Mönchengladbach

Bundesliga: Dárdaiék leszorultak a BL-helyekről, Huszti gólpasszt adott

Feltöltve: 2016, április 30 - 20:23

A Bundesliga 32. fordulójában a Dárdai Pál irányította Hertha BSC 2-1-es vereséget szenvedett a Bayer Leverkusen elleni rangadón, így a berliniek leszorultak a Bajnokok Ligája indulást jelentő első négy helyről. A Bayern München hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a Mönchengladbach együttesével, így két körrel a vége előtt egyelőre még nem mondhatja bajnoknak magát, mivel a rivális Dortmund könnyedén (5-1) verte a Wolfsburgot. Az Eintracht Frankfurt Huszti Szabolccsal végig a soraiban 2-1-re legyőzte a Darmstadt csapatát - a magyar légiós a 83. percben gólpasszt adott -, míg a Hannover 3-1-re kikapott a Schalkétól, Szalai Ádám a 76. percben állt be.

Szalaiék győzelme jól jött Dárdaiéknak - videó

Feltöltve: 2016, április 15 - 22:54

A Bundesliga 30. fordulójának nyitómérkőzésén a sereghajtó Hannover fogadta a dobogóért harcban álló Mönchengladbachot. Szalai a 83. percben lépett pályára, csapata pedig nagyon fontos három pontot szerzett, bár a bent maradásra így is kevés az esélyük.

Dárdai a válogatott Málta elleni vereségéhez hasonlította a 0-5-öt

Feltöltve: 2016, április 4 - 17:51

Dárdai Pál vezetőedző elsősorban a taktikai fegyelmet hiányolta a Hertha BSC labdarúgóitól a Borussia Mönchengladbach otthonában vasárnap elszenvedett 5-0-s vereség után.

Husztiék kapusa Neuernek képzelte magát, ez lett a vége - videó

Feltöltve: 2016, március 12 - 20:27

A Mönchengladbach szombaton 3-0-s győzelmet aratott a Bundesligában a Huszti Szabolcsot csereként pályára küldő Eintracht Frankfurt csapata ellen. A hazaiak második találatát egy komolyabb kapushiba előzte meg.

Videó: Nagy góllal verte a Mainz Dárdaiék riválisát

Feltöltve: 2016, január 29 - 23:36

A Bundesliga 19. fordulójában kiegyenlített mérkőzésen a Mainz Clemens 21. percben szerzett szép találatával legyőzte a Mönchengladbachot, és ezzel már nemzetközi kupát érő helyen áll. A 'gladbach továbbra is 4 pontra van így a dobogótól, a hétvégén akár még visszább is eshet.

Videó: Dárdaiéknak tett szívességet a Dortmund

Feltöltve: 2016, január 23 - 21:56

A Bundesliga 18. fordulójában a Dortmund idegenben 3-1-re legyőzte a Mönchengladbach együttesét, így a Dárdai Pál irányította Hertha BSC-hez nem tudott közelebb zárkózni a hazai csapat.

Felkészülés: Dárdaiék remiztek, Husztiékat kiütötte a Dortmund

Feltöltve: 2016, január 12 - 21:15

A tavaszra történő felkészülés keretében a Dárdai Pál vezette Hertha BSC 2-2-es döntetlent játszott a Mönchengladbachhal, míg a Huszti Szabolcsot is a soraiban tudó Frankfurt négy góllal kapott ki a Dortmundtól.

Német Kupa: Xabi Alonso bődületes bombája repítette tovább a Bayernt - eredmények, videó

Feltöltve: 2015, december 15 - 23:21

A Német Kupa nyolcaddöntőjében a Bayern München Xabi Alonso óriási bombagóljával 1-0-ra legyőzte a Darmstadt együttesét. Továbbjutott a negyeddöntőbe a Bayer Leverkusen és a Werder Bremen is, utóbbi gólzáporos meccset nyert meg a Mönchengladbach otthonában. Eredmények.

BL: Drámai körülmények között esett ki az MU, a Real nyolcat, CR mesternégyest lőtt - eredmények, videók

Feltöltve: 2015, december 8 - 23:42

A Manchester United 3-2-es vereséget szenvedett a Wolfsburgtól a Bajnokok Ligája csoportkörének zárófordulójában, így kiesett a sorozatból. A Juventus kikapott a Sevillától, így a Manchester City lett a csoportelső, míg a spanyol együttes megszerezte a harmadik helyet. A PSG 2-0-ra győzött, a Real Madrid eközben 8 gólt lőtt a Malmőnek, amelyből Cristiano Ronaldo négy találattal vette ki a részét, ezzel pedig rekordot döntött, korábban ugyanis még senki sem szerzett 11 gólt a csoportkörök alatt. Eredmények.

Élőben a BL: Kiesésre áll az MU, a Real nyolcnál, CR már négynél jár

Feltöltve: 2015, december 8 - 21:38

A Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó fordulójában a Manchester Unitednek mindenképpen le kell győznie a Wolfsburgot, ha nem akarja kockára tenni a továbbjutását. A Juventus és a Manchester City a csoportelsőségért játszik, de pályára lép a Real Madrid, a PSG és az Atlético Madrid is. Ne maradj le semmiről, kövesd élőben a találkozók alakulását a csakfoci.hu-val!

