Huszti Szabolcs

Videó: Huszti jövőre is Bundesliga-játékos lehet - ezzel a góllal dőlt el

Feltöltve: 2016, május 23 - 22:40

Huszti Szabolcs csapata, a magyar középpályást végig a pályán tudó Eintracht Frankfurt megőrizte élvonalbeli tagságát, miután a Nürnberg elleni idegenbeli playoff-visszavágón 1-0-ra győzött Seferovic 66. percben esett góljával. Stieber Zoltánt nem nevezték erre a találkozóra sem a házigazdák, aki hiába játszottak az első meccsen biztató 1-1-et, nem tudtak visszajutni a Bundesliga első osztályába.

Nem jött össze Dárdai vágya, Husztiékra dráma után osztályozó vár - eredmények

Feltöltve: 2016, május 14 - 17:28

Dárdai Pál csapata döntetlent játszott a Mainz otthonában, így a Hertha a 7. helyen zárta a Bundesligát, így selejtezőre kényszerül az Európa Ligában. Kleinheisler László csapata, a Werder nagy izgalmak után tudott nyerni a Frankfurt ellen, így Huszti Szabolcsék csúsztak az osztályozós helyre.

Bundesliga: Bajnok a Bayern, tovább zuhan a Hertha

Feltöltve: 2016, május 7 - 17:38

A Bundesliga 33. fordulójában a Bayern München 2-1-re legyőzte az Ingolstadt csapatát, így története során 26. alkalommal mondhatja magát bajnoknak. A Dárdai Pál irányította Hertha BSC hazai pályán 2-1-re kikapott a Darmstadtól, így a magyar tréner együttese visszacsúszott a 6. helyre. Az Eintracht Frankfurt Huszti Szabolccsal végig a soraiban 1-0-ra legyőzte a Dortmundot, Szalai Ádám a 76. percben csereként állt be a Hannoverbe, Kleinheisler Lászlót pedig nem nevezte a Werder Bremen.

Bundesliga: Dárdaiék leszorultak a BL-helyekről, Huszti gólpasszt adott

Feltöltve: 2016, április 30 - 20:23

A Bundesliga 32. fordulójában a Dárdai Pál irányította Hertha BSC 2-1-es vereséget szenvedett a Bayer Leverkusen elleni rangadón, így a berliniek leszorultak a Bajnokok Ligája indulást jelentő első négy helyről. A Bayern München hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a Mönchengladbach együttesével, így két körrel a vége előtt egyelőre még nem mondhatja bajnoknak magát, mivel a rivális Dortmund könnyedén (5-1) verte a Wolfsburgot. Az Eintracht Frankfurt Huszti Szabolccsal végig a soraiban 2-1-re legyőzte a Darmstadt csapatát - a magyar légiós a 83. percben gólpasszt adott -, míg a Hannover 3-1-re kikapott a Schalkétól, Szalai Ádám a 76. percben állt be.

Husztiék Dárdainak is segítettek győzelmükkel - videó

Feltöltve: 2016, április 24 - 19:54

2-1-re győzött az Eintracht Frankfurt a Mainz ellen vasárnap, így életben tartotta bentmaradási esélyeit a Bundesligában. A végig pályán lévő és egy sárga lapot is begyűjtő Huszti Szabolcs csapata ráadásul a Dárdai Pál vezette Hertha egyik BL-riválisát fosztotta meg a pontoktól. Korábban a Borussia Mönchengladbach viszont a Hoffenheim elleni 3-1-gyel megközelítette a tabella 3. helyén a berlinieket.

Bundesliga: Dárdaiék lecsúsztak a dobogóról, rangadót nyert a Bayern

Feltöltve: 2016, április 16 - 20:28

A Bundesliga 30. fordulójában a Bayern München 3-0-ra verte a Schalke együttesét. A Dárdai Pál irányította Hertha BSC 2-1-re kikapott a Hoffenheimtől, és mivel a rivális Bayer Leverkusen győzni tudott, a magyar tréner csapata lecsúszott a dobogóról. Huszti Szabolcs végigjátszotta a Frankfurt meccsét, Kleinheisler László pedig ezúttal nem lépett pályára a Werder Bremen színeiben.

