Diego Simeone

Guardiola: A BL-cím úgyis csak egy statisztika; kiderült, kit ütött meg Simeone - BL-visszhangok

Feltöltve: 2016, május 4 - 09:19

Pep Guardiola csalódott, hogy nem nyerték meg a BL-serleget, de az edző szerint a címek úgyis csak statisztikák. A katalán edző szerint utódja boldog lehet, hogy ilyen játékosokkal dolgozhat majd együtt, ő is élvezte ezt a három évet. Diego Simeone arról beszélt, hogy soha nem játszott még olyan erős csapat ellen, mint az első félidőben pályára lépő Bayern. Kiderült az is, hogy kit vágott oldalba a fiatal szakember.

BL: Guardiola a füvet is hibáztatta, mindenki elájult az Atlético-góltól - visszhangok

Feltöltve: 2016, április 28 - 09:40

A győztes gólt szerző Saúl Ninuez dicséretétől volt hangos a nemzetközi sajtó az Atlético-Bayern Bajnokok Ligája-elődöntőt (1-0) követően, de a két edző, Diego Simeone és Josep Guardiola is méltatta a fiatal középpályást és gólját. Utóbbi a Vicente Calderón gyepszőnyegét és csapata játékát is kritizálta, előbbi pedig elismerte, hogy elég kétarcú meccset játszott egymással a két gárda szerdán, Madridban. Visszhangok.

BL: Bírózás Madridban, megvan a Barca-kiesés felelőse, Guardiola CR-nek üzent - visszhangok, videók

Feltöltve: 2016, április 14 - 09:33

A játékvezető mindkét csapatot sújtó ítéletei is főszerepbe kerültek azután, hogy az Atlético Madrid kiejtette a Bajnokok Ligájából szerdán a címvédő Barcelonát és ezzel a legjobb négy közé jutott. Diego Simeone szívhezszóló gondolatokat sütött el a találkozót követően, Luis Enrique pedig megnevezte azt, aki 100 százalékig a kiesés felelőse. Közben Lisszabonban emelt fővel búcsúzott a Benfica, az ellen a Bayern ellen, amelynek edzője, Pep Guardiola Cristiano Ronaldónak és a kritikusainak is üzent.

"Nem merek a bíróról beszélni, Torresre nem haragszom" - BL-visszhangok

Feltöltve: 2016, április 6 - 09:10

Nagy indulatokat kavart az Atlético berkein belül Fernando Torres korai kiállítása a Barcelona elleni BL-negyeddöntő első mérkőzésén. A madridiak 35 percig szinte tökéletes futballt játszottak a Barca otthonában, emberelőnyben azonban fordítottak a katalánok. Diego Siemone nem mer a játékvezető ténykedéséről beszélni és nem haragszik Torresre, míg Luis Enrique szerint jogos volt a támadó kiállítása. Guardiola elégedett volt csapata teljesítményével a Benfica ellen, míg kollégája abban bízik, hogy hazai pályán 60 ezer fanatikus előtt ki tudják ejteni a bajorokat.

Ferguson visszatérhet, a Barca játékost is adna egy védőért - nemzetközi körkép

Feltöltve: 2016, január 17 - 20:00

Szenzációs bejelentést tehet a Manchester United, ehhez azonban távoznia kellene Louis van Gaalnak a kispadról. Egy komoly kiszemeltről lemondhatnak az MU-nál, mint ahogy a Juventus csatárára is hiába fáj a foga két nagycsapatnak is. A Barcelona Angliában venne meg nagy pénzért és egy játékosért cserébe egy védőt, az angol idény felfedezettjét a Liverpool vinné.

A Real klasszisára fáj az MU foga, az Arsenal elhappolná a Juve csatárát - nemzetközi körkép

Feltöltve: 2016, január 16 - 21:01

Zinedine Zidane nem tart igényt a Juventus csatárára, Alvaro Moratára, akit viszont az Arsenal szívesen tudna a soraiban. Kiderült, mi kell ahhoz, hogy Pato a Chelsea játékosa legyen, a Manchester United nagy összeget fizetne a Real Madrid támadójáért, Jürgen Klopp elárult egy komoly titkot, míg Robert Lewandowski ügynöke megijedt a riválistól. A szombati átigazolási hírek.

Messi hűségesküt tett, Neymart a Real Madridba csábítanák - nemzetközi körkép

Feltöltve: 2016, január 12 - 20:52

Roberto Carlos szeretné egyszer a Real Madridba csábítani Neymart, miközben Lionel Messi hűségesküt tett a Barcelonának. A Chelsea edzőjelöltje Alexis Sánchezt akarja, Jürgen Klopp védőt igazolt, a Roma kirúgja az edzőjét, a Juve klasszisa a jövőjéről beszélt, a Dortmundnál pedig elhessegették a kérőket. A keddi átigazolási hírek.

A Barcából érkezhet Bogdán riválisa, Ibra a Premier League-be igazolna - nemzetközi körkép

Feltöltve: 2016, január 2 - 17:16

Zlatan Ibrahimovic szeretne még a Premier League-ben is játszani, a Manchester United mindenképpen csatárt akar igazolni januárban, elvágyódik a Real Madrid támadója, 50 millió euróért adhat el egy játékost a Lazio, Jürgen Klopp a Barcelonából hozna kapust, míg Pep Guardiola már a jövőre gondol és a riválist gyengítené. A szombati átigazolási körkép.

Videó: Atlético-siker Simeone történelmi meccsén

Feltöltve: 2015, október 18 - 18:49

Megnyerte az Atlético Madrid vezetőedzője, Diego Simeone 214. mérkőzését a csapat kispadján. Az argentin mester a Real Sociedad otthonában megvívott 2-0-s találkozón utolérte az örökranglista második helyén álló Ricardo Zamorát. A hazaiak kilenc emberrel fejezték be a meccset, a gólokat Griezmann és Pereira szerezte. Íme, az összefoglaló.

