Bayern München

Nemet mondana a Bayernnek a magyar focista - egy temetőkertben gyakorolt

Feltöltve: 2016, május 31 - 11:50

Jakabfi Zsanett, a legsikeresebb magyar női labdarúgó kijelentette, hogy már csak a válogatottbeli siker hiányzik a pályafutásából.

Guardiola: "Bocs, hogy nem nyertem BL-t" - videó

Feltöltve: 2016, május 24 - 13:05

Pep Guardiola nyilvános müncheni búcsúbeszédében elnézést kért a szurkolóktól amiatt, hogy egyszer sem sikerült elhódítania a Bayernnel a Bajnokok Ligája trófeáját, pedig "a klub és a játékosok is megérdemelték volna" - a spanyol tréner háromszoros bajnokként és kétszeres kupagyőztesként távozik a Manchester Cityhez.

Ribéry súlyos eltiltást is kaphat emiatt - videó

Feltöltve: 2016, május 22 - 19:21

Súlyos eltiltást is kaphat a Bayern München francia csillaga, Franck Ribéry, aki a Német Kupa döntőjének első félidejében szándékosan belenyúlt ellenfele, a dortmundi Gonzalo Castro szemébe. Nemrég a Tottenham Hotspur középpályását, Mousa Dembelét meszelték el hasonló eset miatt hat meccsre, miután Diego Costa (Chelsea) szemébe nyúlt bele.

Guardiola sírva köszönt el a Bayerntől - videó

Feltöltve: 2016, május 22 - 14:50

Pep Guardiolánál eltört a mécses, miután utolsó németországi meccsén a Bayern München büntetőkkel legyőzte a Borussia Dortmundot a Német Kupa döntőjében. Háromszoros bajnokként és kétszeres kupagyőztesként búcsúzott a spanyol tréner a bajoroktól.

Német Kupa: Guardiola trófeával búcsúzott a Bayerntől - videó

Feltöltve: 2016, május 21 - 23:01

A Német Kupa döntőjében a Bayern München gól nélküli rendes játékidőt és hosszabbítást követően tizenegyesekkel 4-3-ra legyőzte a Dortmund csapatát. A bajorok ezzel a Bundesliga után a kupát is megnyerték, Pep Guardiola pedig így trófeával búcsúzott a gárdától.

Guardiola elnézést kért, miután újra bajnok lett

Feltöltve: 2016, május 16 - 07:28

A távozó Pep Guardiola elnézést kért a Bayern München játékosaitól és szurkolóitól is, amiért egyszer sem sikerült megnyernie három szezon alatt a Bajnokok Ligáját a csapattal. Az időzítés csak azért volt furcsa, mert a bajorok épp a Guardiolával zsinórban harmadik megnyert bajnoki címüket ünneplik a Bundesligában, ráadásul egy kupadöntő is vár még rájuk.

Bejelentették Dortmundban a Bayern bombaigazolását

Feltöltve: 2016, május 10 - 14:15

A Borussia Dortmund bejelentette, hogy a világbajnok Mats Hummels július 1-től a Bayern Münchenben folytatja pályafutását, miután a két klub megállapodott a védő átigazolásáról. A 27 éves játékos nyolc és fél év után tér vissza nevelőegyütteséhez a bajorok legnagyobb riválisától.

Bundesliga: Bajnok a Bayern, tovább zuhan a Hertha

Feltöltve: 2016, május 7 - 17:38

A Bundesliga 33. fordulójában a Bayern München 2-1-re legyőzte az Ingolstadt csapatát, így története során 26. alkalommal mondhatja magát bajnoknak. A Dárdai Pál irányította Hertha BSC hazai pályán 2-1-re kikapott a Darmstadtól, így a magyar tréner együttese visszacsúszott a 6. helyre. Az Eintracht Frankfurt Huszti Szabolccsal végig a soraiban 1-0-ra legyőzte a Dortmundot, Szalai Ádám a 76. percben csereként állt be a Hannoverbe, Kleinheisler Lászlót pedig nem nevezte a Werder Bremen.

Guardiola: Van egy "tégla" az öltözőnkben

Feltöltve: 2016, május 7 - 07:23

Pep Guardiola a szeon végén elhagyja Münchent, és bár a munkássága sikeres volt, nem volt mindig zökkenőmentes a viszonya a stábbal, ezt egy friss eset is mutatja.

Guardiola: A BL-cím úgyis csak egy statisztika; kiderült, kit ütött meg Simeone - BL-visszhangok

Feltöltve: 2016, május 4 - 09:19

Pep Guardiola csalódott, hogy nem nyerték meg a BL-serleget, de az edző szerint a címek úgyis csak statisztikák. A katalán edző szerint utódja boldog lehet, hogy ilyen játékosokkal dolgozhat majd együtt, ő is élvezte ezt a három évet. Diego Simeone arról beszélt, hogy soha nem játszott még olyan erős csapat ellen, mint az első félidőben pályára lépő Bayern. Kiderült az is, hogy kit vágott oldalba a fiatal szakember.

BL: A Bayern győzött, de az Atlético jutott a döntőbe - videó

Feltöltve: 2016, május 3 - 22:45

A Bajnokok Ligája elődöntőjének visszavágóján a Bayern München hazai pályán 2-1-re legyőzte az Atlético Madrid csapatát. A találkozón mindkét fél elhibázott egy-egy büntetőt, a spanyolok idegenben szerzett gólja pedig azt jelentette, hogy végül Diego Simeone csapata jutott a fináléba.

