Napoli

Serie A: Simán nyert mindkét dobogós, a Napolié az ezüst, Higuain a gólkirály - eredmények, tabella

Feltöltve: 2016, május 14 - 23:04

A Serie A zárófordulójában a Roma 3-1-re nyert a Milan vendégeként, a Napoli pedig 4-0-ra verte a már kiesett Frosinone együttesét, így a nápolyiaké az ezüst, a rómaiaké a bronz. A Napoliban Higuain 20 percen belül ért el mesterhármast, ezzel 36 gólt szerezve lett gólkirály az olasz bajnokságban. A Sassuolo 3-1 legyőzte az Intert.

Diósgyőrben rugdosta a gólokat a Videoton csatárjelöltje

Feltöltve: 2016, május 13 - 07:02

A csakfoci.hu információi szerint a Videoton szívesen leigazolná Novothny Somát, aki az elmúlt szezont Diósgyőrben töltötte. Esetében a Napolival kell megegyeznie az érdeklődőknek, a piros-fehérek pedig közben inkább egy másik magyar csatárra összpontosítanak.

Hihetetlen, de igaz: Kikapott a Juventus - videó

Feltöltve: 2016, május 8 - 23:09

Nagyjából hét hónap, illetve 25 győzelem és 1 döntetlen után kikapott a már bajnok Juventus a Serie A-ban, méghozzá a sereghajtó Verona otthonában. A veterán és a nyáron visszavonuló Luca Toni 11-esből talált a torinói kapuba, a meccset tíz emberrel befejező (Alex Sandro "pirult el" a 92. percben) vendégek ugyancsak büntetőből (Dybala) szépítettek a 94. percben. A Napoli közben torinói sikerével (2-1) visszavette a második helyet a Rómától. Gonzalo Higuaín a 33. gólját szerezte a bajnoki szezonban.

Maradona ismét megmondta a tutit

Feltöltve: 2016, április 28 - 07:30

A szókimondó Napoli-legenda, Diego Maradona azt állítja, hogy a nápolyi labdarúgócsapat hátvédje, Kalidou Koulibaly egyedül a bőrszíne miatt nem játszik még egy európai topcsapatban.

Most már tuti: Bajnok a Juventus! - Rómában dőlt el, de kikapott a Milan is

Feltöltve: 2016, április 25 - 17:17

Az AS Roma 1-0-ra legyőzte a Napolit az olasz bajnokság hétfő délutáni rangadóján, amellyel eldőlt, hogy a Juventus zsinórban ötödször is bajnok lett, miután behozhatatlan előnyre tett szert a vesztes déliek előtt. A fővárosi csatát a belga válogatott Radja Nainggolan remek lövése döntötte el a 89. percben. A Milan közben kikapott a Verona otthonában.

Meccs közben kapták el a rettegett maffiózót Olaszországban

Feltöltve: 2016, április 19 - 06:58

A hírhedt nápolyi maffia egyik feje, a szökésben lévő Roberto Manganiello meccsnézés közben került őrizetbe, az Internazionale-Napolit tévéből követte a gengszter, egy pizzafutárnak öltözött rendőr fogta el a beszámolók szerint.

Nagy szívességet tett az Inter a Juvénak - videó

Feltöltve: 2016, április 16 - 22:59

Az olasz bajnokság 33. fordulójában az Inter 2-0-ra legyőzte a Napolit, így amennyiben a Juventus nyer vasárnap a Palermo ellen, a torinóiak 9 pontra növelhetik az előnyüket a déliekkel szemben.

Durván megbüntették az idegrohamot kapott Higuaínt - videó

Feltöltve: 2016, április 5 - 15:37

Négy mérkőzésen nem játszhat és még egy 20 ezer eurós büntetést is be kell fizetnie a Napoli argentin támadójának, a Serie A legjobb gólvágójának, Gonzalo Higuaínnak, aki kiállítását követően valóságos ámokfutást rendezett az Udinese elleni bajnokin.

Elgurult a gyógyszere a kiállított Higuaínnak - videó

Feltöltve: 2016, április 3 - 15:49

Nehezen viselte Gonzalo Higuaín, a Napoli argentin gólzsákja, hogy második sárgával kiállították az Udinese elleni, 3-1-re elveszített olasz bajnoki 76. percében. A csatár a játékvezetőnek, az ellenfeleknek, de még a csapattársaknak és az edzői stáb egyik tagjának is nekiment, könnyek között hagyva el a pályát. Így aligha egymeccses eltiltás vár majd rá.

Serie A: Óriásit bukott a Napoli, a Juve már 6 ponttal vezet - videó

Feltöltve: 2016, április 3 - 14:31

Az olasz bajnokság 31. fordulójának első vasárnapi mérkőzésen a bajnoki címre törő Napoli meglepetésre 3-1-re kikapott a kiesés ellen küzdő Udinese otthonában. Bruno Fernandes szépségdíjas gólt szerzett ollózva. Mivel a Juventus szombaton, hazai pályán legyűrte az Empolit, Allgeri csapata már 6 pontos előnnyel vezeti a Serie A-t.

