A válogatott

A Fradi fiatalja: "Megmutattam, hogy tudok előre is játszani"

Feltöltve: 2016, május 21 - 14:25

A tegnapi meccs után a Ferencváros két játékosa és Gyurcsó Ádám is értékelte a találkozót. Mindhárman elégedettek voltak, de negatívumként Böde a frissesség hiányát emelte ki, míg Gyurcsó a kihagyott helyzeteket. Nagy Ádám sérülése után még nem száz százalékos, de amíg bírta, jól ment neki a játék.

Válogatott: "Sikerült megvalósítani, amit a kapitány kért"

Feltöltve: 2016, május 21 - 13:40

Juhász Roland, a Videoton és a válogatott védője a csapat honlapján értékelte a tegnapi mérkőzést, és beszélt a felkészülésről is.

Sakkban tartottuk az ellenfelet, de voltak gyengeségeink is - ezt írja a válogatottról a világsajtó

Feltöltve: 2016, május 21 - 13:02

Viszonylag szűkszavúan írnak a tegnapi Magyarország - Elefántcsontpart felkészülési mérkőzésről a nemzetközi sajtóban, de a nagyobb lapok és a csoportellenfeleink sajtója beszámolt a meccsről. Szinte mindenhol külön említést tesznek a csúcsdöntő Király Gáborról.

Csányi: "Én már bent láttam a gólt Gyurcsó helyzeténél"

Feltöltve: 2016, május 21 - 09:17

Csányi Sándor, a Magyar Labdarúgó Szövetség elnöke a mérkőzés után értékelte a látottakat. A felkészülés menetéhez képest elégedett, főleg az első félidei játékkal, a gólt hiányolta.

Így látta a meccset a csúcsot döntő Király

Feltöltve: 2016, május 20 - 21:49

Király Gábor a mai, Elefántcsontpart elleni mérkőzésen lépett pályára 102. alkalommal a válogatottban, ezzel már egyedüliként ő tartja a csúcsot. A meccs után értékelte a látottakat.

Storck: Csak az utolsó 5 percben volt fontos az eredmény - részletes értékelés

Feltöltve: 2016, május 20 - 21:01

Bernd Storck a Magyarország - Elefántcsontpart felkészülési találkozó után elmondta, hogy elégedett a mérkőzéssel, nem az eredmény volt a legfontosabb a mai meccsen. Hosszabban beszélt a Szalai Ádámról is. Az elefántcsontpartiak kapitánya is méltatta a magyar csapatot.

Válogatott: "Ez a csapat van olyan jó, mint az osztrák"

Feltöltve: 2016, május 19 - 18:16

A Bundesligába frissen feljutott Red Bull Leipzig, és a magyar válogatott kapusa, Gulácsi Péter beszélt arról, hogy mit vár a holnapi barátságos meccstől és az Európa Bajnokságtól.

Nagy góllal tért vissza Priskin - videó

Feltöltve: 2016, május 14 - 09:53

Március 20-án lépett utoljára pályára klubcsapatában, a pozsonyi Slovanban Priskin Tamás, aki a horvátok elleni felkészülési mérkőzésen sérült meg. Tegnap újra játszhatott, kezdett a Nagymihály ellen. Nem is akárhogy sikerült a kezdés, már a harmadik percben hatalmas gólt lőtt. Ez volt Priskin 11. gólja a bajnokságban.
Később a kiesés ellen menekülő Nagymihály egyenlített, az 1-1 pedig azt jelenti, hogy a Slovan biztosan második a szlovák bajnokságban, függetlenül az utolsó forduló eredményeitől.

"Dzsudzsákot lehetetlen túlbecsülni" - ezt írják rólunk

Feltöltve: 2016, május 14 - 09:35

Az UEFA a Stars of UEFA Euro 2016 (a 2016-os Eb sztárjai) című sorozatában tegnap a magyar válogatottal foglalkozott, Dzsudzsák Balázs a cikk főszereplője, mely szerint a csapat támadójátékát leginkább ő határozza meg.

Magyarország-Magyarország: 4-0 - nyert a Storck-csapat

Feltöltve: 2016, május 13 - 20:19

Ausztriában, Bad Kleinkirchheimben, felkészülési mérkőzésen a magyar válogatott legyőzte az U21-es nemzeti csapatot 4-0-ra. A gólokat Pintér Ádám, Lencse László, Sallai Roland és Korcsmár Zsolt szerezte a péntek délutáni találkozón.

