Fradi videó

Így jutott a kupadöntőbe a Fradi a Debrecen ellen - videó

Feltöltve: 2016, április 14 - 13:47

A Magyar Kupa elődöntőjének visszavágóján a Ferencváros hazai pályán 3-0-ra legyőzte a Debrecen csapatát. A találkozó elején a zöld-fehérek emberelőnybe kerültek, Gera pedig büntetőből vezetést szerzett, majd a hajrában a második gólját is megszerezte. A végeredményt Nagy Dominik állította be, így a Fradi az Újpesttel találkozik majd a kupadöntőben. Az M4 Sport összefoglalója.

Két parádés és három sima Fradi-gól a bajnokavatón - videó

Feltöltve: 2016, április 7 - 09:55

A már bajnokként pályára lépő Ferencváros hétgólos meccsen verte a Paksot. A hazaiak gyorsan elhúztak két találattal, de a vendégek nem adták fel és kiegyenlítettek, ám az FTC még tudott újítani a meccset tíz emberrel záró paksiak ellen. Hajnal Tamás és Gyömbér Gábor is látványos gólt szerzett a 5-2-vel záruló találkozón. (Videó: ulloi129.hu)

Fradi: Kizárás, NB II, McCabe, 12 év a 29. bajnoki címig - videó

Feltöltve: 2016, április 4 - 13:06

Az M4 Sport készített egy összeállítást a Ferencváros meglehetősen rögös útjáról, a 28. és a 29. bajnoki cím között eltelt 12 évről.

A ma 44 éves Lipcsei legnagyobb góljai - videó

Feltöltve: 2016, március 28 - 23:25

Ma ünnepli 44. születésnapját a Ferencváros és a magyar futball egyik utolsó korszakos egyénisége, Lipcsei Péter. A zöld-fehérek szereplési örökranglistájának éllovasa (648 meccs), aki többek között 4 bajnoki címet és 6 Magyar Kupa-sikert szerzett az FTC-vel, a magyar válogatottban pedig 58 alkalommal is pályára léphetett, számtalan látványos gólt szerzett (kisebb megszakításokkal) 20 éves Fradi-karrierje során, ezeknek az egyik válogatásával kívánunk boldog születésnapot a trénerként dolgozó klubikonnak!

Lenullázta egymást a Loki és a Fradi a kupában - videó

Feltöltve: 2016, március 17 - 15:44

0-0 döntetlennel ért véget a DVSC és a Ferencváros első Magyar Kupa-elődöntője Debrecenben. A szerdai találkozón a hazaiak jártak talán közelebb a győzelemhez, döntés április 16-án, a Groupama Arénában születik majd. Nézd meg a találkozó bővebb összefoglalóját!

Fradi: Radó gólja 3 pontot ért a sereghajtó ellen - videó

Feltöltve: 2016, március 10 - 13:27

Az OTP Bank Liga 24. fordulójában a listavezető Ferencváros 1-0-ra győzött a táblázat utolsó helyén tanyázó Békéscsaba otthonában. A győztes gólt szerző Radó András találata és nyilatkozata a Fradi TV videóján!

Fradi-Diósgyőr: Egy bombázóval csalogatják a szurkolókat a stadionba - videó

Feltöltve: 2016, február 26 - 15:06

Rendhagyó kedvcsinálót készítettek a jövő heti Ferencváros-Diósgyőr NB I-es presztízscsata beharangozójaként.

Böde diadalmas és dühös visszatérése a Fradiban - videó

Feltöltve: 2016, február 22 - 12:23

Nagy nehézségek árán, de végül 2-0-ra legyűrte a listavezető Ferencváros a kiesés ellen küzdő Puskás Akadémia csapatát az OTP Bank Liga 21. fordulójában, nem kis részben a sérülése után visszatérő, a kispadról beszálló Böde Dánielnek köszönhetően, aki előbb gólpasszt érő lövéssel készítette elő Ramírez vezető találatát, majd maga is betalált "másfélszer", ám nagy csalódottságára első gólját Pauljevic öngóljának könyvelték el, majd les miatt annullálták eredményes megmozdulását. Nézd meg a találkozó összefoglalóját az MLSZ TV videóján!

Videó: Böde újabb góljával nyert a Fradi a "láthatatlan" meccsen

Feltöltve: 2015, szeptember 20 - 14:44

Böde Dániel 11. bajnoki találatával győzött a Fradi szombaton, a TV által ezúttal nem közvetített Ferencváros-Békéscsaba találkozón. Íme, a meccs gólja a Fradi Média videóján!

Videó: Böde volt az Újpest végzete a derbin

Feltöltve: 2015, szeptember 13 - 09:16

A hazai Újpest ugyan hamar megszerezte a vezetést Diagne góljával a derbi 3. percében, végül Böde a 78. és 90. percben elért találataival mégis a Ferencváros nyerte meg a találkozót. Nézd meg a meccs összefoglalóját az MLSZ TV videóján!

