Örményország

3 gól és 3 gólpassz: Parádézott a Dortmund csillaga - videó

Feltöltve: 2016, május 29 - 21:46

Fantasztikus meccset játszott az örmény válogatott színeiben Henrikh Mkhitaryan, a Borussia Dortmund középpályása, aki triplája mellett három gólpasszt is kiosztott a Guatemala ellen 7-1-re megnyert felkészülési találkozón. Íme, az összefoglaló!

Kiderült: valóban bunda volt egy Eb-selejtező - videó

Feltöltve: 2015, november 26 - 20:09

Az Örmény labdarúgó-szövetség elnöke elismerte, információi szerint a válogatott néhány tagja eladta az albánok elleni, 3-0-ra elveszített Európa-bajnoki selejtezőt.

Eb-selejtezők: Nyolcat lőttek a lengyelek, nagy meccsen nyertek a németek - eredmények

Feltöltve: 2015, szeptember 7 - 22:37

Az Eb-selejtezők D-csoportjában a lengyelek nyolcat lőttek Gibraltárnak, míg Németország fordulatos meccsen nyert Skóciában. Az I-csoportban Portugália a 92. percben győzött albániai, kulcsfontosságú meccsén. A hétfői eredmények.

Két országot eltiltottak egymástól a vb-selejtezőkön

Feltöltve: 2015, június 16 - 19:31

Azerbajdzsán és Örményország válogatottja nem lehet ugyanabban a csoportban a 2018-as oroszországi világbajnokság selejtezősorozatában.

Videó: 5 rendezőt hülyített a pályára futó szurkoló az Eb-selejtezőn

Feltöltve: 2015, június 15 - 15:33

Pályára rohanó szurkoló miatt állt a játék az Örményország-Portugália Eb-selejtező (2-3) első félidejének hajrájában. A srác öt biztonsági embert még kijátszott, de aztán nem kerülhette el a sorsát.

Videó: C. Ronaldo mesterhármasa a válogatottban

Feltöltve: 2015, június 13 - 22:07

Portugália válogatottja Cristiano Ronaldo triplájával győzött 3-2-re Örményországban Európa-bajnoki selejtezőn. A Real Madrid csillagának harmadik gólja nagyon látványosra sikerült. Nézd meg az összefoglalót!

Videó: Örmény kissrác égette a Juventus csillagát

Feltöltve: 2014, október 16 - 20:40

A francia válogatott Örményországban 3-0-ra megnyert felkészülési mérkőzésének lefújása után egy helyi kissrác el akarta kérni a vendégeknél szereplő Paul Pogba mezét. A Juventus középpályása udvariasan visszautasította a kisgyereket, majd felajánlotta neki a gatyáját, a lurkó azonban jelezte, az biztos nem kell neki.

Videó: Simán nyertek a franciák Örményországban

Feltöltve: 2014, október 14 - 20:46

A francia válogatott 3-0-s győzelmet aratott felkészülési mérkőzésen Örményországban. Nézd meg a gólokat!

Videó: A dánok és az írek is sikerrel menekültek

Feltöltve: 2014, szeptember 7 - 21:49

Dánia és Írország is megszenvedett előzetesen esélytelenebbnek tartott ellenfelével első Eb-selejtezőjén, Örményországgal és Grúziával szemben, de végül mindkét gárda győzni tudott 2-1-re.

Videó: Sokkoló sérülés miatt marad le Reus a vb-ről, német hatos

Feltöltve: 2014, június 7 - 09:42

Bár az utolsó 20 percben mutatott lehengerlő játékának köszönhetően 6-1-re verte Örményországot a német válogatott, a Nationalelf egy nagy veszteséget is kénytelen volt elkönyvelni: az első félidő vége felé Marco Reus, a Dortmund támadója bokáját fogva maradt a földön, miután az természetellenes szögben bicsaklott meg. Az első pillanatokban is sejteni lehetett, hogy nagy lehet a baj, a jelentések alapján bokaszalag-szakadást szenvedhetett a német klasszis, aki így ki kell, hogy hagyja a brazíliai világbajnokságot. A Kicker szerint Kevin Volland (Hoffenheim), vagy Leon Goretzka (Schalke) lehet helyette kerettag. Videón a sajnálatos sérülés és a meccs hét gólja.

FRISSÍTÉS: A német szövetség bejelentése szerint eldőlt, Reus biztosan nem lesz ott a vb-n, helyette a Sampdoria játékosa, Shkodran Mustafi került végül a keretbe.

Németország – Örményország 6-1 (Schürrle 52., Podolski 71., Höwedes 73., Klose 76., Götze 82., 89., ill. Mkhitaryan 69. – 11-esből)

Videó: Balotelli mentette meg a kínos vereségtől az olaszokat

Feltöltve: 2013, október 16 - 17:55

A sorozatról sorozatra fejődő örmény válogatott ezúttal Olaszország ellen ért el el bravúrt, idegenben, 2-1-es vendégvezetés után Mario Balotelli egyenlített, 2-2 lett a meccs vége. Az olaszok csoportelsőként jutottak ki, Örményországnak ez végül nem sikerült. Nézd meg a meccs négy gólját videón!

Olaszország – Örményország 2-2 (Florenzi 24., Balotelli 76., ill. Movsisyan 6., Mikhitaryan 70.)

Videó: A dán futball Waterlooja: Örményország

Feltöltve: 2013, június 12 - 18:51

Története egyik legnagyobb mélyütését kapta a dán válogatott, amely 4-0-s vereséget szenvedett hazai környezetben Örményországtól, vb-selejtezőn. Nézd meg a meccs összefoglalóját videón!

Ibra duplázott, a dánokat kiütötték az örmények - vb-selejtezők

Feltöltve: 2013, június 11 - 23:04

Három világbajnoki selejtezőre került sor kedden az európai csoportokban. A svédek Ibrahimovic duplájával 2-0-ra verték Feröer-szigeteket, a dánok nem kis meglepetésre otthon kaptak egy négyest Örményországtól, míg a fehérorosz-finn meccs 1-1-es döntetlent hozott.

Videó: Pirlo hajótöröttként rúgta be a 11-est

Feltöltve: 2012, október 13 - 14:37

Az olasz válogatott 3-1-es győzelmet aratott Örményországban világbajnoki selejtezőn. A hatalmas szakálla miatt hajótöröttre emlékeztető Pirlo tizenegyesére Mkhitaryan még válaszolt, a második félidőben aztán De Rossi és Osvaldo is betalált. Nézd meg a gólokat!

Videó: Bíróbaki és öngól - így maradt el az örmény focicsoda

Feltöltve: 2011, október 12 - 10:49

Egy játékvezetői tévedés és egy szerencsétlen, sarkazás után esett öngól állt annak az útjába, hogy Örményország nagy meglepetést okozva a playoff-körbe kerüljön az Eb-selejtezők B-csoportjából. Az írek 2-1-re győztek Dublinban, így ők készülhetnek a rájátszásra.

Az oroszok 6-0-val jutottak ki az Eb-re - friss eredmények

Feltöltve: 2011, október 11 - 21:43

Oroszország a papírformát bőven teljesítve, Andorra 6-0-s legyőzésével kvalifikálta magát az Európa-bajnokságra a B-csoportból. Az írek egy két kiállítást hozó mérkőzésen csípték meg a második helyet az örmények elől.