Bundesliga: Győzött a Bayern, Kleinheislerék kikaptak

Feltöltve: 2016, április 9 - 17:29

A Bundesliga 29. fordulójában a Bayern München 3-1-re győzött a Stuttgart otthonában. Kleinheisler László a 81. percben csereként lépett pályára a Werder Bremen színeiben, amely 2-1-re kikapott az Augsburgtól, Huszti Szabolcsot pedig sérülés miatt nem nevezte az Eintracht Frankfurt.

Bundesliga: Ötgólos meccsen győzött a Dortmund Kleinheislerék ellen - videó

Feltöltve: 2016, április 2 - 20:49

A Bundesliga 28. fordulójában a Dortmund 3-2-re verte a Werder Bremen csapatát, Kleinheisler László ezúttal nem kapott lehetőséget. A Bayern München 1-0-ra győzte le az Eintracht Frankfurt együttesét, Huszti Szabolcs 48 percet kapott a csapatában, a második félidő elején sérülés miatt cserélték le. A Hannover Szalai Ádámmal a soraiban nagy verésbe szaladt bele, a Hamburg 3-0-ra nyert a magyar légiós csapata ellen.

Bundesliga: Dárdaiék nagyot léptek a Bajnokok Ligája felé

Feltöltve: 2016, március 19 - 21:41

A Bundesliga 27. fordulójában a Dárdai Pál irányította Hertha BSC 2-1-es sikert aratott az Ingolstadt ellen, így magabiztosan tartja a 3. helyét a tabellán. A Bayern München egy góllal verte a Köln csapatát, míg Kleinheisler László ezúttal nem kapott lehetőséget a Werder Bremen találkozóján. Huszti Szabolcs 82 percet játszott az Eintracht Frankfurt színeiben, amely 1-0-ra győzte le Hannovert, Szalai Ádám csereként állt be a 77. percben.

Íme Huszti TOP5 gólja a Bundesligából - videó

Feltöltve: 2016, március 19 - 15:29

A Bundesliga hivatalos videó csatornája összegyűjtötte az Eintracht Frankfurt magyar légiósának, Huszti Szabolcsnak a német bajnokságban szerzett legszebb találatait.

"Totális csalódás": Szalai után Husztit is kegyetlenül szétszedték Németországban

Feltöltve: 2016, március 17 - 16:24

Ismét kemény kritikákkal kell szembesülnie egy magyar légiósnak Németországban: néhány nappal azután, hogy Szalai Ádámot (Hannover) találta meg keményen egy helyi portál, ezúttal az Eintracht Frankfurt télen igazolt középpályása, Huszti Szabolcs is terítékre került. A szerző szerint hiányzik a dinamizmus és a sebesség a játékából, emiatt ezen a szinten nem tud érvényesülni és túl sok labdát ad el az "alibi-passzai" mellett.

Bundesliga: Kleinheisler egy félidőt kapott a Bayern ellen

Feltöltve: 2016, március 12 - 21:38

A Bundesliga 26. fordulójában a Bayern München 5-0-ra verte a Werder Brement, Kleinheisler László csereként egy félidőt kapott a brémaiak csapatában. A Szalai Ádámot végig a soraiban tudó Hannover 2-0-s vereséget szenvedett a Köln együttese ellen. Huszti Szabolcs az 50. percben állt be az Eintracht Frankfurtba, amely 3-0-ra kapott ki a Mönchengladbachtól.

