a bázeli fináléba, miután a 2-2-s első mérkőzést követően 3-1-re legyőzte hazai pályán az ukrán Sahtar Donyecket. A spanyol lehet az első együttes, amely sorozatban háromszor hódítja el az Európa Ligát, illetve jogelődjét, az UEFA-kupát.

Kassai Viktor megint nagy meccset kapott Európában

Feltöltve: 2016, május 3 - 12:48

A magyar Kassai Viktor vezeti csütörtökön a Liverpool és a Villarreal Európa Liga-elődöntőjének visszavágóját az Anfielden.

Ez a csapat lesz a negyedik spanyol BL-induló - videó

Feltöltve: 2016, május 1 - 22:30

Három nyeretlen meccs után, a négy meccs óta veretlen Valencia otthonában szerzett rendkívül fontos három pontot a Villarreal (2-0), amely ezzel gyakorlatilag biztosította negyedik helyét a spanyol bajnokságban és azt, hogy a következő szezonban a Bajnokok Ligája selejtezőjében lesz majd érdekelt.

EL: A 92. percben sokkolta Kloppékat a Villarreal - videók

Feltöltve: 2016, április 28 - 23:05

Az Európa Liga elődöntőjének első felvonásában a Villarreal Adrian Lopez 92. percben szerzett találatával 1-0-ra legyőzte a Jürgen Klopp által irányított Liverpoolt, míg a másik ágon a címvédő Sevilla 2-2-es döntetlent játszott a Sahtar Donyeck vendégeként.

EL: Liverpool-Villarreal és Sahtar-Sevilla az elődöntőben!

Feltöltve: 2016, április 15 - 12:51

Kisorsolták pénteken az Európa Liga elődöntőinek párosításait is a svájci Nyonban. A 4-szeres győztes rekorder, a legutóbbi két kiírást megnyerő spanyol Sevilla a portugál ellenfelét hat szerzett góllal búcsúztató ukrán Sahtar Donyeckkel, a Dortmunddal hihetetlen meccset (4-3) játszó Liverpool pedig a Sparta Prahát kettős győzelemmel kiejtő Villarreallal játszik majd.

A Barcelona hat perc alatt adta le kétgólos fórját - videó

Feltöltve: 2016, március 20 - 19:21

Hiába vezetett 2-0-ra a Barcelona a Villarreal otthonában Rakitic góljával és Neymar (vitatott) 11-esével, a hazaiak a második félidőben, hat perc alatt 2-2-s döntetlenre mentették a találkozót.

Videó: A kiscsapat rámászott a Realra

Feltöltve: 2016, február 28 - 14:51

A spanyol bajnokság 26. fordulójában a Villarreal könnyedén, 3-0-ra győzte le hazai pályán a Levantét. Mindez azt jelenti, hogy a sárgák sorozatban 13. bajnoki meccsüket hozták le vereség nélkül és mindössze két pont a hátrányuk a harmadik Real Madrid mögött. Íme, a gólok:

Videó: Hoppá! - kikapott és leszakadt a Real Madrid

Feltöltve: 2015, december 13 - 23:28

Immáron a Barcelonától és az Atlético Madridtól is öt ponttal lemaradva áll a Real Madrid a spanyol bajnokság 3. helyén, a blancók vasárnap ugyanis 1-0-ra kikaptak a Villarreal otthonában, a korábban a Realnál nevelkedő spanyol válogatott csatár, Roberto Soldado góljával. Az Atlético közben 2-1-re győzött a Bilbao ellen, Laporte vezető góljára Saul és Griezmann is válaszolni tudott a Vicente Calderónban. Nézd meg a két meccs góljait itt!

Neymar varázsolt és kihúzta a gödörből a Barcát - videó

Feltöltve: 2015, november 8 - 19:13

Sokáig nem játszott jól, végül mégis simán győzött a Barcelona vasárnap a spanyol bajnokságban. A Villarreal egy órán át tartotta magát a Nou Campban, akkor azonban jött Neymar, aki előbb vezetést szerzett, majd Suárez 11-esét követően nem sokkal a brazil egy újabb (pazar) góllal beállította a 3-0-s végeredményt.