Ancelotti: Akár 8 középpályással is felállhatok - kezdődik a negyeddöntő a BL-ben

Feltöltve: 2015, április 14 - 08:45

Carlo Ancelotti, a Real Madrid mestere szerint egyszerre megtisztelő és problematikus Diego Simeone ellen meccselni. Az olasz hozzátette, nem bonyolult játék a futballt, ha fölényt akar kialakítani a középpályán, akár nyolc futballistát is odavezényelhet. Az argentin úgy véli, két mérkőzésen el lehet tüntetni az ellenfél javára meglévő minőségbeli különbséget. A Juventus szakvezetőjének az okoz gondot, hogy nem szerepeltetheti legerősebb csapatát a Monaco ellen. Indulnak a BL-negyeddöntők.

Hivatalos: Simeone szerződést hosszabbított az Atléticónál

Feltöltve: 2015, március 24 - 15:31

Az Atlético Madrid bejelentette, hogy 2020-ig meghosszabbította a szerződését Diego Simeone, a gárda vezetőedzője. A szakvezető az előző idényben bajnoki címig és Bajnokok Ligája-ezüstig vezette az alakulatot.

Fontos hírt kotyogott el Simeone testvére

Feltöltve: 2015, március 18 - 10:48

Minden jel arra mutat, hogy Diego Simeone szerződést hosszabbít az Atlético Madridnál. Mindezt ügynökeként is funkcionáló testvére kotyogta el a Bayer Leverkusen elleni Bajnokok Ligája-mérkőzés után.

Katasztrófa várna az Atléticóra, ha stílust váltana

Feltöltve: 2015, február 7 - 08:13

Az Atlético Madridnak csak a saját stílusában szabad játszania, különben a teljes katasztrófa várna rá, mondta el a Real Madrid elleni derbit megelőzően Diego Simeone, a Matracosok edzője.

Simeone: Messi egyedül veszélyesebb, mint Ronaldo, Bale és Benzema együtt

Feltöltve: 2015, január 31 - 12:07

Diego Simeone, az Atlético Madrid vezetőedzője szerint Lionel Messi egymaga veszélyesebb, mint Cristiano Ronaldo, Gareth Bale és Karim Benzema együttvéve. Az argentin a Barcelona elleni kupameccs után dicsérte földijét.

Az Atlético sztárja állítja: meghamisították a szavazatait az Aranylabda-gála előtt

Feltöltve: 2015, január 14 - 13:36

Arda Turan elmondása szerint megváltoztatták az év legjobb edzőire leadott szavazatait. A török támadó azt állítja, hogy Diego Simeonét rangsorolta az első helyre, így ő is meglepődött, amikor Joachim Löwöt látta magánál a maximális pontszámmal.

Videó: Fia ugrott Simeone nyakába a gólok után

Feltöltve: 2015, január 8 - 23:11

Diego Simeone, az Atlético Madrid mestere fiával, a találkozón labdaszedőként tevékenykedő Giulianóval ünnepelte csapata találatait a Real Madrid ellen 2-0-ra megnyert kupameccsen.

Ennél jobban nem dolgozhat össze két edző - videó!

Feltöltve: 2014, október 28 - 11:15

A nemzetközi futballoldalakon megtalálták az ideális másodedzőket Germán Burgos és Nicolo Frustalupi személyében. A spanyol Atlético Madrid és az olasz Inter trénerei tökéletesen követik azt, amit a vezetőedző tesz.

Súlyos büntetést kapott Diego Simeone - videó!

Feltöltve: 2014, augusztus 25 - 19:22

Súlyos, nyolcmeccses büntetést kapott Diego Simeone, az Atlético Madrid edzője, aki a Real Madrid elleni Szuperkupa-döntő visszavágóján inzultálta a játékvezetőt.

Ancelotti: „Inkább most veszítsünk, mint a BL-döntőn”; Simeone bocsánatot kért - visszhangok

Feltöltve: 2014, augusztus 23 - 10:01

Az Atlético Madrid tegnap este 1-0-ra legyőzte a Real Madridot, így összesítésben 2-1-es sikerrel hódította el a spanyol Szuperkupát. A győztes csapat trénere, Diego Simeone bocsánatot kért, amiért viselkedése miatt a lelátóra küldte őt a játékvezető, majd elmondta, fejlődésben lévő csapata számára nagy fegyvertény a Real Madrid legyőzése. A vesztes féltől Carlo Ancelotti szerint a második félidőben nem játszottak jól, azonban senki sem várhatja el tőlük, hogy megnyerjék mind a hat idénybeli trófeát - a királyiak trénerének ráadásul Di Maria kihagyása miatt is magyarázkodnia kellett, akivel a jelekből ítélve nem számolnak Madridban, a játékos még a keretbe se került be. Ramos gratulált az ellenfélnek, és már előre tekintett, míg Koke amondó, büszkék lehetnek a teljesítményükre.

Videó: Ezért küldték el Simeonét a kispadtól

Feltöltve: 2014, augusztus 23 - 09:34

Tegnap este az Atlético Madrid a Real Madridot 1-0-ra legyőzve elhódította a spanyol Szuperkupát, a hazaiak azonban már a találkozó első félidejében elvesztették edzőjüket. A 26. percben ugyanis Diego Simeone előbb igencsak hevesen reklamált a negyedik játékvezetőnél, miután szerinte nem engedték vissza időben az ápolása után újra játékra jelentkező Juanfrant, majd egy kisebb taslit is kiosztott a sporttársnak, amiért a játékvezető elküldte az argentin trénert a kispadtól.