Storck jobbkeze Husztit is figyeli: "Többet is kihozhattam volna már a karrieremből"

Feltöltve: 2016, március 11 - 12:59

Elégedett jelenlegi állásával Andreas Möller, a magyar válogatott másodedzője, Bernd Storck szövetségi kapitány jobbkeze. Az egykori világ- és Európa-bajnok játékos számára fantasztikus lesz trénerként is részt venni a nyári Eb-n, azt pedig elismerte a szakember, hogy edzői karrierjéből eddig talán többet is kihozhatott volna, de mint mondta, soha nem reklámozta és ajánlgatta magát sehol. A másodedző gyakran németországi otthonából figyeli az ottani magyar légiósokat, elmondása szerint a válogatottságot évekkel ezelőtt lemondó Huszti Szabolcsot is.

Kirúgták Husztiék edzőjét

Feltöltve: 2016, március 6 - 13:33

A Huszti Szabolcsot is foglalkoztató Eintracht Frankfurt vezetősége bejelentette, hogy menesztette Armin Veh vezetőedzőt.

Bundesliga: Kioltotta egymást a Dortmund és a Bayern, Kleinheislerék legyőzték Szalaiékat

Feltöltve: 2016, március 5 - 21:41

A Bundesliga 25. fordulójában nem született gól a Dortmund és a Bayern München szuperrangadóján. Kleinheisler László ezúttal nem kapott szerepet a Werder Bremen színeiben, csapata viszont 4-1-re legyőzte a Hannovert, amelybe Szalai Ádám a 36. percben állt be csereként. Az Eintracht Frankfurt Huszti Szabolccsal végig a soraiban 1-1-es döntetlent játszott az Ingolstadt ellen.

Fradi: Dollt kiszemelték Huszti edzőjének - sajtóhír

Feltöltve: 2016, március 4 - 10:26

A Ferencvárosnál dolgozó Thomas Doll nevét is hírbe hozták az Eintracht Frankfurt kispadjával. A Bundesliga-klub jelenlegi vezetőedzőjének, Armin Vehnek egy meccse lehet arra, hogy megtartsa az állását.

Bundesliga: Bayern-blama, Dárdaiék legyőzték Huszti csapatát - videó

Feltöltve: 2016, március 2 - 23:00

A Bundesliga 24. fordulójában a Bayern München hazai pályán 2-1-es vereséget szenvedett a Mainz együttesétől, míg a Dárdai Pál vezette Hertha BSC 2-0-ra legyőzte a Huszti Szabolcsot 71. percig a soraiban tudó Eintracht Frankfurtot. Nyert a Dortmund is, Kleinheisler László pedig perceket kapott a Werder Bremen bravúros sikerrel záruló mérkőzésén.

Bundesliga: Már nem dobogós a Hertha, Huszti gólpasszt adott, Kleinheisler a kispadról figyelt

Feltöltve: 2016, február 13 - 21:30

A Bundesliga 21. fordulójában a Dárdai Pál irányította Hertha BSC 2-0-ra kikapott a Stuttgart otthonában. A Dortmund 1-0-ra győzött a Szalai Ádámot sérülés miatt nélkülöző Hannover ellen, Kleinheisler László ezúttal nem kapott szerepet a Werder Bremen színeiben, míg Huszti gólpassza kevés volt a Frankfurt számára.

Huszti gólpassza kevés volt a Frankfurt számára - videó

Feltöltve: 2016, február 13 - 21:24

Az Eintracht Frankfurt együttese 3-1-es vereséget szenvedett a Köln otthonában. A találkozón a vendégek szereztek vezetést Meier révén, amely előtt a magyar légiós, Huszti Szabolcs adott gólpasszt, aki végig is játszotta a mérkőzést.

Ők a legjobban kereső magyar focisták - a lista

Feltöltve: 2016, február 12 - 13:27

A Blikk cikke szerint Dzsudzsák Balázs, Szalai Ádám és immáron Németh Krisztián a három legjobban kereső magyar labdarúgó. Utóbbi Huszti Szabolcsot megelőzve lépett fel a dobogóra, Szalai pedig beérte az élen a Bursaspor szélsőjét. Lapszemle.