Liverpool

Ezek a klubok adják a legtöbb játékost az Eb-re - a Fradi sem szégyenkezhet

Feltöltve: 2016, június 1 - 21:16

A jövő hét pénteken rajtoló Európa-bajnokságon 552 labdarúgó vesz majd részt, az egyik nemzetközi portál pedig azt is megnézte, hogy mely klubok adják a legtöbb játékost a tornára. A lista élén holtversenyben a Juventus és a Liverpool áll, utánuk a Tottenham és a Manchester United következik, de az élmezőnyhöz képest összességében a Ferencváros sem szégyenkezhet.

A Liverpooltól igazolt edzőt a Vidi

Feltöltve: 2016, május 30 - 17:01

Brockhauser István után újabb szakemberrel bővült a Vidi szakmai stábja, miután csatlakozott a klubhoz Liam Anderson is, aki az elmúlt három szezonban a Liverpool FC első csapata mellett dolgozott - írja a vidi.hu.

Tovább csökkentek Bogdán esélyei a Liverpoolnál

Feltöltve: 2016, május 24 - 20:49

Hivatalossá vált, hogy a Mainz fiatal hálóőre, Loris Karius aláírt a Liverpoolhoz, adta hírül az angol klub honlapja.

Liverpool: "Igazoljatok már egy ki*ott balhátvédet!"

Feltöltve: 2016, május 19 - 12:04

Alaposan kifakadt a Twitteren Jamie Carragher, a Liverpool egykori remek hátvédje, jelenlegi televíziós szakkommentátor.

Coke Zérótól padlózott a Liverpool: Klopp bírózott, de elvitte a balhét - az EL-döntő visszhangjai

Feltöltve: 2016, május 19 - 09:14

Sevillában és Spanyolországban az ünnepé, Liverpoolban és Angliában pedig természetesen a keserűségé és az okok kereséséé a főszerep, miután a spanyolok zsinórban harmadszor is megnyerték az Európa Liga döntőjét, 0-1-ről 3-1-re verve a Vörösöket a sorozat szerdai, bázeli fináléjában. A találkozót követően a győztes mester, Unai Emery elárulta, mi történt a szünetben, az öltözőben, amelynek eredményeként fordítani tudtak, de megszólalt a döntő kétgólos hőse is. Jürgen Klopp magára vállalta a felelősséget csapata második félidei összezuhanásáért, de elővette a játékvezetőt, aki szerinte legalább négyszer tévedett döntően csapata kárára. A brit sajtóban azonban nem akartak bírózni, miközben rendkívül szellemes címlapok is születtek. Visszhangok, videók és fotók az EL-döntőről.

EL: A Liverpool nem tudta megfékezni a címvédő Sevillát a döntőben - videók

Feltöltve: 2016, május 18 - 22:44

Az Európa Liga döntőjében a Sevilla 3-1-re győzte le a Liverpool csapatát. A találkozón a Jürgen Klopp irányította angol együttes szerzett vezetést, de a második félidőben a spanyol gárda Coke vezérletével fordítani tudott, így a Sevilla zsinórban harmadszor is elhódította a sorozat trófeáját.

Élőben az EL-döntő: Kettővel megy a Sevilla a Liverpool ellen - videók

Feltöltve: 2016, május 18 - 20:36

Az Európa Liga szerda este megrendezésre kerülő idei fináléjában az angol Liverpool a spanyol Sevilla együttesével csap össze a trófeáért. Ne maradj le semmiről, kövesd élőben a döntő eredményének alakulását a csakfoci.hu-val!

Liverpooli fiatallal erősítene a Diósgyőr

Feltöltve: 2016, május 17 - 13:41

A csakfoci.hu információi szerint a Diósgyőr szívesen megszerezné Polgár Kristófot, aki jelenleg a Liverpool játékosa. Amennyiben hazatérne az NB I-be, a neve az MTK-nál is felmerülhet.

Ezt a gólt kapta Bogdán a Liverpool kapujában - videó

Feltöltve: 2016, május 15 - 19:32

December 20. után először, összességében pedig másodszor védhette a Liverpool kapuját a Premier League-ben Bogdán Ádám, a magyar hálóőr végigjátszotta a zárófordulóban a West Brom elleni, 1-1-re végződött mérkőzést. A találkozón a hazaiak szereztek vezetést, a fiatal Leko remek egyéni akcióját követően José Salomón Rondón lőtt végül Bogdán kapujába. A kommentátor megjegyezte, hogy a légiós alighanem bosszús lehetett amiatt, hogy a rövidbe kapta a gólt, más kérdés, hogy a venezuelai támadó közelről kísérletezhetett és igen pontosan találta el a labdát, így aligha lehet Bogdán nyakába varrni a találatot.

