Reading

Videó: Potyagóllal jutott kupadöntőbe az Arsenal

Feltöltve: 2015, április 19 - 09:43

Hosszabbítás után jutott be az Arsenal az FA Kupa döntőjébe. Az Ágyúsok 2-1-re verték a Wembleyben a második ligás Readinget. Nézd meg a gólokat!

Videó: Szaltózgatott a pályán a berohanó szurkoló

Feltöltve: 2015, március 17 - 13:41

A második ligás Reading ott lesz az FA Kupa elődöntőjében, miután az újrajátszott mérkőzésen 3-0-ra győzött a Bradford City ellen. A találkozón egy pályára futó drukker is szórakoztatta a nézőket. A rendbontó szaltókat ugrott, miközben a rendezők körbevették.

Nikolicsra a Premier League-ben és Spanyolországban is felfigyeltek - lapértesülés

Feltöltve: 2015, január 27 - 10:26

Meg nem erősített brit lapértesülések szerint a Premier League-ben szereplő Crystal Palace, az angol második vonalban érdekelt Reading, a francia Girondins Bordeaux és a spanyol Celta Vigo is érdeklődik a Videoton FC csatára, Nikolics Nemanja iránt. A Daily Mail úgy tudja, hogy a londoni együttes 500 ezer fontos (több mint 200 millió forintos) ajánlatot készül tenni a labdarúgóért.

Videó: Barton herén taposta a kiterített ellenfelet

Feltöltve: 2013, november 11 - 17:45

Ismét kitett magáért Joey Barton, az angol labdarúgás fenegyereke. A QPR középpályása a Reading elleni bajnokin taposta meg finoman stoplisával érzékeny helyen az ellenfélnél szereplő Danny Guthrie-t (miután egy kulaccsal is megdobta), akivel egyébként korábban együtt játszott.

Bogdán 9-esre védett - edzője fantasztikus mentéseket látott

Feltöltve: 2013, augusztus 11 - 13:41

Kiválóan sikerült Bogdán Ádám számára a Bolton Reading elleni 1-1-es mérkőzése. A magyar válogatott kapus nagy védések sorozatát mutatta be az összecsapáson, amelyet sem saját edzője, sem az ellenfél menedzsere nem hagyott szó nélkül. Dougie Freedman fantasztikusnak nevezte honfitársunk hárításait. A Wanderers egyik vezető szurkolói oldala 9-es osztályzatot adott Bogdánnak.

Csodacsapat esett ki a Premier League-ből - eredmények

Feltöltve: 2013, május 14 - 22:53

A Queens Park Rangers és a Reading után a Wigan Athletic is elbúcsúzott a Premier League-től. Az FA-kupa friss győztese az Arsenal otthonában kapott ki kedden este, ezzel matematikailag is eldőlt, hogy Roberto Martinez csapata jövőre csak a másodosztályban indulhat. Az edző nélküli Manchester City ezüstérmet érő három pontot szerzett.

Videó: Nem volt sárga lap a Liverpool-meccs bírójánál

Feltöltve: 2013, április 14 - 16:24

Az öltözőben felejtette a lapjait a szünetben Mark Clattenburg, a Reading és a Liverpool 0-0-s meccsének játékvezetője. Danny Guthrie így sem úszhatta meg jól megérdemelt sárga lapját egy lerántás után, a negyedik bíró adta kölcsön az övét kollégájának.

Videó: Egyre nagyobb bajban van az angol kiesőjelölt

Feltöltve: 2013, április 6 - 15:53

Rendkívül fontos meccsen, ráadásul hazai pályán kapott ki (0-2) a Premier League sereghajtója. A Reading a Southamptont fogadta és a Királyiaknak minden pontokra szükségük volna a bennmaradás kiharcolásához. A Szentek még a verhető kategóriába is tartoztak, ennek ellenére, Rodriguez (34.) és Lallana (72.) góljával elvitték a három pontot a Madjeski-stadionból.

A riválistól kirúgott edzőt nevezte ki az angol újonc

Feltöltve: 2013, március 26 - 15:13

A Reading a Southamptontól szezon közben menesztett Nigel Adkins személyében megtalálta Brian McDermott utódját. A 48 éves menedzser három és fél évre írt alá.

15! Újra nőtt a különbség az MU és a City között - videó!

Feltöltve: 2013, március 16 - 21:24

A Manchester United együttese a Reading csapatát fogadta az angol bajnokság 30. fordulójában, és Wayne Rooney 21. percben szerzett találatával 1-0-ra verte a kiesés ellen küzdő ellenfelét. A megszerzett három pont azt is jelenti, hogy az MU előnye immár 15 pont a korábban vereséget szenvedő Manchester Cityvel szemben.

