BL videó

Videó: Rooney mesterhármasa a BL-ben

Feltöltve: 2015, augusztus 26 - 23:10

Wayne Rooney góljával vezetett a BL-selejtező visszavágóján a Manchester United a Club Brugge ellen. A csatár végül mesterhármast szerzett, majd Herrera is betalált, így 4-0-ra nyert és bejutott a BL-be az MU, Nézd meg a találatokat videón!

Videó: Itt van a BL-szezon 10 legszebb gólja

Feltöltve: 2015, június 12 - 19:09

Az UEFA összeállította a Bajnokok Ligája 2014/2015-ös szezonjának legszebb tíz gólját tartalmazó videóklipet. Az élen Cristiano Ronaldo (Real Madrid) Liverpool ellen szerzett remek találata végzett, a portugál mögött két barcelonai, Ivan Rakitic és Lionel Messi található a képzeletbeli dobogó második-harmadik fokán. Íme, a TOP 10!

Videó: Óriási kapusbaki a BL-ben, CR győztes gólja - a szerdai termés

Feltöltve: 2014, november 27 - 00:04

A Bajnokok Ligája szerdai napján 17 gól született, közte Mandzukic triplája, Raúl Garcia kapusbaki után talált be, CR győztes gólt szerezett, de Tévez is eredményes volt. Nézd meg az összes gólt videón!

Videó: Portugál góllal verte a Benficát a Zenit a BL-ben

Feltöltve: 2014, november 26 - 21:11

Danny 78. percben szerzett góljával 1-0-ra győzött a Zenit Szentpétervár a Benfica ellen a Bajnokok Ligája C csoportjában, a szerdán 18 órakor kezdődött találkozó végén Luisaót kiállította a vendégektől a bíró a hosszabbításban.

Állás: 1. Bayer Leverkusen 9 pont (4 meccs), 2. Zenit 7 pont (5), 3. Monaco 5 (4), 4. Benfica 4 (5)

Videó: Reus csodagólja, CR első találata az Anfielden - szerdai BL-gólok

Feltöltve: 2014, október 22 - 23:14

Első gólját szerezte pályafutása során Cristiano Ronaldo az Anfield Roadon, a portugál a BL-ben volt eredményes, a Real pedig 3-0-ra nyert. Maro Reus gyönyörű találatot szerzett, ez volt a harmadik találat a 4-0-s dortmundi sikert hozó isztambuli találkozón Nézd meg a nap összes BL-gólját!

Videó: Arsenal- és Dortmund-henger, madridi győzelmek - szerdai BL-gólok

Feltöltve: 2014, október 1 - 23:05

A Bajnokok Ligája szerdai játéknapján az Arsanl négyig, a Dortmund háromig, a Real kettőig, az Atlético egy találatig jutott – ez mindannyiuknak elég volt a győzelemhez. Nézd meg a nap góljait videón!

Videó: Bajor bomba a 90. percben - a BL-szerda összes gólja

Feltöltve: 2014, szeptember 17 - 23:07

Íme, a Bajnokok Ligája szerdai mérkőzéseinek találatai videón!

Videó: Szenzációs MU-gól - a szerdai BL-termés

Feltöltve: 2014, április 9 - 22:56

Bár Patrice Evra hatalmas gólt szerzett Münchenben, az MU nem tudta kiejteni a Bayern Münchent, a bajorok hárommal feleltek. Madridban a meccs elején láthattuk az egyetlen találatot, ezzel verte ki az Atlético a Barcelonát. Nézd meg a BL szerdai góljait videón!

Videó: A gólvonalon pörgött a Bayern kihagyott 11-ese - BL-gólok

Feltöltve: 2014, március 12 - 00:00

A címvédő Bayern München és az Atlético Madrid is ott lesz a Bajnokok Ligája legjobb nyolc csapata között. Nézd meg az Arsenal, illetve a Milan elleni meccsük összefoglalóit, benne a gólokkal és a bajorok egészen furcsa módon kimaradt 11-esével!

Videó: Repülőrúgással lőtt BL-gólt Diego Costa

Feltöltve: 2014, március 11 - 22:03

Koke beadása után és egy látványos mozdulat kíséretében lőtt gólt már az Atlético-Milan BL-nyolcaddöntő visszavágó 3. percében a spanyollá lett brazil gólzsák, Diego Costa.

Videó: Egy perc alatt lőtt két gólt a Dortmund a BL-ben

Feltöltve: 2014, február 25 - 22:06

Hatalmas lépést tett a Borussia Dortmund afelé, hogy a Bajnokok Ligája legjobb nyolc csapatának mezőnyébe kerüljön, miután 4-2-re győzött kedden a Zenit otthonában. Íme, a gólok!

