Copa America

Kolumbiának lőtték a Copa América eddigi legnagyobb gólját - videó

Feltöltve: 2016, június 8 - 11:41

A Copa América szerdai meccsén Kolumbia 2-1-re verte Paraguayt, míg az Egyesült Államok csapat sima győzelemmel javított. Kolumbia már továbbjutott az egyenes kieséses szakaszba, Paraguay viszont hatalmas gólnak örülhetett.

Messi még nem nyerte meg, Neymar nem is fogja - kezdődik a Copa

Feltöltve: 2016, június 3 - 12:32

A legrégebbi nemzetközi labdarúgótorna alapításának századik évfordulóját is ünneplik a magyar idő szerint szombaton kezdődő Copa Americán, amelyet első alkalommal rendeznek Dél-Amerikán kívül.

Kihagyja a Copa Américát a Real kapusa

Feltöltve: 2016, június 1 - 07:30

Nem vehet részt a magyar idő szerint szombat hajnalban rajtoló labdarúgó Copa Américán Keylor Navas, a Bajnokok Ligája-győztes Real Madrid Costa Rica-i kapusa.

Messi mindenkire ráijesztett, Higuaín klasszisgólt lőtt - videó!

Feltöltve: 2016, május 28 - 11:30

Sérülés miatt kellett lecserélni Lionel Messit Argentína felkészülési meccsén. Bordazúzódást állapítottak meg elsőre nála. A találkozót Gonzalo Higuaín látványos góljával nyerték meg az "égszínkék-fehérek".

Messinek megint nem jött össze: Chile 11-esekkel nyerte a Copát - videó

Feltöltve: 2015, július 5 - 09:19

A Copa América döntőjében a házigazda Chile a rendes játékidőben 0-0-s döntetlent ért el Argentínával szemben, majd 11-esekkel elhódította a serleget. Vidalék oldaláról senki nem hibázott a szétlövés során, míg az argentinok közül csupán Messi talált a kapuba.

Copa: Jogtalan kiállítás, balhé, chilei továbbjutás - videó

Feltöltve: 2015, június 25 - 09:17

A Copa América első negyeddöntőjében a házigazda chileiek némi bírói segédlettel verték 1-0- Uruguay-t. A 63. percben Edinson Cavanit kiállították, pedig nem csinált semmit, sőt az uruguay-i Gonzalo Jara fogdosta a támadó fenekét. A győztes gólt Mauricio Isla lőtte a 81. percben. A hajrában tovább fogyatkoztak a vendégek, majd volt egy kis balhé is.

Neymar bocsánatot kért, de mennie kell a Copáról

Feltöltve: 2015, június 23 - 07:28

Bár nem akart belenyugodni Brazília Neymar négy mérkőzésre szóló eltiltásába, a Barca középpályásának mégis véget ért a Copa América. Neymar elnézést kért társaitól.

A lefújás után kért szelfit Messitől az ellenfél - fotó, videó!

Feltöltve: 2015, június 21 - 11:09

A világ labdarúgásában szokatlan kéréssel állt elő Deshorn Brown. A jamaicai válogatott futballistája, az Argentína elleni meccsüket követően odaballagott Lionel Messihez, és egy szelfit kért tőle, amit a Barca klasszisa teljesített is. Íme, videón és fotón az elképesztő jelenet, a Copa América meccsét egyébiránt Argentína nyerte 1-0-ra.

A legnagyobb rivális játékosa állt ki Neymar mellett

Feltöltve: 2015, június 21 - 07:00

Javier Mascherano szerint jogtalan a Neymarra kiszabott, négy mérkőzésre szóló eltiltás. A Barcelona védője amondó, valamilyen szinten érthető, ha az össze-vissza rugdosott pengés játékosoknál előbb-utóbb elszakad a cérna.

Véget ért Neymar számára a Copa América

Feltöltve: 2015, június 20 - 10:13

Neymar négymeccses eltiltást kapott miután a brazilok Kolumbia elleni csoportmérkőzésén kiállították, majd a játékoskijáróban inzultálta a játékvezetőt.

Videó: Messi a semmittevést is különlegesen csinálja

Feltöltve: 2015, június 17 - 15:37

Vicces jelenetet rögzítettek a kamerák az Argentína-Uruguay Copa América-mérkőzésen (1-0). Lionel Messi és ellenfele, Diego Godín tökéletesen megkoreografált mozdulatsort adtak elő.

Videó: Neymar két esernyőcselt csinált 5 mp alatt

Feltöltve: 2015, június 15 - 18:03

Neymar, a brazil válogatott karmestere két pazar esernyőcselt csinált meg egymás után a Peru ellen 2-1-re megnyert csoportmeccsen, a Copa Américán.