Videó: A Fradi csatárai lőtték a gólokat Debrecenben

Feltöltve: 2015, augusztus 22 - 23:51

3-0-ra verte a Ferencváros a hazai Debrecent, a zöld-fehérek góljait három támadó, Böde, Sesták és Radó szerezték. Nézd meg a meccs összefoglalóját az MLSZ TV videóján!

Videó: Nagy gólt lőtt a Fradi csatára

Feltöltve: 2015, február 18 - 21:20

Amint arról korábban beszámoltunk, a Ferencváros 3-0-ra legyőzte felkészülési mérkőzésen a Lombard Pápa együttesét. Nézd meg a meccs góljait a fradi.hu videóján!

Videó: Így lőtt 17 gólt a Fradi az edzőmeccsen

Feltöltve: 2015, január 21 - 22:36

Ahogyan arról korábban beszámoltunk, a Ferencváros 17-0-ra verte felkészülési találkozón az Iváncsa csapatát. Nézd meg a meccs góljait a fradi.hu videóján!

Videó: Így lett döntetlen a Loki és a Fradi rangadója

Feltöltve: 2014, október 26 - 20:47

2-2-s döntetlennel ért véget a DVSC és a Ferencváros vasárnapi rangadója az OTP Bank Liga 12. fordulójában. A találkozó nagy fordulatokat hozott, hiszen a zöldek vezettek a félidőben, de a Loki a második játékrész elején két góllal hosszabb időre a padlóra küldték a vendégeket, aztán a Fradi szinte a semmiből pontot mentett a csereként beállt Lauth találatával. Nézd meg az MLSZ TV összefoglalóját!

Videó: 17 éves magyar csatár volt a Fradi legjobbja

Feltöltve: 2014, október 9 - 09:49

A 17 éves Popov Patrik gólt lőtt és gólpasszt is adott a Ferencvárosban, a Kaposvár ellen 3-0-ra megnyert szerdai Ligakupa-mérkőzésen. Íme a gólok az MLSZ TV videóján!

Videó: Parádés cselt mutatott be a Fradi légiósa

Feltöltve: 2014, szeptember 28 - 22:14

Az OTP Bank Liga 9. fordulójának záró mérkőzésén a Ferencváros hazai pályán nem bírt a Haladással. A Fradi ugyan végigtámadta a 90 percet, de csak egy sovány 0-0-ra futotta az erejéből. A szombathelyiek hősiesen védekeztek, Rózsa Dániel pedig magabiztos volt a kapujában. Az FTC Lamah révén a kapufát is eltalálta, Dilaver pedig zseniális cselt mutatott be a második félidőben (a videón 4:10-től!).

Videó: 11-esek és Simon-bomba - az Újpest-Fradi góljai

Feltöltve: 2014, szeptember 21 - 20:04

2-1-re győzött az Újpest a Ferencváros elleni vasárnapi derbin, az OTP Bank Liga 8. fordulójában. A háromszor a kapufát is eltaláló lilák összességében megérdemelten verték ősi riválisukat, többet tettek a sikerért, amely 1-1 büntetővel és egy remekül eltalált Simon Krisztián-lövéssel alakult ki. Az MLSZ TV összefoglalója.

Videó: Szép gólokkal nyert a Fradi a Ligakupában

Feltöltve: 2014, szeptember 17 - 22:52

Ahogy arról korábban beszámoltunk, a Ferencváros Busai és Nagy Dániel góljával 2-0-ra verte a ZTE-t a Ligakupában. Nézd meg a két találatot MLSZ TV videóján!

Videó: Magának tette nehézzé a Fradi az újabb hazai sikert

Feltöltve: 2014, szeptember 14 - 22:06

Az OTP Bank Liga 7. fordulójának utolsó mérkőzésén a Ferencváros 2-1-re verte a Puskás Akadémiát. A Fradi az első félidő közepén bő egy perc alatt lerendezte a meccset: előbb Benjamin Lauth fejelt a kapuba, majd szinte azonnal, Böde Dániel is a hálóba talált. A hajrában a mindössze 17 éves Sallai Roland szépített. A PAFC ezzel a vereséggel visszacsúszott a tabella utolsó helyére. Az FTC 8. hazai győzelmét aratta zsinórban. Nézd meg az MLSZ TV összefoglalóját!

Videó: A sportszerű Fradi-szurkolók az ellenfélnek is drukkoltak

Feltöltve: 2014, szeptember 11 - 09:45

A Fradi-tábor a Vecsés csapatát is biztatta-ünnepelte a két gárda szerdai Magyar Kupa-mérkőzésén, Rákospalotán. A drukkerek a beszámolók szerint azt köszönték meg ezzel, hogy a rendező megye I-es csapat helyet biztosított nekik a papíron a "hazai" szurkolóknak fenntartott szektorba. Szép és sportszerű gesztus volt, mindkét fél részéről.