Arsenal-ezüst a végén, Bogdán védte a Liverpool kapuját a csonka zárófordulóban - videó

Feltöltve: 2016, május 15 - 17:58

Bár elsősorban a bombafenyegetés miatt elhalasztott MU-Bournemouth találkozó miatt marad emlékezetes a Premier League utolsó, 38. fordulója, a többi pályán is történtek fontos események. A már bajnok Leicester a hajrában mentett pontot a tavalyi aranyérmes Chelsea otthonában, a második helyről is lecsúszott a Tottenham, miután kikapott a kieső és több mint 20 percet emberhátrányban futballozó Newcastle otthonában, az Arsenal viszont megverte az Aston Villát és előzött. A Manchester City 1-1-re végzett a Swansea otthonában, így 99 százalék, hogy az MU meccsétől függetlenül megszerezte a BL-indulást jelentő 4. helyet a tabellán. Bogdán Ádám védte a Pool kapuját a West Brom ellen. Eredmények, videók!

Bogdán újra a kezdőben

Feltöltve: 2016, május 14 - 20:14

Angliai források szerint az első számú kapus, Simon Mignolet megsérült, így holnap hosszabb kihagyás után ismét Bogdán védhet a Liverpoolban holnap, a Premier League utolsó fordulójában.

10 éve akkora gólt lőtt a Liverpool, hogy ma is emlegetjük - videó

Feltöltve: 2016, május 13 - 19:24

10 éve, 2006. május 13-án, magyar idő szerint 17 óra 48 perckor ezzel a Steven Gerrard-góllal egyenlített (3-3) a Liverpool a West Ham elleni FA-kupa döntő 91. percében! Végül a Vörösök 11-esekkel be is húzták a trófeát. Örökké emlékezetes bomba!

Kiderült: Nem csak a TV közvetíti a BL és az EL döntőjét

Feltöltve: 2016, május 12 - 20:29

Az idén a televíziós közvetítések mellett interneten, a Youtube-on is élőben látható lesz majd mindkét európai kupasorozat döntője a BT Sport jóvoltából.

PL: Bogdánék a 92. percben mentettek pontot a Chelsea ellen, kiesett a Newcastle - videó

Feltöltve: 2016, május 11 - 22:59

A Premier League szerdai játéknapján a Liverpool hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a Chelsea-vel. A vendégek vezető találatát Eden Hazard szerezte, amelyre a 92. percben Cristian Benteke válaszolt. A mérkőzést a cserekapus sérülése miatt Bogdán Ádám a kispadról nézhette végig. Nyert a Sunderland is, ami azt jelenti, hogy a Norwich City egy, a Newcastle hat év után búcsúzik a Premier League-ből.

Újra Bogdán védheti a Liverpool kapuját

Feltöltve: 2016, május 11 - 10:11

Jürgen Klopp szerint megvan az esélye, hogy Bogdán Ádám újra a Liverpool kapujába állhasson, igaz, egyelőre még sok a kérdőjel ez ügyben. A magyar hálóőr a vasárnap a WBA ellen kaphat lehetőséget.

Veszélyben a City BL-helye, nyert a Liverpool - videók

Feltöltve: 2016, május 8 - 20:03

2-2-s döntetlennel ért véget a Manchester City és az Arsenal vasárnapi rangadója a Premier League-ben, az iksznek pedig egyik csapat sem örülhetett.

Óriási csellel alázott a Liverpool csillaga - videó

Feltöltve: 2016, május 6 - 12:03

Rendkívül látványos és pimasz csellel csapta be Roberto Firmino (Liverpool) Roberto Soldadót (Villarreal) a két csapat csütörtöki Európa Liga-elődöntőjének (3-0) második félidejében.

Teljesen kiakadtak Kassaira a spanyolok: A vitatott helyzetek - videók

Feltöltve: 2016, május 6 - 08:54

Kassai Viktor lett a Villarreal és a spanyol sajtó egyik célpontja, miután a Sárga Tengeralattjáró 3-0-ra kikapott csütörtökön Liverpoolban, így nem jutott az Európa Liga döntőjébe. A vendégek szerint a magyar játékvezető több ízben és döntő szituációkban döntött rosszul, kiosztott egy „erős” piros lapot és nem adott meg egy 11-est sem a Villarrealnak, de egyébként is a Poolt támogatta ítéleteivel. Maga a spanyol csapat edzője is megjegyzéseket tett Kassai produkciójára. Az angolok egy talán elmaradt kiállítást róttak fel neki, persze sokkal kevésbé vehemensen.

EL: Kassai piros lapot is adott Liverpoolban - összejött az álomdöntő

Feltöltve: 2016, május 5 - 23:07

3-0-ra győzött a Villarreal elleni elődöntő-visszavágón, így 3-1-s összesítéssel az Európa Liga döntőjébe jutott a Liverpool. Az Anfielden igen határozottan bíráskodott a piros lapot is kiosztó magyar Kassai Viktor. A másik ágon az előző két kiírást megnyerő Sevilla jutott a bázeli fináléba, miután a 2-2-s első mérkőzést követően 3-1-re legyőzte hazai pályán az ukrán Sahtar Donyecket. A spanyol lehet az első együttes, amely sorozatban háromszor hódítja el az Európa Ligát, illetve jogelődjét, az UEFA-kupát.