Gyurcsó Ádám

A Fradi fiatalja: "Megmutattam, hogy tudok előre is játszani"

Feltöltve: 2016, május 21 - 14:25

A tegnapi meccs után a Ferencváros két játékosa és Gyurcsó Ádám is értékelte a találkozót. Mindhárman elégedettek voltak, de negatívumként Böde a frissesség hiányát emelte ki, míg Gyurcsó a kihagyott helyzeteket. Nagy Ádám sérülése után még nem száz százalékos, de amíg bírta, jól ment neki a játék.

Nikolics: A 28. gól és bajnoki cím, Kádár: Parádés gólpassz - videók

Feltöltve: 2016, május 15 - 20:49

3-0-ra győzött, így bajnok lett Lengyelországban a Legia Varsó, soraiban a végül 28 találattal záró Nikolics Nemanjával, aki Gyurcsó Ádámot 73 percen át foglalkoztató Pogon Szczecin elleni zárómeccsen (3-0) is gólt szerzett. Jól sikerült az utolsó meccse Kádár Tamásnak és a Lech Poznannak is, a védő nagyszerű gólpasszt adott a Ruch Chorzów 3-0-s legyőzése során, a harmadik gólnál. Lovrencsics Gergő nem szerepelt a meccskeretben.

Elnapolták Nikolicsék bajnokavatását Lengyelországban

Feltöltve: 2016, május 11 - 22:40

A lengyel bajnokságban a Legia Warszawa Nemanja Nikoliccsal a soraiban 2-0-s vereséget szenvedett a Lechia Gdansk otthonában, így egy fordulóval a vége előtt még nem mondhatja magát bajnoknak.

Lengyelország: Döntetlen Gyurcsóék meccsén - videó

Feltöltve: 2016, április 15 - 20:09

A lengyel bajnokság, az Ekstraklasa rájátszásában, a 31. fordulóban a harmadik helyen álló Pogon Szczecin fogadta a 7. Ruch Chorzów együttesét. A hazaiaknál Gyurcsó Ádám végig a pályán volt.

Megvan Mervó első gólja Lengyelországban, Kádár győzelemmel jubilált - videó

Feltöltve: 2016, április 9 - 20:17

Megszerezte első gólját a lengyel bajnokságban a Slask Wroclaw magyar csatára, Mervó Bence, akinek a találata és a gólpassza is igencsak kellett ahhoz, hogy csapata legyőzze a Cracoviát. Kádár Tamás három ponttal ünnepelte 50. pályára lépését a Lech Poznan színeiben, Nemanja Nikolicsék pedig nem bírtak Gyurcsó Ádámékkal.

Nikolics: 0 gól! - a magyar gólpasszkirály is megállítaná

Feltöltve: 2016, április 8 - 15:53

Egyetlen csapat van a lengyel bajnokságban, amelynek Nikolics Nemanja nem tudott még gólt lőni / fejelni, méghozzá pont az a gárda, amellyel a magyar válogatott támadó klubja, a listavezető Legia Varsó majd a hétvégén találkozik. A Pogoń Szczecin együttesében ráadásul egy volt csapattársa is szerepelhet majd, akivel kiváló párost alkotva vezették el egy éve a bajnoki címhez a Videotont.

Döntetlen Gyurcsóék meccsén - videó

Feltöltve: 2016, április 1 - 20:17

Gyurcsó Ádám 73 percet töltött a pályán a lengyel bajnokság 29. fordulójában a Gornik Zabrze - Pogon Szczecin mérkőzésen. Az eredmény már nem változott lecserélése után. A Pogon utóbbi hét meccséből ez már a hatodik döntetlen.

Két magyar is bekerült a forduló válogatottjába Lengyelországban

Feltöltve: 2016, március 22 - 22:37

A lengyel bajnokság 28. fordulóját követően két magyar játékost is beválasztottak a hét válogatottjába. A Legia Warszawa csatára, Nemanja Nikolics duplázni tudott a Lech Poznan ellen, míg ezúttal a Pogon Szczecin szélsője, Gyurcsó Ádám is eredményes volt.

Gyurcsó parádés szabadrúgásból szerzett gólt - videó

Feltöltve: 2016, március 21 - 11:46

Megszerezte 7. meccsén a 2. gólját Gyurcsó Ádám a lengyel bajnokságban, méghozzá nem is akárhogyan! A tabella 4. helyén álló Pogon Szczecin magyar válogatott szélsője a dobogós Cracovia elleni hazai rangadón (2-2) egy nagyon szép szabadrúgás-gólt ragasztott a kapu jobb oldalába, vezetést szerezve csapatának a 8. percben.

Eb-szereplés: Ennyit kereshet a magyar válogatott focistával a klubja

Feltöltve: 2016, március 11 - 18:50

Gyurcsó Ádám klubja, a lengyel Pogoń Szczecin legalább 182 ezer eurót, azaz nagyjából 56 millió forintot tehet zsebre, ha a télen, a Videotontól igazolt szélső bekerül Bernd Storck Európa-bajnoki keretébe – számolt be pénteki cikkében egy helyi portál.