Élőben a BL: Megint vezet a Bayern az Atlético ellen - videók

Feltöltve: 2016, május 3 - 20:32

Kedd este a Bajnokok Ligája elődöntőjének visszavágóján a Bayern München az Atlético Madrid együttesét fogadja. Az első felvonást a spanyolok 1-0-ra megnyerték, így a Pep Guardiola vezette német klubnak nehéz dolga lesz, ha be akar jutni a fináléba. Ne maradj le semmiről, kövesd élőben a találkozó eredményének alakulását a csakfoci.hu-val!

Bundesliga: Dárdaiék leszorultak a BL-helyekről, Huszti gólpasszt adott

Feltöltve: 2016, április 30 - 20:23

A Bundesliga 32. fordulójában a Dárdai Pál irányította Hertha BSC 2-1-es vereséget szenvedett a Bayer Leverkusen elleni rangadón, így a berliniek leszorultak a Bajnokok Ligája indulást jelentő első négy helyről. A Bayern München hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a Mönchengladbach együttesével, így két körrel a vége előtt egyelőre még nem mondhatja bajnoknak magát, mivel a rivális Dortmund könnyedén (5-1) verte a Wolfsburgot. Az Eintracht Frankfurt Huszti Szabolccsal végig a soraiban 2-1-re legyőzte a Darmstadt csapatát - a magyar légiós a 83. percben gólpasszt adott -, míg a Hannover 3-1-re kikapott a Schalkétól, Szalai Ádám a 76. percben állt be.

BL: Guardiola a füvet is hibáztatta, mindenki elájult az Atlético-góltól - visszhangok

Feltöltve: 2016, április 28 - 09:40

A győztes gólt szerző Saúl Ninuez dicséretétől volt hangos a nemzetközi sajtó az Atlético-Bayern Bajnokok Ligája-elődöntőt (1-0) követően, de a két edző, Diego Simeone és Josep Guardiola is méltatta a fiatal középpályást és gólját. Utóbbi a Vicente Calderón gyepszőnyegét és csapata játékát is kritizálta, előbbi pedig elismerte, hogy elég kétarcú meccset játszott egymással a két gárda szerdán, Madridban. Visszhangok.

BL: Bajban a Bayern, az Atlético került közelebb a fináléhoz - videó

Feltöltve: 2016, április 27 - 22:40

A Bajnokok Ligája elődöntőjének első felvonásában az Atlético Madrid hazai pályán 1-0-ra győzte le a Bayern Münchent. A spanyol együttes a 11. percben Saul Níguez találatával szerzett vezetést, amelyre a bajorok nem tudtak válaszolni, így Diego Simeone csapata lépett közelebb a fináléhoz.

Élőben a BL: Előnyben az Atlético a Bayern ellen - videó

Feltöltve: 2016, április 27 - 20:29

Szerda este a Bajnokok Ligája elődöntőjének első felvonásában az Atlético Madrid a Bayern Münchennel csap össze, a tét pedig már az odavágón sem kisebb, mint a fináléba jutás. Ne maradj le semmiről, kövesd élőben a találkozó eredményének alakulását a csakfoci.hu-val!

Bundesliga: Szalai-gólpassz, Dárdaiék egy félidőn át féken tartották a Bayernt - videó

Feltöltve: 2016, április 23 - 17:27

A Bundesliga 31. fordulójában a Dárdai Pál irányította Hertha BSC hazai pályán 2-0-ra kapott ki a listavezető Bayern Münchentől. A Dortmund 3-0-ra győzött a Stuttgart otthonában, míg a Hannover Szalai Ádámmal végig a soraiban - a magyar csatár gólpasszt adott - 2-2-es döntetlent játszott az Ingolstadttal.

Dárdai: Ebben a legrosszabb a Hertha - újabb gigász vár rá

Feltöltve: 2016, április 22 - 10:51

Nem véletlenül emelte ki Dárdai Pál emlékezetes, kirohanással is vegyített, a Borussia Dortmund elleni kupaelődöntőt követő nyilatkozatában azt, hogy a Borussia elsősorban sebességben nőtt a berliniek fölé a 3-0-s meccsen. Mint kiderült, a Hertha nemhogy élcsapat, de „kiesőjelölt” ebben a tekintetben, épp ezért a magyar szakember úgy döntött, hogy a hét második nagy meccsére, a Bayern München ellen néhány fürgébb játékosnak is bizalmat szavaz.

Ilyen is van: Nyilvánosan kért elnézést a bíró a Bayern kamu büntetője után

Feltöltve: 2016, április 20 - 12:02

Szokatlan: nyilvánosan kért elnézését a játékvezető azért, amiért a Bayern München-Werder Bremen Német Kupa-elődöntőn "megette" Arturo Vidal műesését. Mindez 1-0-nál történt, az eset után szerezték meg a bajorok a mindent eldöntő második gólt. A müncheniek sem titkolták utólag, hogy a játékvezető a javukra tévedett.

A Bayern elütötte Kleinheisleréket a kupadöntőtől - videó

Feltöltve: 2016, április 19 - 22:37

A Német Kupa elődöntőjében a Bayern München Thomas Müller duplájával 2-0-ra legyőzte a Werder Brement, és bejutott a fináléba. A brémaiaknál Kleinheisler László a 83. percben lépett pályára.