Di Matteo kispadot kaphat a Premier League-ben

Feltöltve: 2013, március 14 - 10:49

Brit sajtóértesülések szerint az angol élvonalban jelenleg kiesőhelyen szerénykedő Reading csapatánál a BL-győztes Roberto Di Matteo az egyik legnagyobb esélyes a megüresedett menedzseri posztra.

Videó: Vicces öngólt lőttek az angol bajnokságban

Feltöltve: 2013, március 10 - 11:51

Elég komikus öngólt lőtt Nathan Baker, az Aston Villa védője a gárda Reading elleni kiesési rangadóján. Szerencséjére a gárda így is nyert 2-1-re.

Majdnem elszórakozta az MU a papírforma sikert - videó!

Feltöltve: 2013, február 19 - 00:02

A Manchester United érvényesítette a papírformát és az angol FA-kupa negyeddöntőjébe jutott, miután 2-1-re legyőzte a Reading csapatát hétfőn, az Old Traffordon. A nagy fölényben játszó Vörös Ördögök a második félidő közepén törték meg a vendégek ellenállását, Nani góljával és gólpasszával, de a hajrá izgalmas lett azután, hogy McAnuff szépíteni tudott.

Videó: A leglelkesebb angol focinagyi tánccal ünnepelt

Feltöltve: 2013, január 13 - 16:44

A Reading 3-2-re verte szombaton a WBA együttesét, a sikernek egy felvétel tanúsága szerint egyedi tánccal örült egy idősebb drukkerhölgy.

Videó: Spanyol triplával ugrott nagyot az Arsenal

Feltöltve: 2012, december 18 - 00:10

Santi Cazorla három, az Arsenal öt gólt szerzett a Reading otthonában, a Premier League hétfői meccsén, az 5-2-s győzelemmel az Ágyúsok felléptek a tabella 5. helyére. A hazaiak 0-4 után még megpróbáltak feltápászkodni, de Walcott találata mindent eldöntött.

Videó: Káprázatos félidő és fantomgól a MU győztes meccsén

Feltöltve: 2012, december 1 - 22:30

Az első félidőben hét gól esett a Reading-Manchester United angol bajnokin, amelynek második játékrészében elállt a gólzápor, a vendégek 4-3-ra nyertek. Ennek ellenére nem csak erről marad emlékezetes a játékrész, hanem a hajrában született (második) van Persie-gólról is, amit elfelejtettek megadni a játékvezetők. A visszajátszások alapján Cummings a gólvonalon túlról mentett a holland lövését követően. Az összefoglaló videón.

A nap fotója: Van Persié a foci legújabb fantomgólja

Feltöltve: 2012, december 1 - 20:39

Hihetetlen első félidőt hozott a Reading és a Manchester United bajnokija, hiszen összesen hét gól született 34 perc alatt, 4-3-ra vezettek a vendégek. Ennek ellenére nem csak erről marad emlékezetes a játékrész, hanem a hajrában született (második) van Persie-gólról is, amit elfelejtettek megadni a játékvezetők. A visszajátszások alapján Cummings a gólvonalon túlról mentett a holland lövését követően.

Videó: Dermesztő potyagólt hozott össze Angliában egy kapus

Feltöltve: 2012, november 24 - 19:34

Alighanem a szilveszteri összefoglalókban is találkozunk majd a Wigan kapusának, Ali Al-Habsinak a megmozdulásával: a Reading ellen egy ártalmatlannak tűnő szituációban ejtette be a labdát a hálóőr, szerencséjére csapata így is nyert 3-2-re.

Videó: A lelátóról kunyerált mezt két Arsenal-játékos

Feltöltve: 2012, október 31 - 14:47

Az Arsenal két játékosa, Olivier Giroud és Francis Coquelin egy kissé eltájolta magát a gárda Reading ellen hosszabbítás után 7-5-re megnyert összecsapásán. A 4-4-es rendes játékidőt követően a két francia kiment a közönséghez, és kidobta közéjük a mezét, holott még jött a ráadás. Amikor a páros rádöbbent, hogy nem újrajátszás, hanem hosszabbítás következik, úgy kellett visszakérni a vendégszektorból a dresszeket.

Temetés volt az Arsenal 7-5-ös meccse - a DVD megy a kukába

Feltöltve: 2012, október 31 - 13:10

Az Arsenal hihetetlen mérkőzésen, 0-4-ről, a padlóról felállva, hosszabbítást követően, 7-5-ös győzelemmel harcolta ki a továbbjutást az angol Ligakupában. A 12 gólt hozó találkozó kapcsán Arséne Wenger a csodáról beszélt, Theo Walcott szerint hihetetlen, amit véghez vittek, míg a hazaiak trénere, Brian McDermott számára a találkozó felért egy temetéssel.