Videó: Egy nagy gól, két fejes, két kihagyott büntető a BL-ben

Feltöltve: 2014, február 19 - 23:59

A Bajnokok Ligája szerdai játéknapján két kihagyott 11-est is hozott az Arsenal-Bayern München találkozó, amelyen a bajorok két gólt is szereztek. A Milan otthon kapott ki 1-0-ra az Atlético Madridtól. Nézd meg a gólokat, és a kihagyott tizenegyeseket videón!

Ibra zseniális ballal is - a keddi BL-gólok videón

Feltöltve: 2014, február 18 - 23:49

A Bajnokok Ligája nyolcaddöntői keddi játéknapjának összes gólja az összefoglalókban!

Videó: Itt van 2014 első BL-gólja

Feltöltve: 2014, február 18 - 22:23

A PSG francia válogatott középpályása, Blaise Matuidi szerezte meg az első gólt a Bajnokok Ligája nyolcaddöntői során, a 26 éves játékos már a 3. percben betalált a Leverkusen kapujába.

Videó: Barca és Arsenal-gólok, korszakos potya a BL-ben

Feltöltve: 2013, november 6 - 23:56

A Bajnokok Ligája szerdai napján egy furcsa potyagólt is láthattak a nézők a Chelsea-Schalke meccsen. Piqué ugyan öngólt vétett, de a Barcelona 3-1-re megverte a Milant, Ramsey találatával pedig az Arsenal elhozta a három pontot Dortmundból. Íme, a szerdai BL-gólok!

Videó: Gól és egy rém gyenge 11-es Hulk mérlege a BL-meccsen

Feltöltve: 2013, november 6 - 21:03

Volt csapata ellen talált be Hulk, a Zenit brazil csatára, aki éppen attól a Portótól érkezett, amelyet fogadott az orosz együttes szerdai BL-meccsén. Lucho Gonzales azonban előtte a portugálokat juttatta előnyhöz, így az 51. percben kihagyott Hulk-büntető sorsdöntőnek bizonyult, maradt az 1-1. A szerda esti meccs előtt hibátlan Atlético az első a G csoportban, a Zenit 5 ponttal második, a Porto néggyel a harmadik.

Zenit – Port0 1-1 (Hulk 28., ill. Lucho Gonzales 23.)

Videó: Így került a BL küszöbére az Arsenal

Feltöltve: 2013, augusztus 21 - 23:07

Isztambulban verte meg a Fenerbahcét 3-0-ra az Arsenal, amely így lényegében formalitássá tette a londoni visszavágót, a BL főtáblájáért folyó párharc első meccsén. Nézd meg a gólokat videón!

Fenerbahce – Arsenal 0-3 (Gibbs 51., Ramsey 64., Giroud 77. – 11-esből)

Videó: Kapushibából kapott gólt a Milan

Feltöltve: 2013, augusztus 20 - 23:18

1-1-es döntetlent ért el a Milan Eindhovenben, a PSV ellen, El Shaarawy gólja után Matavz egyenlített, igaz, ehhez kellett Abbiati kapu is. Nézd meg a gólokat videón!

Videó: Hihetetlen nagy gólok a BL-ben, egyazon selejtezőn

Feltöltve: 2013, augusztus 20 - 22:11

Nagyszerű mozdulattal ollózott a kapuba a Real Sociedad francia támadója, Antoine Griezmann aki Lyonban, a két együttes BL-selejtezőjén szerzett vezetést a Realnak. Később Haris Seferovic növelte az előnyt szintén nem akármilyen találattal. Nézd meg a két hihetetlen gólt videón!

Videó: 0-3-ról 3-3 - Sousáék meccsén a kézfogás is téma lett

Feltöltve: 2013, augusztus 7 - 09:02

Ahogy arról beszámoltunk, egészen fordulatos meccsen búcsúzott a Maccabi Tel-Aviv a Bajnokok Ligájától, miután 0-3-ról ugyan felállt a Basel elleni selejtező visszavágóján, de fordítani és nyerni már nem tudott. A remek találkozót egy, a napokban Svájcban már komoly visszhangot kapó ügy vezette fel, miután Mohamed Salah, a vendégek egyiptomi játékosa már az első meccsen sem volt hajlandó kezet fogni az izraeliekkel. A visszavágón a gólt is szerző és UEFA-vizsgálat alatt is állt futballista köztes megoldást választott, kézfogás helyett öklével csapott bele a közel-keleti tenyerekbe. Íme az összefoglaló és az ominózus jelenet.