Videó: Ilyen még nem történt idén a Bayernnel

Feltöltve: 2015, december 5 - 19:47

Elszenvedte idei első vereségét a Bayern München a Bundesliga 15. fordulójában, a bajorok 3-1-re kaptak ki a Mönchengladbach otthonában. Nézd meg a gólokat!

Bundesliga: Dárdaiék újabb nagy bravúrja, idén először kapott ki a Bayern - eredmények

Feltöltve: 2015, december 5 - 18:41

A Bundesliga 15. fordulójában a Dárdai Pál vezette Hertha BSC nagy skalpot gyűjtött be a Bayer Leverkusen legyőzésével, a berliniek hazai pályán 2-1-es sikert arattak. Idén először kapott ki az éllovas Bayern München, amely 3-1-es vereséget szenvedett a Mönchengladbach otthonában. Stieber Zoltán a kispadról nézte végig a Hamburg vereségét, míg Szalai Ádám nem volt a Hoffenheim keretében. Eredmények.

BL: A Juve behúzta a City elleni rangadót, a Real majdnem leadta négygólos előnyét - eredmények, videók

Feltöltve: 2015, november 25 - 23:41

A Bajnokok Ligája csoportkörének 5. fordulójában a Juventus Mario Mandzukic góljával 1-0-ra legyőzte a Manchester City-t, így karnyújtásnyira került attól, hogy a csoportja élén végezzen. A Real Madrid idegeben már 4-0-ra is vezetett a Sahtar Donyeck ellen, végül 4-3 lett a vége, a PSG 5-0-ra verte a Malmö-t, míg a Manchester United nem bírt a PSV-vel.

"Tízszer jobban játszottunk a Realnál" - BL-visszhangok

Feltöltve: 2015, november 4 - 09:58

Furcsa mérkőzést játszott egymással a Real Madrid és a Paris Saint-Germain. A párizsiak szinte végig fölényben voltak, több ziccert elpuskáztak, a hazaiak pedig egy szerencsés góllal megnyerték a meccset és továbbjutottak. Wayne Rooney győztes gólt szerzett az MU-ban, amivel beállította a klublegenda rekordját. A Juventus hozta a számára tökéletes döntetlent Németországban, még úgyis, hogy szinte a teljes második félidőben emberhátrányban játszottak az olaszok. Nyilatkozatok.

BL: Továbbjutott a Real és a City, győzött az MU, botlott a Juve - eredmények, videók

Feltöltve: 2015, november 3 - 23:40

A Bajnokok Ligája csoportkörének 4. fordulójában a Real Madrid Nacho Fernandez találatával 1-0-ra legyőzte a PSG-t, így továbbjutott az egyenes kieséses szakaszba, csakúgy, mint a Manchester City, amely 3-1-re nyert Sevillában. A Manchester United Wayne Rooney góljával gyűjtötte be a három pontot, míg a Juventus újfent nem tudta legyőzni a Mönchengladbachot.

Bundesliga: Dárdaiék sem tudták megállítani a Mönchengladbachot - eredmények, videó

Feltöltve: 2015, október 31 - 18:31

A Bundesliga 11. fordulójában a Dárdai Pál vezette Hertha BSC sem bírt az egyre jobb formába lendülő Mönchengladbachhal. A Hoffenheim Szalai Ádám nélkül játszott döntetlent Kölnben, míg a Dortmund 3-1-re győzött a Werder Bremen otthonában. Eredmények.

BL: Nem bírt egymással a PSG és a Real, botlott a Juve és az MU - eredmények, videók

Feltöltve: 2015, október 21 - 22:40

A Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában nem született gól a PSG és a Real Madrid szuperrangadóján. A Juventus nem bírt a Mönchengladbachhal, a Manchester United hátrányba került a CSZKA Moszkva otthonában, de Martial találatával pontot mentett, míg a Manchester City De Bruyne révén az utolsó pillanatban győzött a Sevilla ellen.

BL: Fordított a Juve a City otthonában, CR trpilázott, vereséggel tért vissza az MU - eredmények, videók

Feltöltve: 2015, szeptember 15 - 22:42

A mai nap folyamán kezdetét vette a Bajnokok Ligája csoportköre, amelynek keretében a Juventus fordítani tudott a Manchester City otthonában, és végül 2-1-re győzött. A Real Madrid többek között C. Ronaldo mesterhármasának köszönhetően 4-0-ra múlta felül a Sahtart, a PSG két góllal verte a Malmőt, a visszatérő Manchester United pedig hiába vezetett a PSV otthonában, végül meglepetésre 2-1-re kikapott. Eredmények.

Videó: 28 mp után már gólt kapott a Dortmund

Feltöltve: 2015, április 11 - 18:46

A Dortmund úgy kapott ki 3-1-re a harmadik helyezett Mönchengladbach otthonában a Bundesligában, hogy már a 28. másodpercben hátrányba került saját kezdését követően. Nézd meg az összefoglalót!

A Bayern tovább menetel, Stieberék kiesőhelyen - eredmények

Feltöltve: 2015, április 11 - 17:23

Újabb lépést tett a Bayern München az aranyérem felé a Bundesligában: Pep Guardiola együttese 3-0-ra verte hazai pályán az Eintracht Frankfurtot. A Mönchengladbach remek kezdésének is köszönhetően legyűrte a Dortmundot, így megvédte harmadik helyét a táblázaton. A Paderborn győzelmével kiesőhelyre süllyedt a Hamburg, amelynél Stieber Zoltán a cserepadon ült. Eredmények.