Videó: Gyurcsóék kapusa hatalmasat bakizott - ki is kaptak

Feltöltve: 2016, március 7 - 22:44

Gyurcsó Ádám végig a pályán volt a Pogon Szczecin csapatában, amely 3-2-re kapott ki odahaza Ruch Chorzówtól.

Gyurcsót kritizálták Lengyelországban - megszólalt az edző is

Feltöltve: 2016, március 2 - 15:38

A sport.pl című lengyel sportoldal arról ír, hogy a Pogon Szczecin magyar szélsőjét, Gyurcsó Ádámot kritizálták a hétvégén, a szurkolók szerint három mérkőzés után nem hozza a tőle elvárt szintet. A Pogon edzője reagált a kritikákra, nem hibáztatja Gyurcsót.

Videó: Gyurcsóék nagy bulit csaptak az öltözőben

Feltöltve: 2016, február 16 - 12:09

A Pogon Szczecin hétfőn kétgólos hátrányból fordított, és 3-2-re nyert a Korona Kielce ellen, a győztes gólt pedig a klub színeiben első tétmeccsét játszó, Gyurcsó Ádám szerezte. A magyar légiós lengyel csapata a lefújást követően alaposan megünnepelte a sikert az öltözőben.

Videó: Gyurcsó az első bajnokiján győztes gólt lőtt a hajrában

Feltöltve: 2016, február 15 - 21:53

Jól sikerült Gyurcsó Ádám bemutatkozása a lengyel bajnokságban: a magyar szélső a 78. percben 2-2-nél eldöntötte a Pogon Szczecin Korona Kielce elleni meccsét. A magyar játékos debütálása egy drámai mérkőzésen történt: a vendégek már két góllal vezettek 16 perc után, ám a Pogon egyenlített, majd Gyurcsó egy remek átlövéssel döntött. A válogatott labdarúgó kezdő volt, és végigjátszotta a találkozót.

Gyurcsó betalált csapata győztes meccsén - videó

Feltöltve: 2016, január 23 - 19:58

A Gyurcsó Ádámot is a soraiban tudó Pogon Szczecin 3-1-re győzött a harmadosztályú Kotwica Kolobrzeg elleni felkészülési mérkőzésen. A Videoton korábbi szélsője csapata egyenlítő találatát szerezte a szakadó hóesésben lejátszott találkozón.

Gyurcsó remek góllal mutatkozott be a lengyel csapatában - videó

Feltöltve: 2016, január 9 - 18:02

A friss igazolás, Gyurcsó Ádám a szünetben állt be a Pogon Szczecin edzőmérkőzésén, amelyet követően mindössze 5 percre volt szüksége ahhoz, hogy első találkozóján góllal mutatkozzon be a lengyel együttes színeiben. A vége 8-1-es győzelem lett az Arkonia Szczecin ellen.

Gyurcsó: "Innen jobbak az esélyeim a válogatottra" - Nikolics miatt is váltott

Feltöltve: 2016, január 6 - 19:41

A Videoton korábbi támadója, Gyurcsó Ádám a lengyel Pogon Szczecinbe történő szerződését követően elmondta, komoly céljai vannak az új csapatával, többek között szeretnének kijutni az európai kupaporondra. A szélső úgy véli, Lengyelországból jobbak a válogatottba történő bejutási esélyei, mintha maradt volna az NB I-ben, és reméli, teljesítményével sikerül majd rászolgálnia arra, hogy ott legyen a jövő nyári Európa-bajnokságon.

Gyurcsó: "A Vidi ajánlata és hozzáállása méltatlan volt" - húzóember lenne a lengyeleknél is

Feltöltve: 2016, január 5 - 16:02

A Videoton korábbi szerződéshosszabbítási-ajánlatát és hozzáállását is méltatlannak találta Gyurcsó Ádám, így hiába volt sokkal jobb a kapcsolata a már Kovács Zoltán vezette stábbal, nemet mondott a fehérváriaknak és a keddi napon be is mutatták új csapatánál, a lengyel Pogon Szczecin gárdájánál a 24 éves válogatott szélsőt.

Megvan Gyurcsó új csapata: Nem a Legia és nem a Lech Poznan az

Feltöltve: 2016, január 5 - 13:17

Lengyelországba igazol a Videotontól távozó magyar válogatott szélső, Gyurcsó Ádám. A játékos klubja azonban nem a Legia Varsó vagy a Lech Poznan lesz – mint ahogy több helyen is felmerült – hanem a táblázat 4. helyén álló Pogon Szczecin gárdája, amellyel 3,5 éves szerződést köthet a 24 éves futballista. Minderről egy reggeli lengyelországi cikk számolt be elsőként, majd délután a klub is bejelentette hivatalosan Gyurcsó érkezését.

Nikolics a Legiába csalogatná Gyurcsót: "Lengyelország a legjobb választás"

Feltöltve: 2016, január 3 - 14:17

Egyre biztosabbnak tűnik, hogy Gyurcsó Ádám Lengyelországban folytatja pályafutását. Nikolics Nemanja, a szélső korábbi fehérvári csapattársa, aki jelenleg a Legia Warszawa játékosa, nem bánná, ha a középpályással újra egy klubban szerepelhetne. A válogatott támadó dicsérte a játékost, szerinte az Európa-bajnokság szempontjából a lehető legjobb döntés lenne Gyurcsónak a lengyel bajnokság.