Videó: Kikapott a Palermo - Balogh 10 percet kapott

Feltöltve: 2016, március 14 - 12:17

Az olasz bajnokság 29. fordulójában a Palermo hazai pályán 1-0-ra kikapott a bajnoki címért harcoló Napolitól. Balogh Norbert csereként beállva 10 percet kapott a hazaiaknál.

Serie A: Botlott a Napoli - nőtt a Juve előnye

Feltöltve: 2016, február 29 - 23:57

Az olasz bajnokság 27. fordulójának utolsó mérkőzésén a Napoli csak 1-1-es döntetlent játszott a Paulo Sousa vezette Fiorentina otthonában, ami azt jelenti, hogy három pontra nőtt a hátránya az éllovas Juventus mögött.

Megdöbbentő: Pisztolyt szegeztek az olasz válogatott csillag fejéhez

Feltöltve: 2016, február 29 - 07:58

A nyílt utcán rabolták ki a Napoli csatárát, Lorenzo Insignét és feleségét. Pisztolyt szorítottak a fejükhöz.

EL: Ötöt vágott az MU, kiesett a Napoli és a Porto - videók

Feltöltve: 2016, február 26 - 00:07

Az Európa Liga egyenes kieséses szakaszában a Manchester United hazai pályán hátrányba került a Midtjylland ellen, de végül a Vörös Ördögök 5-1-re nyertek és továbbjutottak a következő körbe. A Dortmund idegenben is legyőzte a Portót, a Tottenham hármat vágott a Fiorentinának, a Napolit pedig a Villareal búcsúztatta.

Amatőr hibát vétett a franciák szövetségi kapitánya

Feltöltve: 2016, február 24 - 08:30

Didier Deschamps, a francia labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya Olaszországba utazott, hogy megfigyelje a Napoli középső védőjét, Kalidou Koulibalyt, akiről azonban nem tudta, hogy már a Szenegáli válogatottat erősíti.

Videó: A Juve örülhetett a Napoli-Milan rangadónak

Feltöltve: 2016, február 22 - 23:58

Nem tudott élni a Napoli a Juventus botlásával: a jelenlegi 2. helyezett hazai pályán 1-1-re végzett az AC Milan ellen, így nem tudta visszaelőzni az éllovast. Gólszerzők: Insigne (39.), ill. Bonaventura (44.)

EL: Megégett az MU és a Napoli, a Dortmund legyőzte a Portót - eredmények, videók

Feltöltve: 2016, február 18 - 21:58

Az Európa Liga egyenes kieséses szakaszában a Manchester United meglepő vereséget szenvedett a Midtjylland otthonában. A Napoli szintén üres kézzel távozott a Villarealtól, a Dortmund ellenben magabiztosan győzte le a Portót, a Paulo Sousa által irányított Fiorentina pedig döntetlent játszott a Tottenhammel. Eredmények.

A Juve a Napolit is kipipálta, és élre állt a Serie A-ban - videó

Feltöltve: 2016, február 13 - 23:46

A Juventus nyerte az olasz bajnokság 25. fordulójának rangadóját, a torinóiak Simone Zaza 88. percben szerzett találatával 1-0-ra győzték le a Napolit. A Juve ezzel élre állt a tabellán, és immáron zsinórban 15. győzelemnél jár a Serie A-ban.

Napoli: 8!, Juve: 14! - az év meccse előtt is nyert a két topcsapat, videók!

Feltöltve: 2016, február 7 - 18:08

A Serie A 24. fordulójában is tovább folytatódott a listavezető Napoli és a címvédő, illetve elsőszámú üldöző, a Juventus győzelmi sorozata. A déliek "természetesen" a góllövőlistát vezető Higuaín (büntetőből esett) találatával verték 1-0-ra az utolsó bő félórában tíz emberrel futballozó Carpit, míg a torinóiak az utolsó bő negyedórában felőrölték idegenben a Frosinone csapatát (0-2). A Napoli a 8., a Juve a 14. meccsét húzta be egymás után, jövő héten egymás ellen játszanak az aranyesélyesek. A Milan és az Inter közben csalódást jelentő döntetlent játszott az Udinesével (1-1), illetve a nyeretlen sereghajtó Veronával 3-3). Balogh Norbert betegsége miatt a kispadra sem ülhetett le a Palermónál.

Serie A: A Juve továbbra is ott lohol a Napoli nyakában - eredmények

Feltöltve: 2016, február 3 - 23:47

Az olasz bajnokság 23. fordulójában a Juventus hazai pályán egy öngólnak köszönhetően győzte le a Genoa csapatát, így zsinórban már 13 győzelemnél jár a Serie A-ban, amely rekord a klub történetében. A Napoli magabiztos sikert aratott a Lazio otthonában, a Milan elhozta mind a három pontot Palermóból, míg az Inter odahaza verte a Chievót. Eredmények.