Videó: A hajrában dőlt el a spanyol bajnoki

Feltöltve: 2015, augusztus 28 - 22:22

3-1-es verte a hazai Villarreal az Espanyolt a spanyol bajnokság pénteki meccsén. Caicedo 5. percben elért találatára Soldado válaszolt a 67. percben, majd a lefújás előtt nem sokkal Bakambu talált be kétszer is, eldöntve a meccset.

Videó: Ijesztő bokatörés a spanyol bajnokságban

Feltöltve: 2015, április 13 - 15:41

Egy rossz lépés következtében csúnya bokatörést szenvedett Mateo Musacchio, a Villarreal védője a gárda Getafe elleni bajnokiján. A videót csak erős idegzetűeknek ajánljuk.

Videó: Brutális bokatörés a spanyol bajnokin

Feltöltve: 2015, április 12 - 19:43

Súlyos bokasérülés miatt kellett levinni a pályáról Mateo Musacchiót, a Villarreal védőjét a Getafe elleni spanyol bajnokin. A 77. percben történt esetett követően tíz emberrel játszottak a vendégek, mivel nem maradt cserelehetőségük. 1-1 lett egyébként a találkozó végeredménye.

EL: Az Inter kettős vereséggel, az Ajax hosszabbítás után esett ki - eredmények

Feltöltve: 2015, március 20 - 00:00

Búcsúzott az Inter az Európa Liga 2014/2015-ös kiírásától: az olaszok hazai pályán is kikaptak a Wolfsburgtól. A Bruges és a Sevilla egyaránt kettős sikerrel lépett a nyolc közé, az utolsó helyet a negyeddöntőben pedig a Dnipro csípte meg, amely Amszterdamban, a hosszabbításban ejtette ki az Ajaxot. Nézd meg a nap összes eredményét és a továbbjutókat!

Nem bírt a kiesés ellen küzdő ellenfelével a Villarreal

Feltöltve: 2015, március 15 - 14:54

A spanyol bajnokság 27. fordulójában az Almería otthonában csak 0-0-s döntetlent ért el a Villarreal.

Videó: Egy pofonnal felért a Realnak az első döntetlen

Feltöltve: 2015, március 1 - 23:56

A Barcelonát pár hete megszorongatta, a Real Madridot viszont meg is tréfálta vasárnap a Villarreal. Hiába vezetett a listavezető Cristiano Ronaldo 11-esével a Sárga Tengeralattjáró ellen a Santiago Bernabeu-stadionban, a vendégek Gerard Moreno góljával elvitték az egyik pontot (1-1). A Real először ikszelt a bajnokságban 2014 májusa óta. Mivel az Atlético Sevillában szintén döntetlent játszott (0-0), a forduló egyértelmű győztese a Barca lett, amely már csak két ponttal követi a Realt.

EL: 11-esekkel esett ki a Liverpool, továbbment az Inter - eredmények

Feltöltve: 2015, február 26 - 22:40

Véget értek az Európa Liga küzdelmei a Liverpool számára, miután a Besiktas ledolgozta hazai pályán az Angliában összeszedett 1-0-s hátrányát, majd büntetőkkel kiverte az angol alakulatot. A Tottenham is búcsúzott, a londoniakat a Fiorentina ejtette ki. Az Inter majdnem 60 percig tartó emberelőnyt kihasználva lépett tovább a Celtic ellen, és ott lesz a 16 között a Sevilla, valamint a Villarreal is. A Dinamo Kijev Guingamp elleni meccsét nézőtéri rendbontás miatt meg kellett szakítani, végül az ukránok léptek tovább. Eredmények.

Messi-góllal nyerte meg a Barca a focithrillert - videó

Feltöltve: 2015, február 2 - 00:07

Fordulatos és izgalmas meccsen győzött 3-2-re a Barcelona vasárnap este a Villarreal ellen, ezzel ismét egy pont lemaradással követi a tabellán az éllovas és egy meccsel kevesebbet játszó Real Madridot. A vendégek nagy küzdelemre késztették a katalánokat, kétszer is vezettek a Nou Campban, de egy őrült öt perces gólváltás végén fordított és nyert a Barca a második félidő elején, Messi ragyogó lövése döntött.