Válogatott: "Azért nem vagyunk olyan rossz csapat" - Gera az Eb-ről

Feltöltve: 2016, április 22 - 20:54

A mai napon a 37. születésnapját ünneplő Gera Zoltán, a magyar válogatott rutinos játékosa az M4 Sport Eb-magazinjában beszélt a franciaországi csoportellenfelekről és arról, mit vár a csapattól. A ferencvárosi futballista az összes csoportellenfelet tiszteli és erős csapatnak tartja a magyar válogatott riválisait.

Van, amiben már az elsők vagyunk az Eb-n!

Feltöltve: 2016, február 26 - 22:43

A svájci székhelyű Sporttudományok Nemzetközi Központja (CIES) első idei jelentésében a 2015-ös évre vonatkozó érdekes statisztikákkal foglalkozik. A kutatásban 50 országot vizsgáltak, ebből 32 európai, 6-6 dél-amerikai és afrikai, 3-3 pedig ázsiai és észak-amerikai. Magyarország is a vizsgált országok között található.

"Gyógysorsolás?" - a magyar sportsajtó reakciója a tegnap Eb-sorsolásra

Feltöltve: 2015, december 13 - 13:09

A nagyobb sportoldalak, illetve néhány jelentősebb internetes oldal sportrovata alapján összegyűjtöttük, hogy a magyar sportsajtó mit szól a tegnapi sorsoláshoz. A többség örül, de óvatosan.

Videó: A szünetben 2-0-ra vezetünk Andorrában

Feltöltve: 2012, szeptember 7 - 21:34

Juhász Roland fejesével szereztünk vezetést az Andorra elleni világbajnoki selejtezőn a 12. percben. Majd húsz perccel később Gera talált be 11-esből. Nézd meg a gólokat a Pixter.hu videóin:

Egervári: Ez a válogatott bárki ellen képes dominálni

Feltöltve: 2012, szeptember 6 - 13:50

Az előző selejtezőtől eltérően a harmadik hely megszerzését már nem tartaná sikernek a 2014-es brazíliai világbajnokság európai kvalifikációs sorozatában Egervári Sándor, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A szakember szerint egyértelműen a második hely a cél, amely vélhetően majd pótselejtezőt ér.

Válogatott: Négy játékos nem játszhat - Dzsudzsákék jobb állapotban vannak

Feltöltve: 2012, szeptember 5 - 15:47

Egervári Sándor, a magyar válogatott szövetségi kapitánya a mai sajtótájékoztatóján elmondta: határozottan jobb állapotban vannak a válogatott tagjai, mint az Izrael elleni meccs előtt. Hajnal Tamás szerint pénteken az Andorra elleni vb-selejtezőn úgy kell játszanunk, hogy az ellenfél játékosaiban egy pillanatig se merüljön fel, hogy esélyük lehet a pontszerzésre.

A holland gólkirályt megússza a magyar válogatott

Feltöltve: 2012, szeptember 5 - 14:24

Változott a magyarok ellen kedden világbajnoki selejtezőt játszó holland labdarúgó-válogatott kerete. Sérülés miatt kikerült a holland gólkirály, Bas Dost, akit Luuk de Jong, a Borussia Mönchengladbach csatára pótol.

Koman megijedt, de nem az írektől - válogatott nyilatkozatok

Feltöltve: 2012, június 5 - 10:42

Koman Vladimír az első félidő végén megijedt, majd gyorsan meg is nyugodott. A Monaco légiósa a támadójátékunkat dicsérte, és úgy érzi, a csehek és az írek elleni teljesítményre bátran építhetünk a világbajnoki selejtezők előtt. Bogdán Ádám szerint előny volt számára, hogy ismerte az ír játékosokat, úgy érzi, hogy jó teljesítményéhez kellett a védelem stabilitása is. Mészáros Norbert abban bízik, hogy a vb-selejtezőkön is bizonyíthat majd, csakúgy, mint debreceni csapattársa Szakály Péter, aki úgy gondolja: hatalmas lehetőséget kapott, amivel élni tudott.

Világszínvonalú magyar válogatottat kívánt Orbán Viktornak a FIFA elnöke

Feltöltve: 2012, június 4 - 12:33

Köszönő levelet írt Joseph Blatter, a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) elnöke Orbán Viktornak azért, hogy a magyar miniszterelnök hozzájárult a szervezet májusi, Budapesten rendezett kongresszusának sikeréhez.

A moldáv-magyar lenyomta a svédek elleni diadalt - 2,2 millióan nézték

Feltöltve: 2011, szeptember 7 - 17:14

A hivatalos mérések szerint 2 millió 200 ezer néző kapcsolódott be a keddi Moldova-Magyarország labdarúgó-mérkőzés közvetítésébe az m1-en - tájékoztatta a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA) az MTI-t.